חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

ניתוחי פנים באסתטיקה

ניתוחי פנים  
מנתחים פלסטיים
פורום ניתוחים פלסטיים

    מרפאות נבחרות

ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתם יודעים הכל על ניתוח אף?

הכנסו לשאלון וגלו!


מחיר ניתוח אף

ניתוחים פלסטיים   > ניתוחי פנים  > ניתוח אף  > ניתוח אף - מחירים
לפורום בנושאלוח מרפאות

לקבלת ייעוץ חינם

בתחום ניתוח אף
לקבלת יעוץ שלח טופס

ניתוח אף - מחירים

 
שיתוף פייסבוק

ניתוח אף הינו ניתוח פלסטי מבוקש ביותר בשנים האחרונות. מהו מחיר ניתוח אף ממוצע ומה כוללים מחירים של ניתוחי אף.

מאת: צוות אתר אסתטיקה

בשנים האחרונות הגיעו לארץ הקודש עשרות סוגים של ניתוחים פלסטיים וטיפולים קוסמטיים, אולם בראש רשימת הטיפולים הפופולריים מככב עדיין ניתוח ותיק אחד – ניתוח אף. הניתוח קיים כבר למעלה מ- 30 שנה, ובעידן הטכנולוגיה המתקדמת הגיע לרמות חדשות של שכלול ומורכבות. ניתוח אף מיועד לתיקון פגמים אסתטיים כמו אף ארוך, עקום או גבנוני, כמו גם לטיפול בבעיות רפואיות כמו מחיצת אף מוסטת. הניתוח מיועד לחתך אוכלוסיה רחב במיוחד – גברים, נשים ואפילו בני נוער מגיל 16 ומעלה, ומבוצע כמעט בכל מרפאה פלסטית בארץ.

הזמינות הרבה של ניתוחי אף בישראל עלולה ליצור את הרושם השגוי כי מדובר בניתוח פשוט וקליל, אולם למעשה ניתוח אף נחשב להליך מסובך למדי ודורש מיומנות רפואית רבה. לפיכך, עלות ניתוח אף אינה זולה למרות התחרות הרבה בשוק. ניתן לדבר על מחיר ממוצע של כ- 15,000 שקלים, אולם בפועל כל אחד ואחת יקבלו הצעת מחיר שונה, שיכולה לחרוג מן הממוצע בכמה אלפי שקלים.

מחיר ניתוח אף - הגורמים המשפיעים:

1.הרופא המטפל – מנתחים פלסטיים בעלי ניסיון ומיומנות רבה גובים בד"כ מחירים יקרים יותר מן הממוצע בשוק. מרבית הרופאים אינם גובים תשלום על פגישת ייעוץ או על הדמיה ממוחשבת, ולרוב מי שגובה תשלום מקזז אותו מן התשלום הנגבה עבור ניתוח אף.

2.אשפוז והשגחה – ניתוח אף המצריך אשפוז לילה מקפיץ אוטומטית את מחיר הניתוח, לעומת ניתוח שמצריך רק השגחה קצרה שלאחריה משוחרר המטופל לביתו. הצורך באשפוז נובע באופן כמעט ישיר מסוג ההרדמה שמבוצעת בניתוח – הרדמה כללית תצריך בד"כ אשפוז, בעוד שהרדמה מקומית, שאפשרית בסוג מסוים של ניתוח אף, תאפשר שחרור לאחר השגחה קצרה.

3.סוג הניתוח – הגורם החשוב והמשפיע ביותר על מחירי ניתוח אף. כאמור, ניתוח אף נועד לתקן פגמים אסתטיים או רפואיים, ומן הצורך נגזר גם סוג הניתוח. ככלל, ניתוח אף שכולל גם תיקונים רפואיים יהיה יקר ומסובך יותר מניתוחים אסתטיים גרידא, כיוון שהוא דורש התערבות כירורגית עדינה מאוד בתוך האף. ישנם שני סוגים עיקריים של ניתוח אף: ניתוח אף סגור, שבו הניתוח מתבצע דרך חרכי הנחיריים ללא צורך בחתכים חיצוניים נוספים, וניתוח אף פתוח, שבו נזקק הרופא לחתך קטן באזור האף. בסוגים מסוימים של ניתוח אף המחיצה נהרסת ונבנית מחדש, בעוד שבסוגים אחרים, כמו ניתוח ליישור גבנון, מרבית העבודה נעשית בצידו החיצוני של האף. סוג הניתוח קובע לא רק את משך הניתוח, אלא גם את זמן ההחלמה וההתאוששות, שכאמור משחקים גם הם תפקיד בקביעת מחיר ניתוח אף.

כאמור, ישנה תחרות גדולה בין הרופאים והמכונים השונים בישראל שמבצעים ניתוח אף. לפיכך, לא נדיר לשמוע על מחירי מבצע מיוחדים, על הנחות עונתיות או על הסדרי תשלום נוחים במיוחד. מבצעים אלו עשויים להקל עת הנטל הכלכלי שכרוך בביצוע ניתוח אף, אולם חשוב לבדוק היטב מה עומד מאחורי המבצע. מחירים נמוכים באופן לא ריאלי עלולים להצביע על מנתחים חובבנים או על חיסכון בעלויות אשפוז, מה שכמובן לא שווה את אותם מחירים נמוכים. כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית הרופאים אינם מסתפקים בהצעת מחיר כללית, אלא מבססים את הצעתם על פגישה אישית ועל התרשמות מקצועית מסוג ניתוח האף הנדרש. במקרים בהם נדרש ניתוח אף מסיבות רפואיות, ניתן לקבל מימון חלקי או מלא מחברות ביטוח או מהביטוח המשלים של קופות החולים. ניתוח אף פלסטי לצרכי אסתטיקה, לעומת זאת, אינו מוכר כצורך רפואי ואינו זוכה למימון.

פורומים מנתחים פלסטיים הדפסה שלח לחבר

לקבלת ייעוץ חינם! בתחום - ניתוח אףשלח

תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
לא נמצאו תגובות