חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

ניתוחי אגן באסתטיקה

ניתוחי אגן  
מנתחים פלסטיים
פורום ניתוחים פלסטיים

    מרפאות נבחרות

ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתם יודעים הכל על ניתוח עיצוב הישבן?

הכנסו לשאלון וגלו!


עיצוב ישבן בסיליקון

ניתוחים פלסטיים   > ניתוחי אגן  > עיצוב ישבן  > עיצוב ישבן בסיליקון - החלמה ותוצאות
לפורום בנושאלוח מרפאות

לקבלת ייעוץ חינם

בתחום עיצוב ישבן
לקבלת יעוץ שלח טופס

עיצוב ישבן בסיליקון - החלמה ותוצאות

 
שיתוף פייסבוק

למה ניתן לצפות בתקופת ההחלמה לאחר עיצוב ישבן בסיליקון, האם ישנם סיכונים או תופעות לוואי, ומתי תוכלו לחזור לשבת על הישבן וללבוש את החוטיני שרכשתן מבעוד מועד

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

החלמה לאחר עיצוב ישבן בסיליקון

מיד לאחר שתתאוששו מההרדמה תוכלו להיפרד לשלום מהצוות הרפואי ולהתחיל תקופת החלמה בביתכם. תקופת החלמה לאחר עיצוב ישבן בסיליקון אינה קלה במיוחד וזאת כיוון שלא קל לשמור את הישבן במצב נייח מאחר והוא משמש אותנו לשלל פעילויות ביניהן ישיבה והליכה, ומאחר וההליך מותח את רקמות הישבן. ההחלמה לאחר עיצוב ישבן באמצעות שתלי סיליקון לוקחת בין שבוע לשבועיים ומלווה בכאבים עליהם ניתן להקל באמצעות משככי כאבים פשוטים כגון אדביל, אופטלגין וכו'. הכאבים יהיו משמעותיים ביותר ב – 48 שעות הראשונות שלאחר הניתוח ולאט לאט ילכו ויפחתו.

כמובן שלא רצוי לשבת או לשכב על הישבן במהלך החלמה (אם אין בררה שבו על כרית נוחה ומרופדת) מה שיגרום לכם לגלות עד כמה העכוז הוא חיוני להמשך חייכם התקינים. את רוב הפעולות תאלצו לבצע בעמידה או בכריעה ולישון תוכלו רק על הבטן או על הצד. בנוסף, לאחר הליך עיצוב ישבן בסיליקון, רצוי לנוח כמה שיותר ולהקפיד על שתייה מרובה של נוזלים.

בפעילות מתונה תוכלו להתחיל בין שבוע לעשרה ימים לאחר הניתוח, אך חשוב לא להגזים. מפעילות גופנית מוגברת (ספורט וכיוצ"ב) רצוי להימנע בין חודש לחודשיים לאחר הניתוח.

במהלך החלמה לאחר עיצוב ישבן בסיליקון הכרחי ללבוש בגד שיספק התנגדות לישבן המנותח כדוגמת תחתונים מחטבים או תחבושת אלסטית. בנוגע לתחבושות ולתפרים - מספר ימים לאחר הניתוח יורדו התחבושות וניתן יהיה להתקלח 24 שעות לאחר מכן. התפרים יורדו בין שבוע לעשרה ימים לאחר הניתוח.

תוצאות עיצוב ישבן בסיליקון

מייד לאחר הניתוח תרגישו שינוי בצורתו של שריר העכוז, אם כי הוא עלול להראות מעט "קופסתי", לא בדיוק מה שקיוויתם. בנוסף, אתם עשויים לחוש כי השתלים ממוקמים גבוה מדי. חשוב לזכור שהאזור עדיין נפוח וזאת אינה התוצאה הסופית ושכל התופעות הללו בהליך עיצוב ישבן בסיליקון הן נורמאליות לחלוטין. התוצאה הסופית תתקבל כ- שלושה חודשים לאחר הניתוח כאשר הנפיחות תרד קליל והשתלים יתמקמו בגופכם. במהלך שלושת החודשים הללו יכול להיות שתחוו תופעות של חום, תחושת עקצוץ והרדמות בישבן. התופעות הללו ייעלמו במהלך חודשי ההחלמה.

במצב אופטימאלי, לאחר שהשתל נקלט בתום שלושת חודשי ההחלמה, הוא יישאר כפי שהוא בתקווה, כל החיים. במידה והשתל משנה את מיקומו או מאבד מצורתו יש לפנות באופן מיידי למנתח הפלסטי לתיקון.

עיצוב ישבן בסיליקון - סיכונים ותופעות לוואי

כמו בכל ניתוח בהרדמה מלאה שבמהלכו מוכנסים לגוף שתלים זרים, גם במהלך ניתוח עיצוב ישבן בסיליקון קיימים מספר סיכונים פוטנציאליים. הסיכונים העיקריים הם זיהום או פתיחה של החתך דרכו הוחדר השתל כתוצאה ממיקומו ליד פתח הפרשת הצואה, דימומים מסיביים וסיבוכים בקליטת השתל שעלולים לגרום לחום גבוה ולחולשה כללית ודורשים התערבות כירורגית. בנוסף, בשכיחות נמוכה, השתל יכול לשנות את צורתו או את מיקומו ובכך לגרום לחוסר סימטריה בין הישבנים. תופעת לוואי נדירה כתוצאה מניתוח עיצוב ישבן באמצעות שתלי סיליקון היא התפרקות או קריעה של השתל מה שכמובן ידרוש התערבות כירורגית נוספת על מנת לבצע תיקון. היתרון הוא שהסרת שתלים היא פרוצדורה פשוטה, כך שבמידת הצורך ניתן להסיר את השתלים ולאחר מכן להחזירם בשנית.

פורומים מנתחים פלסטיים הדפסה שלח לחבר

לקבלת ייעוץ חינם! בתחום - עיצוב ישבןשלח

תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
3. מה תווך המחירים בערך ..
קארין רובין, 02/03/2012
2. הגלת ישבן בעזרת קרולין
אבייייב, 18/07/2011
1. כמה זה עולה
בתאל, 17/08/2009