חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

קוסמטיקה באסתטיקה

קוסמטיקה

    מרפאות נבחרות

ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתם יודעים הכל על טיפולי שיזוף מלאכותי?

הכנסו לשאלון וגלו!


מיטות שיזוף


מיטות שיזוף

 
שיתוף פייסבוק

החלטתם שאתם רוצים לשמור על גוון שזוף גם בחורף? נמאס לכם להיצלות כל קיץ בשמש? שיזוף מלאכותי ע"י מיטות שיזוף יעשה בשבילכם את העבודה

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

בכל שנה, כשמגיע הקיץ, נשמעות שוב ושוב האזהרות מפני שהייה מוגזמת בשמש ומפני שיזוף יתר, אך חופי הים ההומים מאדם מעידים בכל פעם מחדש – שזוף זה יפה, לפחות בעיני הישראלים. התפתחות הטכנולוגיה מאפשרת היום גם ללבנבנים העצלנים לתפוס צבע תוך זמן קצר ובלי כל הבלגן של מטקות, חול ושות'. טכניקות שיזוף מלאכותי מגוונות מאוד – החל מאותן מיטות שיזוף המדמות את פעולת השמש וכלה במגבוני צבע, המעניקים מראה שזוף באופן זמני. לכל שיטה יתרונות וחסרונות, והמתלבטים ביניהן צריכים להביא בחשבון שיקולים רבים כמו בטיחות, עמידות, זמינות ויוקר.

לפני טיפול שיזוף מלאכותי באמצעות מיטות שיזוף

ישנם מקומות רבים המחזיקים מיטות שיזוף אולם לא כולם מתמחים בתחום. בבחירת מקום הטיפול שימו לב לכך שמדובר במקום מורשה, התחום אינו נמצא תחת פיקוח של משרד הבריאות, כך שקל ליפול בידיים לא מנוסות, ויש לוודא היטב שיש במקום מי שילווה את טיפולי מיטת השיזוף שלכם ויפקח עליהם מתוך הבנה בתחום. התעניינו בניסיונו של המקום, בציוד שלהם- האם מדובר בדגמים חדשים של מיטות שיזוף, ברמות הסיכון שבשיזוף אצלם וכו'.

יש להתייעץ עם עובד מנוסה במכון השיזוף לגבי כמות החשיפה המתאימה לצבע עורכם הנוכחי ולצבע המבוקש. החלוקה נעשית לרוב ע"פ 4 דרגות, החל מבהיר ביותר ועד שיזוף כהה מאוד. במידה ובחרתם להשיג שיזוף מלאכותי באמצעות מיטת שיזוף, עליכם להקפיד לבנות תוכנית מסודרת ולא לחרוג מעבר לה. מומלץ להימנע משימוש בסבון בזמן הקרוב מאוד לטיפול, ולהגיע אליו יבשים לחלוטין.

פורומים הדפסה שלח לחבר
תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
7. לאבי
איזה כיף שקיץ, 15/06/2008
6. נראה לי הכי טוב זה עם צבע
אבי, 11/06/2008
5. נכון שיורד אבל
מורן, 11/06/2008
4. איזה מצחיקה, גם שיזוף משמש יורד אחרי כמה זמן
עופרה, 11/06/2008
3. אני עשיתי לחתונה של אח שלי צביקה
מורן, 11/06/2008
2. תזהרי רק לא לצאת כמו רוס מחברים חחחח...
גדי, 11/06/2008
1. כבר קיץ ואני לבנה כמו קיר
אודליה, 11/06/2008