חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

ניתוחי בטן באסתטיקה

ניתוחי בטן  
מנתחים פלסטיים
פורום ניתוחים פלסטיים

    מרפאות נבחרות

ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתם יודעים הכל על טיפול להרמת גוף?

הכנסו לשאלון וגלו!


ניתוחי עיצוב גוף

ניתוחים פלסטיים   > ניתוחי בטן  > עיצוב הגוף  > ניתוחי עיצוב גוף – טיפולים בטוחים ומתקדמים לאחר ירידה במשקל
לפורום בנושאלוח מרפאות

לקבלת ייעוץ חינם

בתחום ניתוחים לאחר הרזיה
לקבלת יעוץ שלח טופס

ניתוחי עיצוב גוף – טיפולים בטוחים ומתקדמים לאחר ירידה במשקל

 
שיתוף פייסבוק

ניתוחים לעיצוב הגוף נותנים פתרון לאנשים שירדו ירידה דרסטית במשקל, ומחפשים מענה כוללני לחלקים בגוף שנשארו רפויים או פגועים. כל ההסברים על ניתוחים לעיצוב הגוף - בכתבה שלפניכם

 

מאת: ד"ר טלי פרידמן

ניתוחי עיצוב גוף הינם התחום המתקדם ביותר ברפואה האסתטית, שיכול לספק מענה למגוון רחב של שאיפות – החל בסילוק עודפי עור ושומן שנותרו לאחר ירידה במשקל ועד טיפול משולב וחדשני הכולל הגדלת חזה. לאחרונה מושם דגש רב על פתרונות בטוחים מאי פעם, וחלה התקדמות רבה בהשגת תוצאות מקיפות יותר בתחום ניתוחי עיצוב גוף.

מהם ניתוחי עיצוב גוף?

ניתוחי עיצוב הגוף הם תחום חדש יחסית ברפואה האסתטית, שלקוחותיו העיקריים הם אנשים שהפחיתו ממשקלם. אין פלא, לכן, שענף ניתוחים זה מגיע מארה"ב, המובילה בשיעורי השמנת יתר בעולם. למי שמתעניין: ישראל נמצאת במקום השלישי בהשמנת ילדים.

ניתוחים פלסטיים הם לא המצאה חדשה – הגדלה והרמה של החזה ושאיבת שומן קיימים מזה זמן רב. תחום עיצוב הגוף בא במטרה לספק מענה מקיף וכולל יותר, מתוך ההבנה שלאחר ירידה מסיבית במשקל, ובמקרים נוספים שיפורטו בהמשך, נוצרים עודפי עור ושומן עיקשים ונרחבים בכל הגוף. האזורים המעורבים לרוב כוללים בטן רפויה, צניחה של העכוז, עודפי עור באזור החזה, הגב, הזרועות והירכיים, וחזה נפול ומרוקן. אלו תופעות שניתוח יחיד לא יכול לתקן, ואף עלול ליצור עיוות וחוסר פרופורציות, לדוגמה – הבטן תהפוך לשטוחה לאחר ניתוח מתיחת בטן מסורתי שמוצע במסגרת הכירורגיה הפלסטית הרווחת, אך בצידיה עלולים להופיע בליטות עור עקב עודפים היקפיים באזור המותן שלא תוקנו.

ניתוחים לעיצוב הגוף – שיטות חדשות ורמת בטיחות

ד"ר טד לוקווד, כירורג פלסטי אמריקאי, הוא האיש שקידם משמעותית את התחום של ניתוחי עיצוב הגוף ונחשב אבי הגישה המודרנית. הוא פרץ את הדרך לגישה הטיפולית לפיה פרופורציות אסתטיות בגוף יכולות להיות מושגות רק בעזרת עבודה על מספר אזורים במקביל. מאז השתכללו הטכניקות, נכנסו שיטות חדשות ורמת הבטיחות של הטיפולים השתפרה. בימינו, כל אזורי הגוף ניתנים לתיקון בהתאם לרצון המטופל/ת. להגברת הבטיחות ולהשגת תוצאה אסתטית מכסימלית, הגישה המקובלת כוללת חלוקת התוכנית הניתוחית לשלבים, כאשר בכל ניתוח מתוקנים שניים-שלושה אזורים בגוף. נוהל קבוע של מתן מדללי דם לאחר הניתוח מאפשר להימנע מסיבוכים מסכני חיים כמו היווצרות קרישי דם ותסחיפים. בימים אלו מפורסם מחקר מאוניברסיטת פיצבורג שבארה"ב, שכלל 500 מטופלים שעברו מתיחת בטן ומראה שמרבית הסיבוכים מניתוחים אלו היו קלים וטופלו ברמת המרפאה. לא היה שום סיבוך מסכן חיים.

ניתוחי עיצוב גוף – הרבה יותר מפיתרון אסתטי

למעט הפן האסתטי של עור עודף הנובע מירידה במשקל, התופעה פוגעת הרבה פעמים גם בדימוי העצמי. אנשים שהפחיתו הרבה ממשקלם (25 ק"ג ומעלה) עלולים למצוא את עצמם נמנעים מלבוא בחברה, נמנעים מפעולות מסוימות ועם קשיים בזוגיות. לא פחות חשוב מכך, עודפי העור עצמם עשויים להפריע לתפקוד היומיומי: הפרעה בתנועה, דלקות חוזרות, ריחות לא נעימים וכאבי גב נגרמים לא פעם כתוצאה מעודפי עור בבטן. עודפים אלו עלולים לגרום לעיוותים באנטומיה של הגניטליה עם הפרעה פיזית ביחסים אינטימיים. המצב לעתים חמור יותר מאשר שהיה בהיותם שמנים. ניתוחי עיצוב גוף מסייעים לאותם מטופלים לא רק להיראות טוב יותר, אלא גם להרגיש טוב יותר.

ניתוחים אלו פותרים לא רק את בעיית העור העודף אלא מאפשרים לעצב אסתטית את הגוף, מה שמשפר את חייהם של המטופלים לאין שיעור.

ניתוחי עיצוב גוף לנשים : בטן, והגדלת חזה בשיטה חדשה

נשים במיוחד חשופות בחייהן לתנודות קיצוניות במשקל. לידות והנקה הנם גורמים חשובים נוספים התורמים לרפיון של דופן הבטן והחזה הנשי. ניתוחי עיצוב הגוף המבוצעים בנשים מתמקדים באזורים הבעייתיים האלו: שומן עיקש במותניים ובאזור הבטן, עודפי עור בשפולי הבטן וחזה נפול. את הבטן ניתן לתקן בעזרת שאיבה המשולבת במתיחה והידוק השרירים, ואת החזה ניתן להגדיל ולעצב בעזרת שתלים - או בשיטה חדשה העושה שימוש בקפלי העור והשומן הנותרים בצידי החזה. אותן רקמות עודפות מוכנסות אל תוך השד, והרווח הוא משולש – הסיבוכים הקשורים בשתלי הסיליקון נמנעים, עודפי העור מסולקים מצידי החזה והשד המתקבל נראה ומורגש טבעי, ואינו נדרש להחזיק משקל רב העלול לגרום עם הזמן לצניחתו. חזה שעבר הגדלה בעזרת שתלים מועד לצניחה מואצת, בעיקר אצל נשים שכבר חוו ירידה במשקל ואיכות העור שלהן נפגמה.

אלו הן רק שתי דוגמאות של ניתוחי עיצוב גוף שמטפלים בגוף הנשי כמכלול.

המאמר באדיבות ד"ר טלי פרידמן מקבוצת מדיגרופ

פורומים מנתחים פלסטיים הדפסה שלח לחבר
תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
לא נמצאו תגובות