חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

טיפולים אסתטיים

אסתטיקה רפואית  
מרפאות אסתטיקה רפואית
פורום אסתטיקה רפואית

    מרפאות נבחרות

ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתם יודעים הכל על טיפולי הסרת קעקועים?

הכנסו לשאלון וגלו!


צלוליט

ניתוחים פלסטיים   > אסתטיקה רפואית  > צלוליטיס  > צלוליט? נפטרים מעור התפוז !
לפורום בנושאלוח מרפאות

לקבלת ייעוץ חינם

בתחום טיפול בצלוליט
לקבלת יעוץ שלח טופס

קרופניק

צלוליט? נפטרים מעור התפוז !

 
שיתוף פייסבוק

מה הוא אותו צלוליט אשר מתחיל להיווצר באזור גיל 18 ומצליח להגיע אל כ 90% מהנשים? על כך ועל הסרת צלוליט בשתי השיטות המובילות בשוק, תוכלו לקרוא כאן

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

מהו צלוליט?

צלוליט היא תופעה המסתמנת בעור כאשר מערכות הדם והלימפה לא מצליחות לסלק עודפי שומן, נוזלים ופסולת מן התאים. עקב כך נפח התאים עולה, והתוצאה היא הופעת שקערוריות וגבשושיות על פני העור, המשוות לו מראה דמוי קליפת תפוז. בעגה לא רפואית, נהוג לכנות תופעה זו בשם צלוליט או צלוליטיס, והיא נחשבת לבעיה אסתטית, המזוהה בעיקר עם נשים.

אזורי צלוליט בגוף

צלוליט נוטה להופיע בעיקר באזור הישבן, הירכיים, הבטן והשוקיים, עשוי להופיע בכל גיל והוא מנת חלקן של כ-90% מהנשים. נהוג לחשוב, כי צלוליט הוא מנת חלקן רק של נשים הסובלות ממשקל יתר, אך למען האמת צלוליט פוגע בנשים רזות ושמנות כאחד. צלוליט מתחיל להיווצר, בדרך-כלל, בסביבות גיל 18, אולם אז העור הצעיר והאלסטי מטשטש את עקבותיו והוא כמעט ולא ניכר לעין. עם הגיל, כשהעור הופך יותר ויותר רפוי, במיוחד אחרי הריונות ובגיל המעבר, הופך צלוליט לבעיה של ממש.

מתי מופיע צלוליט?

הסיבות להופעת צלוליט אינן ברורות, אך המדע מפנה אצבע מאשימה כלפי מספר גורמים אפשריים, ביניהם גנטיקה, חוסר איזון הורמונאלי ובעיה בסירקולציה של מערכת הדם הגורמת לתפקוד לקוי של מערכת הלימפה ולהופעת צלוליט. תהיה אשר תהיה הסיבה להופעת צלוליט, מדובר בבעיה אסתטית רצינית – השוק מלא בטיפולים, מכשירים ופתרונות פלא להסרת צלוליט ואלה הולכים ומתרבים, אך נכון להיום לא ידוע על טכניקות הפותרות לחלוטין את הבעיה של צלוליט, אלא רק מצמצמים או מטשטשים אותה באופן זמני. שתי השיטות המובילות בשוק של הסרת צלוליטיס המיועדות להתמודדות עם הופעת צלוליט כיום הן, שיטת ה-LPG (אנדרמולוגיה) ושיטת ה-Tri-Active.

פורומים מרפאות אסתטיקה רפואית הדפסה שלח לחבר

לקבלת ייעוץ חינם! בתחום - טיפול בצלוליטשלח

תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
1. צלוליט
ריקי, 05/07/2010