חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

טיפולים אסתטיים

אסתטיקה רפואית  
מרפאות אסתטיקה רפואית
פורום אסתטיקה רפואית

    מרפאות נבחרות

ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתם יודעים הכל על הצרת היקפים?

הכנסו לשאלון וגלו!


טיפול צלוליט

ניתוחים פלסטיים   > אסתטיקה רפואית  > צלוליטיס  > טיפול צלוליט בטכניקת Tri-Active
לפורום בנושאלוח מרפאות

לקבלת ייעוץ חינם

בתחום טיפול בצלוליט
לקבלת יעוץ שלח טופס

קרופניק

טיפול צלוליט בטכניקת Tri-Active

 
שיתוף פייסבוק

טיפול צלוליט בשיטת Tri-Active - כל מה שרציתם לדעת על מערכת ייחודית זו לצורך הסרת צלוליטיס ותעניק לכם עור רענן וחלק

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

מערכת Tri-Active של טיפול צלוליט היא מערכת ייחודית המשלבת פעילות של 3 שיטות שונות הפועלות בדרך כלל בנפרד: מערכת קירור מקומית, עיסוי מכני ושישה לייזרים מסוג דיודה. מכשיר זה מיועד לצורך טיפול צלוליט לאנשים שעברו ניתוח שאיבת שומן וגם אנשים שלא עברו ניתוח זה ומעוניינים לטפל בבעיה של צלוליטיס. מדובר בשיטה בטוחה מאוד של טיפול צלוליט, ללא תופעות לוואי או סיכונים מיוחדים.

טיפול צלוליט Tri-Active

טיפול צלוליט זה מתבצע באמצעות ידית המחוברת למכשיר ואותה המטפל מעביר על פני הגוף. פעולת המכשיר של טכניקת Tri-Active לטיפול צלוליט על הגוף אינה כואבת כלל ולטיפול יש אפקט כה מרגיע עד שחלק מהמטופלים אפילו נרדמים במהלך טיפול צלוליט זה. לכן, כמובן שאין צורך בהרדמה או באלחוש.

מכשיר טיפול צלוליט בשיטת Tri-Active פועל בשלושה מישורים – מערכת קירור מקומית אשר מכווצת את תאי השומן ומפחיתה את הבצקת, עיסוי מכני שעובד על עקרון היניקה (בדומה למכשיר ה-LPG) ומעורר את זרם הדם והניקוז הלימפטי ומעודד שיקום רקמת החיבור והקולגן של העור, ומערכת של שישה לייזרים מסוג דיודה (soft laser) אשר מעוררים את הסירקולציה של הדם. טיפולי צלוליט בשיטת Tri-Active למטרת הסרת צלוליטיס מתבצעים פעם או פעמיים בשבוע, כאשר כל טיפול נמשך כ-20 דקות.

טיפול צלוליט - התאוששות

כפי שצוין קודם, טיפול צלוליט בטכניקה זו מאוד נעים למטופל, כך שאין צורך בתקופת התאוששות או החלמה וניתן מיד לחזור לשגרת החיים כרגיל, ואפילו קצת רגועים יותר. בהתאם לכך, אין אף מגבלה על המטופל בתקופת טיפולי צלוליט כאלה. מומלץ לשמור על אורח חיים בריא הכולל תזונה מאוזנת ופעילות גופנית סדירה.

תוצאות טיפול צלוליט Tri-Active

לאחר טיפול צלוליט בטכניקה זו התוצאה המתקבלת היא עור רענן יותר ללא פגמים אסתטיים ויש מטופלים שאף מדווחים על עור חלק ורך יותר. תוצאות משמעותיות ניתן לראות רק לאחר כ-12 מפגשים, אך מדובר בתוצאות זמניות בלבד כיוון שלתופעה של צלוליט יש נטייה לחזור לאחר כחודש מסיום סדרת הטיפולים. לכן, מומלץ לבצע טיפולי צלוליט חוזרים בטכניקת Tri-Active, אחת לחודש לשימור התוצאות.

פורומים מרפאות אסתטיקה רפואית הדפסה שלח לחבר

לקבלת ייעוץ חינם! בתחום - טיפול בצלוליטשלח

תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
2. צלוליט ובוטוקס
בנימטי ליאורה, 22/03/2011
1. מחיר
אפרת, 16/02/2010