חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

טיפולים אסתטיים

אסתטיקה רפואית  
מרפאות אסתטיקה רפואית
פורום אסתטיקה רפואית

    מרפאות נבחרות

ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתם יודעים הכל על הצרת היקפים?

הכנסו לשאלון וגלו!


טיפול בוטוליניום טוקסין

ניתוחים פלסטיים   > אסתטיקה רפואית  > בוטוליניום טוקסין  > טיפול בוטוליניום טוקסין - מידע חשוב
לפורום בנושאלוח מרפאות

לקבלת ייעוץ חינם

בתחום הזרקת בוטוליניום טוקסין
לקבלת יעוץ שלח טופס

קרופניק

טיפול בוטוליניום טוקסין - מידע חשוב

 
שיתוף פייסבוק

טיפול בוטוליניום טוקסין - כל המידע הדרוש על החלמה לאחר טיפול בוטוליניום טוקסין, תופעות לוואי וסיכונים אפשריים וכמובן תוצאות טיפול בוטוליניום טוקסין

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

טיפול בוטוליניום טוקסין - החלמה

בסיום טיפול בוטוליניום טוקסין, עם תום הזרקת בוטוליניום טוקסין בפנים, יתכן והמטופל יחוש מעט אי נוחות באזור הפנים, בעיקר כתוצאה מתחושה של ירידה ביכולת השליטה בשרירים. בנוסף, יתכן גם כאב קל בנקודות בהן בוצעה הזרקת בוטוליניום טוקסין. עם זאת על פי רוב, תחושות אי הנוחות והכאב הן מינוריות בלבד ואין כל מניעה לחזור לתפקוד מלא ונורמאלי לחלוטין עוד באותו יום.

טיפול בוטוליניום טוקסין - סיכונים ותופעות לוואי

לפני התחלת טיפול בוטוליניום טוקסין יש לדווח לרופא המטפל אם הינך בהריון או במידה ואת מניקה. כמו כן יש לדווח על לקויות במערכת העצבים והשרירים, בתהליכי קרישת דם, רגישות לחומרים מסוימים, או במידה וקיימים זיהומים באזור המיועד לטיפול בוטוליניום טוקסין. בנוסף, חשוב לדווח על שימוש בתרופות. טיפול בתרופות מסוימות ולקויות שהוזכרו עלולים להגדיל את הסיכוי להופעת תופעות לוואי לאחר טיפול בוטוליניום טוקסין, ביניהן קשיים בבליעת מזון, ואף קשיים בנשימה.

חשוב לבחור בקפידה את הרופא המטפל מכיוון שיש חשיבות עליונה להקפדה על מינוני בוטוליניום טוקסין נמוכים, תדירות השימוש, ומיומנות טכנית גבוהה. במידה והמינון היה גבוה מדי או, הוזרק שלא באזורים הנכונים בפנים עלולה להתרחש תופעה של חולשת שרירים וצניחת עפעפיים. תופעות אלו עלולות להמשך מספר חודשים. לעיתים, לאחר טיפול בוטוליניום טוקסין יכולים להופיע כאבי ראש, תחושת בחילה, זיהום בדרכי הנשימה וסימפטומים הדומים לשפעת. תופעות נדירות יותר לאחר טיפול בוטוליניום טוקסין, כוללות אדמומיות, נפיחות, שטף דם או כאב בנקודת ההזרקה. כל התופעות הללו זמניות, ונעלמות בד"כ תוך מספר ימים עד שבועות ממועד הטיפול.

תוצאות טיפול בוטוליניום טוקסין

תוך ימים ספורים לאחר טיפול בוטוליניום טוקסין כבר ניתן לראות שינוי משמעותי, כאשר האפקט המקסימאלי מתקבל עד שבועיים מיום הטיפול. לאחר שלושה עד ארבעה חודשים השפעת החומר בוטוליניום טוקסין מתחילה לרדת בהדרגה וניתן לעבור טיפול בוטוליניום טוקסין נוסף על מנת להשיב את המצב לקדמותו. השפעות הטיפול לאורך זמן עוד לא נחקרו ע"י ה FDA, אך מהניסיון שנאסף עד כה נמצא כי בטיפול ממושך החומר משפיע לפרק זמן ארוך יותר, כך שתדירות הטיפולים יורדת. עם זאת נמצא כי, בשימוש ארוך טווח, בוטוליניום טוקסין עלול לגרום להדלדלות השרירים, אשר יכולה לגרום לתופעות לוואי לאחר טיפול בוטוליניום טוקסין, והגוף אף עלול לפתח נוגדנים כך שהחומר יפסיק להשפיע.

פורומים מרפאות אסתטיקה רפואית הדפסה שלח לחבר

לקבלת ייעוץ חינם! בתחום - הזרקת בוטוליניום טוקסיןשלח

תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
לא נמצאו תגובות