חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

טיפולים אסתטיים

אסתטיקה רפואית  
מרפאות אסתטיקה רפואית
פורום אסתטיקה רפואית

    מרפאות נבחרות

ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתם יודעים הכל על טיפול פוטורג'וביניישן?

הכנסו לשאלון וגלו!


נימים בפנים

לפורום בנושאלוח מרפאות

לקבלת ייעוץ חינם

בתחום העלמת נימים וורידים
לקבלת יעוץ שלח טופס

קרופניק

פנים חלקות מנימים

 
שיתוף פייסבוק

סובלים מהופעת נימים בפנים וחולמים על פנים חלקות מנימים? קראו כאן את המאמר המביא את ההסבר לתופעה וכן סקירה של שיטות העלמת נימים

 

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

כלי הדם העדינים ביותר בגופנו הם הנימים. במצב תקין, גם נימים אשר קרובים מאוד לעור נחבאים מאחוריו ואינם נראים כלפי חוץ. אנו מבחינים בנימים כשהעור דק במיוחד, או כשמסיבה כלשהי הנימים מתרחבים או מתפוצצים. התרחבות של נימים מתבטאת באדמדמות, המכונה בשפה העממית קופרוז, או במראה של רשת עדינה של חוטים אדמדמים או כחלחלים מתחת לעור ("ורידי עכביש"). התופעה בולטת במיוחד כשהנימים הפגועים ממוקמים על הפנים, אך ניתן לטפל בתופעה באמצעות העלמת נימים בטכניקות שונות.

בניגוד להיווצרותן של דליות (התרחבות של ורידי הרגליים), הכרוכה פעמים רבות בכאב ואי נוחות ואף עלולה לגרום לסיבוכים, נימים מורחבים בפנים מהווים בעיה אסטטית בלבד. עם זאת, מאחר ומחלות שונות ואיזון הורמונאלי לקוי מלווים לעתים בהתרחבות כלי דם, לפני הטיפול האסתטי לצורך העלמת נימים בפנים כדאי להיבדק אצל רופא עור, לשלילת בעיות רפואיות.

אפשרויות הטיפול בהופעת נימים בולטים בפנים הן מגוונות מאוד. ניתן להסתיר נימים בפנים באמצעות איפור, להשתמש בתכשירים קוסמטיים לטיפול ביתי המקלים על התופעה, או לעבור טיפול העלמת נימים באחת מהשיטות הרבות. העלמת נימים בפנים יכולה להתבצע במכון קוסמטי, או במרפאה על ידי רופאים מומחים לכירורגיית כלי דם. חומרת התופעה והמידה בה היא מטרידה אתכם יכולים לשמש כמדדים אשר יעזרו לכם לבחור בשיטה הרצויה, אולם לאור ריבוי השיטות והמכשירים, אין מנוס מלהסתמך על המלצת המטפל.

קיימות שתי קבוצות עיקריות של טיפולים: העלמת נימים באמצעות מכשירים שונים המבוססים על אנרגיות אור, והעלמת נימים באמצעות הזרקת חומר מטרש. לא קיימת שיטת טיפול אחת שמיוחדת רק לטיפול בהופעת נימים בפנים, הליכי הטיפול האפשריים חופפים להליכים לטיפול בדליות - ורידים בולטים המופיעים ברגליים (בעיקר שיטת ההטרשה, אך גם הלייזר), וגם לאלה המשמשים לטיפול בכתמי עור ובקמטוטים עדינים. כך שאם לנימים השבורים או הרחבים מתלווה בעיה אחרת- כלי דם בולטים במקומות אחרים בגוף, או עור פנים ששיני הגיל והשמש ניכרות בו- שווה לבדוק אפשרות לטפל בשתי הבעיות בשיטה אחת של העלמת נימים.

פורומים מרפאות אסתטיקה רפואית הדפסה שלח לחבר

לקבלת ייעוץ חינם! בתחום - העלמת נימים וורידיםשלח

תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
לא נמצאו תגובות