חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

ניתוחי עור וגפיים

ניתוחי עור / גפיים  
מנתחים פלסטיים
פורום ניתוחים פלסטיים

    מרפאות נבחרות

ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתם יודעים הכל על טיפול למתיחת ירכיים?

הכנסו לשאלון וגלו!


דריוניק

ניתוחים פלסטיים   > ניתוחי עור / גפיים  > הזעת יתר  > דריוניק - מכשיר לטיפול בתופעת הזעת יתר
לפורום בנושאלוח מרפאות

לקבלת ייעוץ חינם

בתחום הזעת יתר
לקבלת יעוץ שלח טופס

דריוניק - מכשיר לטיפול בתופעת הזעת יתר

 
שיתוף פייסבוק

מכשיר אמין לשימוש ביתי ושמו דריוניק, יכול לעזור לסובלים מהזעת יתר בכפות הידיים והרגליים. כל המידע על מכשיר דריוניק לטיפול הזעת יתר

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

מכשיר דריוניק לטיפול בהזעת יתר - למי הוא מתאים?

מכשיר דריוניק מתאים לכל הסובלים מתופעת הזעת יתר בכפות הידיים והרגליים, מלבד נשים הרות, אנשים בעלי קוצבי לב, שתלים ממתכת וכאלו הסובלים מבעיות לב או ממחלת האפילפסיה. מכשיר דריוניק מורכב משתי מגשיות שאליהן מחוברות אלקטרודות אשר מייצרות זרם חשמלי הנוצר בעזרת סוללות.

טיפול בהזעת יתר באמצעות דריוניק

במהלך טיפול במכשיר דריוניק המטופל מניח את כפות רגליו או ידיו במגשיות, אשר מולאו במעט מי ברז. המים במגשיות רדודים ואינם מכסים את כל היד. במים מועבר זרם חשמלי אשר גורם לשיבוש פעילותן של בלוטות זיעה ולייבושן. לא ידוע בדיוק כיצד גורם הזרם לשיבוש הפעילות, אך ככל הנראה השילוב בין מי הברז המכילים מינרלים שונים לזרם החשמלי, גורם לעיבוי מקרוסקופי של שכבת העור החיצונית באיבר המטופל, מה שגורם להפרעה ולחסימה של הפרשת הזיעה.

על מנת למקסם את תועלתו של מכשיר דריוניק למניעת הזעת יתר, יש להקפיד לבצע את הפעולות הנדרשות: בתחילת תקופת השימוש במכשיר יש להשרות בו את האיבר המזיע לפחות ל 30 דקות פעמיים ביום. לאחר שהפרשת הזיעה באיבר פוחתת, יש להמשיך בשגרת הטיפולים, אם כי בתכיפות פחותה – חצי שעה פעמיים בשבוע. טיפול קבוע וקונסיסטנטי מסייע לשמירה על התוצאות לאורך זמן.

הוראות השימוש במכשיר דריוניק יכולות להשתנות ולכן יש להיוועץ ברופא טרם תחילת הטיפול. המכשיר עשוי שלא לעבוד במידה ומי הברז בהם משתמשים אינם מכילים מינרלים (בישראל בה המים 'כבדים' לא אמורה להתעורר בעיה כזאת). במקרים כאלו יש להוסיף סודה לשתייה למים, ובמידה וגם זה לא עובד יש להוסיף למים תרופת מרשם בשם אנטיקולינרגיק. מכשיר דריוניק אינו יקר יחסית, אמין וההוצאה היחידה הנלוות אליו היא רכישת סוללות מפעם לפעם.

טיפול דריוניק - תופעות לוואי

טיפול דריוניק אינו מלווה בכאבים. לעיתים המשתמשים עלולים לחוש בזרם מקפיץ אך, תופעה זו נובעת משימוש בלתי נכון במכשיר. יש לבקש מהרופא להסביר לכם באופן מפורט כיצד להמנע מתופעות אלו. בכל מקרה, טרם שימוש במכשיר דריוניק מומלץ למרוח על חתכים ופצעים וזלין על מנת למנוע גירוי. המכשיר עצמו אינו גורם לתופעות לוואי מלבד אפשרות לעור מגורה באזור המטופל.

תוצאות טיפול בהזעת יתר במכשיר דריוניק

שימוש קבוע ונכון במכשיר דריוניק מניב תוצאות בפרק זמן משתנה. יש להמשיך את הטיפול הדו יומי עד שמגיעים לתוצאה הרצויה דהיינו, יבוש מוחלט של כפות הידיים והרגליים, כך שלא תיווצר הזעת יתר. לאחר מכן מומלץ על המשך טיפול סדיר באמצעות דריוניק אם כי השפעתו של המכשיר אמורה להימשך כשישה שבועות.

פורומים מנתחים פלסטיים הדפסה שלח לחבר

לקבלת ייעוץ חינם! בתחום - הזעת יתרשלח

תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
לא נמצאו תגובות