חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

ניתוחי בטן באסתטיקה

ניתוחי בטן  
מנתחים פלסטיים
פורום ניתוחים פלסטיים

    מרפאות נבחרות

ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתם יודעים הכל על טיפול שאיבת שומן?

הכנסו לשאלון וגלו!


הרמת גוף

לפורום בנושאלוח מרפאות

לקבלת ייעוץ חינם

בתחום ניתוחים לאחר הרזיה
לקבלת יעוץ שלח טופס

הרמת גוף

 
שיתוף פייסבוק

הרמת גוף היא שיטה חדישה המשלבת מספר טכניקות לעיצוב וחיטוב מרכז הגוף - בטן, ירכיים, ישבן, גב ואברי גוף נוספים. כל המידע על הרמת גוף לפניכם

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

מתיחת פנים, המכונה גם הרמת פנים היא כיום הליך ידוע ומוכר. כשמראה הפנים כבר אינו טוב כשהיה, בשל שרירים רפויים ועור שצנח, רבים ישקלו לעבור מתיחת פנים או לפחות ישתעשעו ברעיון. אבל מה לגבי מתיחה של הגוף כולו? מה עושים כשהבטן, הישבן והירכיים צונחים? מה ניתן לעשות לצורך עיצוב הגוף מחדש? התשובה היא ניתוח הרמת גוף, הליך מתיחת גוף מורכב שמטרתו לעצב מחדש את מרכזו של גוף הסובל מעור ושרירים רפויים.

הרמת גוף, שנקראת גם הרמת פלג גוף תחתון (lower body lift) היא שיטה חדשה יחסית בארץ. היא משלבת מספר טכניקות קיימות, שמשתנות בהתאם למצבו של המטופל. ניתוח הרמת גוף כולל בדרך כלל הסרה ועיצוב של עור ורקמות רפויות אחרות, וכן הידוק שרירים בבטן, בגב ובישבן, כאשר כל אלה עשויים להתבצע בניתוח ארוך אחד או בסדרה של ניתוחים.

הרמת גוף - למי היא מיועדת?

הרמת גוף מיועדת בעיקר לאנשים שהצליחו להשיל קילוגרמים רבים ממשקלם, אך נותרו בסוף התהליך עם עודפי עור שאינם יכולים להתכווץ למימדי הגוף החדש. במקרים אלו כדאי לבצע ניתוח הרמת גוף רק לאחר שהמטופל הגיע למשקל היעד שלו, שכן עודפי עור נוספים עשויים להיווצר עם המשך ההרזיה.

יש לציין כי מתיחת גוף באמצעות ניתוח הרמת גוף לא אמורה לפתור בעיה של משקל עודף, והיא אינה מיועדת כלל לסובלים מהשמנת יתר. עם זאת, הרמת גוף עשויה בהחלט להוות טיפול משלים שבא לאחר הפחתה במשקל, זאת במיוחד לאחר ההרזיה המהירה והמאסיבית שמושגת בזכות ניתוחי הרזיה שונים (ניתוחים בריאטריים). למעשה, הקבוצה העיקרית שלה מסייעת הרמת גוף היא של אנשים שעברו ניתוחי הרזיה כדוגמת קיצור קיבה. עקב כך, מכונים לעתים ניתוחים מסוג זה "ניתוחים פוסט בריאטריים".

בין האזורים העיקריים הסובלים מעור רפוי ומיותר לאחר הפחתה במשקל נמנים הבטן, הגב, הישבן והירכיים החיצוניות, שכולם מטופלים בעזרת ניתוח הרמת גוף. אזורי גוף אחרים שגם בהם התופעה נפוצה הם הזרועות, פנים הירך, החזה והפנים. אלה עשויים לדרוש ניתוחים פוסט בריאטריים נוספים: מתיחת זרועות, מתיחת ירכיים, הרמת חזה ומתיחת פנים או הרמת מצח וגבות.

פרט למרזים, אנשים שעורם איבד באופן קשה את גמישותו מסיבות אחרות, ובעיקר בשל גיל וגנטיקה יכולים גם כן להיעזר בניתוח להרמת גוף. במקרים אלו העור אינו מתכווץ מחדש, ונותר רפוי ומקומט על פני שטחים גדולים. קיצור ועיצוב הרקמות המדוללות בהליך של ניתוח הרמת גוף, יעניקו לגוף מראה צעיר ומתוח יותר.

פורומים מנתחים פלסטיים הדפסה שלח לחבר

לקבלת ייעוץ חינם! בתחום - ניתוחים לאחר הרזיהשלח

תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
לא נמצאו תגובות