חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

קוסמטיקה באסתטיקה

קוסמטיקה

    מרפאות נבחרות

ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתם יודעים הכל על טיפולים לטיפוח העור?

הכנסו לשאלון וגלו!


שיזוף מלאכותי בהתזה

ניתוחים פלסטיים   > קוסמטיקה  > שיזוף מלאכותי  > שיזוף מלאכותי בהתזה - סיכונים ותופעות לוואי

שיזוף מלאכותי בהתזה - סיכונים ותופעות לוואי

 
שיתוף פייסבוק

זנחתם את השמש הקופחת לטובת שיזוף מלאכותי בהתזה? קראו על תוצאות שיזוף בהתזה, כיצד תראו לאחריו ולכמה זמן והאם ישנם סיכונים ותופעות לוואי

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

תוצאות שיזוף מלאכותי בהתזה

לאחר שיזוף מלאכותי בהתזה, שאריות המייק-אפ יורדות במקלחת הראשונה, ואז מתגלה הגוון שהתקבל בהתזה. לאחר מספר ימים הגוון יתחיל לדהות בהדרגה, עד שיעלם סופית לאחר כ- 10 ימים. על מנת לחדש את הגוון יש לחזור על הטיפול מדי 7-10 ימים.

שימוש בשמן גוף או תחליבי לחות לאחר הרחצה עשוי להאריך את משך חיי הצבע, ובעיקר שימוש בתכשירים מיוחדים של שיזוף בהתזה (ניתן להשיג במכוני שיזוף). לאחר המקלחת רצוי להתנגב בעדינות בנגיעות קלות במקום לשפשף בחוזקה- כך תאריכו את חיי הצבע.

שיזוף מלאכותי בהתזה - סיכונים ותופעות לוואי

שיזוף מלאכותי בטכניקה של שיזוף בהתזה כולל תופעות הלוואי וסיכונים מועטים ביותר. החומר DHA אושר כלא מזיק ע"י משרד הבריאות הישראלי והאמריקני, וגם החומרים האחרים המעורבים בתמיסה אינם מסוכנים ולבטח אינם מסרטנים. הסכנה היחידה היא התפתחות תגובה אלרגית, העלולה להביא לצריבה או לאדמומיות. זוהי תופעה נדירה יחסית ולרוב אופיינית למי שעורם רגיש במיוחד. על מנת לוודא שאינכם אלרגיים אפשר לנסות למרוח מעט מהחומר על חלק קטן בגוף לפני שמתיזים את הצבע על הגוף כולו. בצביעה הנערכת במקום שאינו מקצועי דיו השיזוף עלול להיראות לא אחיד, או לדהות באופן מדורג ולהותיר כתמי צבע לא אסתטיים. כמו כן, גוון העור המתקבל עלול להיות כתום יותר מאשר חום. למניעת עוגמות נפש כאלו הקפידו ללכת למכון מורשה ומקצועי לצורך שיזוף מלאכותי בהתזה.

פורומים הדפסה שלח לחבר
תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
לא נמצאו תגובות