חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

טיפולים אסתטיים

אסתטיקה רפואית  
מרפאות אסתטיקה רפואית
פורום אסתטיקה רפואית

    מרפאות נבחרות

ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתם יודעים הכל על הצרת היקפים?

הכנסו לשאלון וגלו!


הסרת נימים

ניתוחים פלסטיים   > אסתטיקה רפואית  > העלמת נימים  > הסרת נימים באמצעות אנרגיית אור
לפורום בנושאלוח מרפאות

לקבלת ייעוץ חינם

בתחום העלמת נימים וורידים
לקבלת יעוץ שלח טופס

קרופניק

הסרת נימים באמצעות אנרגיית אור

 
שיתוף פייסבוק

מהי הסרת נימים בעזרת אנרגיית אור, כיצד פועלת השיטה, אילו מכשירי אור שונים קיימים ומי מורשה לבצע טיפולי העלמת נימים בעזרת מכשירי אור אלה

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

קבוצה שנייה של טיפולי העלמת נימים כוללת את המכשירים השונים המבוססים על סוגים שונים של אנרגיית אור. מדובר באותם מכשירים המיועדים למטרת הסרת כתמי עור וקמטוטים קטנים. קיים מספר רב של מכשירי הסרת נימים, המבוססים על אנרגיית אור מסוגים שונים. לא קשה להתבלבל בין שפע המונחים: לייזר, פוטודרם, IPL, אלוס, טיפול פוטודינמי ופוטורג'וביניישן הם רק חלק מהשמות של הטיפולים המוצעים.

הסרת נימים באמצעות אנרגיית אור - אז על מה מדובר?

על לייזר כנראה שמעתם כבר, כאשר תחת הכותרת הרחבה של הלייזר נמצאים מספר סוגים של מכשירים. פוטודרם הוא טיפול מאותה משפחה- זהו סוג מסוים של לייזר. IPL (Intense Pulsed Light) היא טכניקה המבוססת על הבזקי אור, כולל אור נראה ואור אינפרא אדום. אלוס היא טכנולוגיה המשלבת אור לייזר או אינפרא אדום עם גלי רדיו.

טיפול פוטודינמי הוא טיפול ב"אור כחול", בעזרת חומר פעיל או בלעדיו. פוטורג'וביניישן (Photorejuvenation ) הוא כינוי פופולארי לכל טיפול ייעודי להצערת העור בעזרת אנרגיית אור, כולל העלמת כתמים, קמטוטים וגם הסרת נימים. המונח הזה עשוי להתייחס כמעט לכל אחד מהטיפולים האחרים.

בניגוד להליכים אסתטיים אחרים, הסרת נימים באמצעות אנרגיית אור יכולה להתבצע במכון רפואי- אך גם אצל קוסמטיקאית. טיפולים במכשירי לייזר אמורים להתבצע רק בידי רופאים, או אחיות בפיקוח רופא אולם, במכשירי IPL, ובמכשירי אור אחרים מורשות גם קוסמטיקאיות להשתמש. באופן כללי, המכשירים שמותרים רק לשימוש בידי רופאים הם החזקים והאגרסיביים יותר. ובכל זאת, לפני טיפול באור במכון קוסמטי מומלץ לוודא שמדובר בטיפול שמאושר לביצוע על ידי קוסמטיקאיות (ולא רק רופאים), ושהמטפל או המטפלת עברו הכשרה מיוחדת לשימוש במכשירי אור לצורך הסרת נימים.

פורומים מרפאות אסתטיקה רפואית הדפסה שלח לחבר

לקבלת ייעוץ חינם! בתחום - העלמת נימים וורידיםשלח

תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
לא נמצאו תגובות