חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

טיפולים אסתטיים

אסתטיקה רפואית  
מרפאות אסתטיקה רפואית
פורום אסתטיקה רפואית

    מרפאות נבחרות

ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתם יודעים הכל על טיפול עיבוי שפתיים?

הכנסו לשאלון וגלו!


אנדרמולוגיה

ניתוחים פלסטיים   > אסתטיקה רפואית  > צלוליטיס  > טיפול הסרת צלוליטיס בטכניקת אנדרמולוגיה LPG
לפורום בנושאלוח מרפאות

לקבלת ייעוץ חינם

בתחום טיפול בצלוליט
לקבלת יעוץ שלח טופס

קרופניק

טיפול הסרת צלוליטיס בטכניקת אנדרמולוגיה LPG

 
שיתוף פייסבוק

כל מה שרציתם לדעת על טיפול צלוליטיס בטכניקת אנדרמולוגיה, אשר מבוצעת בשיטה שאינה פולשנית ומסייעת להעלמת צלוליטיס

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

אנדרמולוגיה הינה טכניקה בלתי פולשנית ובטוחה המסייעת להעלמת צלוליטיס ע"י סילוק רעלנים בעזרת המרצת מחזור הדם והלימפה, ותורמת לשיקום רקמת החיבור של העור. מדובר במכשיר לישה העובד על עקרון של ואקום, בדומה לכוסות רוח. טיפול צלוליט בטכניקת אנדרמולוגיה מתאים בעקרון לאנשים בכל גיל המעונינים להפחית או לטשטש לפחות את מראה קליפת התפוז על חלקים שונים בגופם.

אנדרמולוגיה - ביצוע ההליך

לפני שמתחילים הסרת צלוליטיס בשיטת אנדרמולוגיה על המטופל ללבוש בגד גוף מיוחד העשוי מבד של גרב ניילון, בכדי למנוע חבורות בעור. לאחר מכן המטפל מתחיל להעביר על גוף המטופל מכשיר ידני עם גלילים שמסתובבים. מכשיר זה שואב את קפלי העור ודוחס את שכבת השומן וכך הוא מגביר את מחזוריות הדם והלימפה.

פעולת הדחיסה והיניקה של המכשיר אף עוזרת לפיזור אחיד יותר של השומן בין מחיצות התאים ומעודדת בניה מחדש של רקמת החיבור של העור וייצור קולגן. מכיוון שהליך טיפול בצלוליט בטכניקת אנדרמולוגיה איננו כירורגי או חודרני, הוא נעשה ללא הרדמה או אלחוש כלשהו. הטיפול מתבצע בדרך כלל פעמיים בשבוע ונמשך כל פעם כ-35 דקות. מומלץ לבצע סדרה של 15-20 טיפולים דו-שבועיים ולאחר מכן להמשיך בטיפולים נוספים אחת לחודש בכדי לשמר את התוצאות. כדאי להקפיד על שתייה מספקת של נוזלים, במיוחד לפני ואחרי טיפול כדי לסייע לסילוק הרעלנים מהגוף.

טכנולוגיית ה-LPG מומלצת פעמים רבות כטיפול משלים לניתוח שאיבת שומן.

התאוששות מטיפול אנדרמולוגיה

כיוון שהטיפול אינו גורם לאי נוחות או כאבים (ואפילו גורם להתרגעות מסוימת כמו לאחר מסאז'), ניתן לחזור מיד לאחר הטיפול לחיי השגרה, הביתה או אפילו לעבודה. אין מגבלות מסוימות בין טיפול לטיפול ואין צורך לנקוט בפעולות מסוימות, מלבד שמירה על אורח חיים בריא הכולל תזונה מאוזנת ופעילות גופנית סדירה. זו כמובן המלצה גורפת לכלל האוכלוסייה, בפרט לאלה שנמצאים בעודף משקל.

תוצאות טיפול צלוליט בטכניקת אנדרמולוגיה LPG

התוצאה המתקבלת לאחר טיפול צלוליט זה היא עור מוצק וחלק יותר ולעיתים אף ישנה הצרה בהיקפים וגוף מעוצב יותר. כמו כן, המכשיר מדמה פעולה של מסאז' ולכן המטופלת תצא רגועה ונינוחה יותר מהטיפול. בממוצע ניתן לראות תוצאות כבר לאחר 6-8 טיפולים, אך כפי שצוין קודם, התוצאה אינה קבועה ויש לשמר אותה בטיפולים נוספים אחת לחודש.

חשוב לציין כי טיפול ב-LPG אינו תחליף לדיאטה ובדרך כלל אינו גורם לירידה במשקל, אלא אם כן החליט המטופל במקביל לחיות ארוך חיים בריא יותר, ופצח במשטר דיאטה ואימונים בכדי לראות תוצאות מהירות יותר.

 

אנדרמולוגיה - סיכונים ותופעות לוואי

באופן כללי, מדובר בטכנולוגיה בטוחה לטיפולי צלוליט כיוון שהיא אינה פולשנית והיא נעשית ללא התערבות כירורגית או תרופתית, ולכן אין לה תופעות לוואי מיוחדות. הסיכון היחידי שיכול להיות בהליך טיפול בצלוליט בטכניקת אנדרמולוגיה, LPG הוא שפעולת הואקום עלולה למשוך כלפי חוץ נימי דם וכתוצאה מכך תהיה היווצרות של דליות. על מנת למנוע זאת יש להעביר את המכשיר על פני הגוף באופן יחסית מהיר.

פורומים מרפאות אסתטיקה רפואית הדפסה שלח לחבר

לקבלת ייעוץ חינם! בתחום - טיפול בצלוליטשלח

תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
לא נמצאו תגובות