חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

ניתוחי פנים באסתטיקה

ניתוחי פנים  
מנתחים פלסטיים
פורום ניתוחים פלסטיים

    מרפאות נבחרות

ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתם יודעים הכל על ניתוח אף?

הכנסו לשאלון וגלו!


ניתוח באף

ניתוחים פלסטיים   > ניתוחי פנים  > ניתוח אף  > ניתוח באף - הפגישה עם הרופא וההכנות לניתוח
לפורום בנושאלוח מרפאות

לקבלת ייעוץ חינם

בתחום ניתוח אף
לקבלת יעוץ שלח טופס

ניתוח באף - הפגישה עם הרופא וההכנות לניתוח

 
שיתוף פייסבוק

לקראת ניתוח באף, בפגישה עם הרופא, תקבלו את ההחלטה החשובה - כיצד יראה האף לאחר הניתוח. קראו עוד על הפגישה עם הרופא וההכנות לקראת הניתוח.

מאת: צוות אתר אסתטיקה

ניתוח באף הינו אחד מאותם ניתוחים פלסטיים בהם קיימת חשיבות גדולה מאוד לפגישה המוקדמת עם הכירורג, במסגרת פגישה זו תחליטו יחדיו על צורת האף המבוקשת וגודלו, החלטה שסופה בשינוי ניכר לא רק של האף אלא גם של מראה הפנים כולו.

במהלך הפגישה לקראת ניתוח באף, יבחן הכירורג את האף חיצונית ופנימית, יבדוק את הפרופורציות בינו לבין שאר הפנים ואת היחס בינו לבין הסנטר, ובנוסף, לקראת ניתוח אף יבדוק המנתח האם קיימת בעיה כלשהי במחיצת האף אשר גורמת או עלולה לגרום לבעיה בכניסת אוויר.

הכירורג ישמע מכם אילו דברים הייתם רוצים לשנות באפכם, ממה אינכם מרוצים ואיזו צורת אף הייתם רוצים שיעצב עבורכם במהלך ניתוח באף, ולאחר מכן יסביר וימליץ לכם על גודל וצורת האף אשר יתאימו לכם בהתחשב במבנה הפנים.

כמו כן, במהלך הפגישה עם מנתח פלסטי לקראת ניתוח באף תקבלו הסבר מפורט על הליך ניתוח פלסטי באף, כיצד הוא מתבצע, למה ניתן לצפות, מהם הסיכונים הכרוכים בו וכיצד להתכונן אליו.

יש לציין כי קיימות מרפאות בהן משתמשים הרופאים בהדמיה ממוחשבת לצורך חיזוי תוצאות ניתוח באף. ההדמיה מומלצת ביותר שכן בעזרתה תוכלו לראות כיצד תראו עם האף החדש שלכם ותוכלו להגיע להחלטה מושכלת יותר בדבר הגודל והצורה הרצויים.

בתום הפגישה עם מנתח פלסטי לניתוח באף תופנו לביצוע מספר בדיקות נוספות: בדיקות דם ובדיקת דרכי נשימה עליונות. ההכנות להליך של ניתוח באף הינן מעטות ביותר וכוללות, פרט לבדיקות שהוזכרו, הפסקת נטילת מדללי דם דוגמת קומדין ואספירין שבועיים לפני ההליך, חפיפת שיער וניקוי יסודי של הפנים בערב שלפני ההליך של ניתוח באף . ייתכן כי יהיה גם צורך לבצע הפסקה בנטילת וויטמינים ובעישון כשבועיים לפני ואחרי ביצוע ניתוח באף, ועל כך תקבלו הנחיות מפורטות מהכירורג במהלך הפגישה.

פורומים מנתחים פלסטיים הדפסה שלח לחבר

לקבלת ייעוץ חינם! בתחום - ניתוח אף







שלח

תגובות פייסבוק



רשימת התגובות
הוספת תגובה
3. מה האחוזים שהניתוח יצליח?
יסמין, 06/08/2008
2. חזרה לעבודה
נתן, 11/06/2008
1. להפסיק לעשן?
אמיר, 10/06/2008