חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

ניתוחי פנים באסתטיקה

ניתוחי פנים  
מנתחים פלסטיים
פורום ניתוחים פלסטיים

    מרפאות נבחרות

ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתם יודעים הכל על ניתוח אף?

הכנסו לשאלון וגלו!


ניתוח אף פלסטי

ניתוחים פלסטיים   > ניתוחי פנים  > ניתוח אף  > ניתוח אף פלסטי לאף מושלם - אף קטן, סולד או ישר?
לפורום בנושאלוח מרפאות

לקבלת ייעוץ חינם

בתחום ניתוח אף
לקבלת יעוץ שלח טופס

ניתוח אף פלסטי לאף מושלם - אף קטן, סולד או ישר?

 
שיתוף פייסבוק

קראו על ניתוח אף פלסטי - אחד הניתוחים הפופולאריים ביותר, שיכולים לשנות את מראה הפנים כולו.

מאת: צוות אתר אסתטיקה

ניתוח אף פלסטי הינו אחד הניתוחים הפופולאריים והנפוצים ביותר בתחום של ניתוחים פלסטיים בעולם כולו, ולא בכדי. האף, אותו איבר בולט ובעל המיקום האסטרטגי, מושך אליו תשומת לב יומיומית ומשפיע באופן מהותי על מראה הפנים הן במבט קדמי והן בפרופיל. על כן, אנשים שנולדו עם אף גבנוני, גדול או מחודד חשים לעיתים צורך עז ביותר לשנותו באמצעות ניתוח אף פלסטי על מנת לשוות לפניהם מראה נאה יותר. מעטים הם אותם יחידי סגולה דוגמת טום קרוז, שהצליחו להפוך את האף הגדול לסמל המסחרי שלהם ולהפוך, אף על פי כן, לסמלי סקס נערצים בעיני מיליוני נשים בעולם. בתמונות של ניתוח אף פלסטי לפני ואחרי תוכלו להבחין בהבדלים הרבים ובשינוי שחל במראה הפנים לאחר הניתוח.

ניתוח אף פלסטי מיועד עבור מי מביניכם שנפל בחלקו אף נשרי, גדול, גבנוני, עקום, מחודד או בעל צורה חריגה כלשהי. לרוב, צורת האף היא מולדת, ובמקרים הפחות שכיחים מבצעים את הניתוח אנשים שאפם עוות כתוצאה מתאונה כלשהי שהיו מעורבים בה. במרבית המקרים מדובר בניתוח המיועד לצרכים אסתטיים בלבד, אך ישנם גם אנשים אשר סובלים מקשיים בנשימה דרך האף, הנובעים ממבנה עקום של מחיצת האף הממוקמת בין הנחיריים. במקרים אלו, ניתן לשלב במסגרת ניתוח אף פלסטי גם תיקון של מחיצת האף.

ניתוח אף פלסטי מביא פעמים רבות לשינוי ממשי ומשמעותי לא רק באף עצמו, אלא במראה הפנים כולו, לכן, חשוב מאוד לבצע החלטות נכונות ובחירה מושכלת של צורת האף אליה שואפים להגיע. ניתן לעשות ניתוח פלסטי באף רק כאשר האף סיים לצמוח ולהתעצב, דבר אשר מתרחש לרוב בסביבות גיל 16. את הניתוח לתיקון האף ניתן לעשות גם בגילאים מבוגרים, אך יש לקחת בחשבון שככל שמתבגרים העור נעשה פחות אלסטי ועל כן קשה יותר לדייק בעיצוב האף הנחשק. הכירורג אשר יצור ויפסל עבורכם את האף שכה חשקתם בו יוכל במהלך ניתוח אף פלסטי להקטין את האף, לקצרו, לשנות את צורתו, להקטין את הנחיריים, לשנות את הזווית בינו לבין השפתיים וכו' עד לקבלת הצורה הרצויה.

פורומים מנתחים פלסטיים הדפסה שלח לחבר

לקבלת ייעוץ חינם! בתחום - ניתוח אףשלח

תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
לא נמצאו תגובות