חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

ניתוחי אגן באסתטיקה

ניתוחי אגן  
מנתחים פלסטיים
פורום ניתוחים פלסטיים

    מרפאות נבחרות

ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתם יודעים הכל על ניתוח עיצוב הישבן?

הכנסו לשאלון וגלו!


הרמת ישבן ברזילאית

ניתוחים פלסטיים   > ניתוחי אגן  > עיצוב ישבן  > הרמת ישבן - עיצוב ישבן באמצעות שומן עצמי
לפורום בנושאלוח מרפאות

לקבלת ייעוץ חינם

בתחום עיצוב ישבן
לקבלת יעוץ שלח טופס

הרמת ישבן - עיצוב ישבן באמצעות שומן עצמי

 
שיתוף פייסבוק

כל מה שרציתם לדעת על טכניקת הרמת ישבן ברזילאית בעזרתה תוכלו להפטר מעודפי שומן במקום אחד ולמקמם במקום אחר שנחוץ להם יותר - הישבן

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

עיצוב ישבן בדרך של שימוש בשומן עצמי הינו הליך המכונה לעיתים קרובות הרמת ישבן ברזילאית. הליך זה מיועד לכל אדם שמצבו הבריאותי תקין ובמהלכו נגרע שומן מחלק אחד או ממספר חלקים בגוף המטופל ומועבר לישבן. יתרונו של ההליך כפול- אנו נפטרים משומן מיותר באזור מסוים בגוף, ומרוויחים חומר מילוי טבעי לישבן. יתרונו המרכזי של הליך עיצוב ישבן זה אכן טמון בעובדה שמדובר על מסת שומן שנעה באותו גוף ולכן לא קיימת סכנת דחייה ע"י מנגנוני ההגנה והשומן נקלט היטב במיקומו החדש. יתרון נוסף הוא התחושה הטבעית של הישבן המוגדל. את השומן שמועבר לישבן נהוג לשאוב מאזורים בהם קיימים מצבורי שומן מאסיביים כדוגמת אזור הירכיים, הבטן, ומתחת לישבן עצמו.

הרמת ישבן ברזילאית

במהלך פרוצדורת עיצוב ישבן זו, נלקח שומן מאותם אזורים בתהליך של הרדמה כללית או מקומית (תלוי במספר מוקדי השאיבה) בדומה להליך של שאיבת שומן. לאחר מכן מופרדים תאי השומן משאר נוזלי הגוף אשר נשאבו עם תאי השומן, והשומן הטהור מוחדר לישבן באמצעות צינורית מיוחדת וקטנה אשר מורידה את סיכויי ההצטלקות למינימום.

הבעיה המרכזית טמונה ביכולתו של השומן לשרוד במקומו החדש ולא להתפזר. על מנת למנוע פיזור מהיר, השומן מוזרק טיפה טיפה לשכבות הישבן השונות במיקומים שונים מעל ומתחת לשריר העכוז. הליך עיצוב ישבן זה נמשך, לרוב, בין שעתיים לשלוש שעות.

תוצאות הרמת ישבן ברזילאית

בימים הראשונים צפויה נפיחות ואדמומיות במקום, אך היא שוכחת מהר יחסית. כשלושה חודשים לאחר הפרוצדורה תתקבל התוצאה הסופית. חלק מתאי השומן ינדדו למקומות אחרים, אך ברוב המקרים השומן שנשאר בישבן לאחר שלושה חודשים מיום הניתוח יישאר שם לעד.

הרמת ישבן ברזילאית - סיכונים ותופעות לוואי

סיכונים אפשריים בהליך זה של עיצוב ישבן הם אותם סיכונים המאפיינים כל שאיבת שומן: זיהום, שטפי דם וכו'. כמות השומן הנשאבת משפיעה על שכיחות הסיבוכים, לכן בדרך כלל מומלץ שלא לשאוב למעלה מ 2-3 ליטרים בהליך אחד. סיכונים נוספים קשורים להזרקת השומן, כאשר מבצעים הזרקה של כמויות גדולות של שומן, עלול להיווצר נמק או זיהום במקום ההזרקה, אך סיכונים אלו בהליך הרמת ישבן ברזילאית אינם שכיחים.

פורומים מנתחים פלסטיים הדפסה שלח לחבר

לקבלת ייעוץ חינם! בתחום - עיצוב ישבןשלח

תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
2. עכשיו חבר שלי לא עוזב לי את הישבן :)
נטלי, 26/01/2012
1. ווא ווא איך שזה שווה
שון הכבשון, 25/02/2009