חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

טיפולים אסתטיים

אסתטיקה רפואית  
מרפאות אסתטיקה רפואית
פורום אסתטיקה רפואית

    מרפאות נבחרות

ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתם יודעים הכל על טיפול העלמת ורידים?

הכנסו לשאלון וגלו!


הסרת צלוליטיס

ניתוחים פלסטיים   > אסתטיקה רפואית  > צלוליטיס  > הסרת צלוליטיס - שיטות טיפול נוספות
לפורום בנושאלוח מרפאות

לקבלת ייעוץ חינם

בתחום טיפול בצלוליט
לקבלת יעוץ שלח טופס

קרופניק

הסרת צלוליטיס - שיטות טיפול נוספות

 
שיתוף פייסבוק

קיימות מגוון שיטות טיפול למטרת הסרת צלוליטיס. קראו כאן על טיפול מיזותרפיה להסרת צלוליטיס, שאיבת שומן להקלה על צלוליט ועוד שיטות נוספות

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

הסרת צלוליטיס - מיזותרפיה

צלוליטיס המבוצעת על ידי רופא או אחות בלבד. מדובר בהזרקה של תרכובת שונות המכילות חומרים קונבנציונאליים והומיאופתיים מדוללים, אל שכבת הביניים שבין האפידרמיס (השכבה העליונה של העור) לדרמיס (שכבת העור האמצעית) ומטרתה הסרת צלוליטיס.

מטרת טיפול צלוליטיס זה היא לגרום לדילול של הדם במידה קטנה שתאפשר זרימת דם טובה יותר בנימים הנמצאים בין תאי השומן. כל אחד מטיפולי מיזותרפיה לשם הסרת צלוליטיס נמשך כ-20 דקות ויש צורך בלפחות חמישה טיפולים בכדי להבחין בתוצאות משמעותיות. הבעייתיות בטיפול הסרת צלוליטיס זה היא שמרכיבי החומר המוזרק משתנים מרופא לרופא ואין מספיק מחקרים מדעיים מבוססים המעידים על יעילות השיטה ובטיחותה.

הסרת צלוליטיס - אולטרה סאונד וחום – Dermasonic

מדובר בטיפול הסרת צלוליטיס המשלב החדרת גלי אולטרה סאונד לפירוק הסיבים וריכוך השומן, והגברת מחזוריות הדם ע"י מכשיר אחר שמבצע יניקת ואקום (בשיטת LPG). תדר האולטרה סאונד עובד בעוצמה קבועה ואינו מבחין בין רקמות שונות, מצבורי שומן, הרכבם וצפיפותם. טכניקה זו לטיפול הסרת צלוליטיס נמשכת בין שעה לשעה וחצי, אך מניבה תוצאות זמניות בלבד ויש לבצע טיפולים תקופתיים.

הסרת צלוליטיס - שאיבת שומן

ישנם רופאים המציעים לבצע שאיבת שומן על מנת לנסות ולהקל על תופעת צלוליטיס. מדובר בשאיבה שטחית הנעשית קרוב מאוד לפני העור. הניתוח עצמו אינו מתאים לאנשים בעלי עודף משקל גדול, אלא לכאלה שהגיעו למשקלם האידיאלי אך סובלים ממצבורי שומן באזורים ספציפיים בגוף. מלבד הסיבוכים הרגילים הקיימים בניתוח מסוג כזה (דימום, זיהום, קרישי דם וכו'), הניתוח עלול לגרום להחמרה במצב הצלוליט. עקרונית, שאיבת שומן איננה פתרון לבעיה של צלוליט, לכן דרך זו אינה מומלצת כחלק מאותן שיטות שונות של הסרת צלוליטיס. השומן נשאב בצורה של תעלות ולא בצורה אחידה, ולכן יכול להיווצר מצב שבאזורים מסוימים יישאב יותר שומן מאזורים אחרים והדבר עשוי להוביל להיווצרות שקעים תת עוריים והחמרה במראה צלוליטיס בעור.

פורומים מרפאות אסתטיקה רפואית הדפסה שלח לחבר

לקבלת ייעוץ חינם! בתחום - טיפול בצלוליטשלח

תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
1. פיקוח מכוני קוסמטיקה
נדין יצחקי, 17/05/2010