חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

ניתוחי אגן באסתטיקה

ניתוחי אגן  
מנתחים פלסטיים
פורום ניתוחים פלסטיים

    מרפאות נבחרות

ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתם יודעים הכל על ניתוח עיצוב הישבן?

הכנסו לשאלון וגלו!


עיצוב הישבן

ניתוחים פלסטיים   > ניתוחי אגן  > עיצוב ישבן  > עיצוב הישבן באמצעות שתלי סיליקון
לפורום בנושאלוח מרפאות

לקבלת ייעוץ חינם

בתחום עיצוב ישבן
לקבלת יעוץ שלח טופס

עיצוב הישבן באמצעות שתלי סיליקון

 
שיתוף פייסבוק

פרוצדורה חדשה יחסית תוכל כעת להעניק גם לכן ישבן ג'ניפר לופז. קראו כאן על עיצוב הישבן באמצעות החדרת סיליקון בישבן וכיצד הוא מבוצע

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

פרוצדורה כירורגית חדשה יחסית שהגיעה לארץ היא החדרת שתלי סיליקון בישבן. עיצוב הישבן בשיטה זו צבר פופולאריות בשנים האחרונות בעיקר בזכותן של אייקונים הוליוודים כמו ג'ניפר לופז וסקרלט ג'והנסון שמתהדרות בישבן עגלגל ועסיסי שהפך לסימן ההיכר שלהן. הפרוצדורה של עיצוב ישבן באמצעות שתלי סיליקון צברה תאוצה בברזיל לפני כעשור, שם, לקראת חגיגות הקרנבל החלו נשים להכניס שתלים בכדי להעניק ערך מוסף לנענוע הישבן. מברזיל נדדה פרוצדורה זו אל רחבי העולם וב – 2005 נחתה בארצנו הקטנטונת.

מועמדים מתאימים לניתוח עיצוב הישבן באמצעות סיליקון בישבן הם בני 18 ומעלה שנמצאים במצב בריאותי תקין ומעוניינים להעניק לישבנם נוכחות או לשפר את פרופורציות גופם. הניתוח מתאים גם לבעלי ישבן רופס או נמוך, לכאלו שישבניהם אינם סימטריים ולסובלים מצניחת ישבן.

ההליך הכירורגי של עיצוב הישבן נפתח בתהליך של שיפור פרופורציות בישבן ע"י העברת מצבורי שומן ממקום למקום – החסרה במקומות שבהם יש עודפים ומילוי שקעים, כאשר לאחר מכן, מוחדרים שתלי סיליקון לישבן שגודלם וצורתם תקבע על פי רצונו של המטופל.

עיצוב הישבן באמצעות סיליקון - ההכנות

בהליך של עיצוב הישבן באמצעות שתלי סיליקון בישבן, כמו לפני כל החלטה משמעותית, רצוי לשבת (כל עוד אפשר..) עם המנתח לפגישת יעוץ. על מנת שלמנתח יהיה מושג ברור באשר לצורתו וגודלו של הישבן בו אתם חפצים, מומלץ להצטייד בתמונות של הישבן הנכסף – חפשו ברשת או במגזינים, כך יוכל הפלסטיקאי לדעת אילו שתלי סיליקון להתאים ומהיכן להחדיר אותם כדי להעניק לכם את הישבן עליו אתם חולמים.

כמו בכל פרוצדורה כירורגית, גם לקראת עיצוב הישבן תדרשו לבצע בדיקות מעבדה שגרתיות - דם ושתן. נשים ידרשו לעיתים לעבור בדיקות הריון במידה והאפשרות רלוונטית.

התייעצו עם הכירורג לגבי אופי הליך ההרדמה וסיכוניו. רוב הכירורגים מבצעים עיצוב ישבן עם שתלי סיליקון תחת הרדמה מלאה, אך ישנם כאלו המעדיפים לבצע אותו תחת הרדמה מקומית בתוספת חומרים מטשטשים. שוחחו עם הכירורג באשר לאפשרות המועדפת עליכם במידה וקיימת האופציה. הרופא יעדכן אתכם באופי חומרי ההרדמה בהם ישתמש המרדים ועליכם לעדכן אותו בכל אפשרות או חשש לאלרגיה או רגישות לאחד מהחומרים.

עיצוב הישבן ע"י שתלי סיליקון בישבן - מהלך הניתוח

לאחר ששקעתם בשינה עמוקה או לפחות טושטשתם, ייצור הכירורג חתך באורך של חמישה עד שבעה ס"מ על מנת להחדיר שתלי סיליקון בישבן. מיקומו של החתך תלוי כמובן בצורת הישבן בו חשקתם. החתך יכול להתבצע במקום המפגש של הישבנים עם אחורי הירך או בקרבת החריץ. מאחר ופנים החריץ מוסתר, מקובל לבצע את החתך בקרבתו כאשר הסיכון טמון בנטייתו של האזור להזדהם במהירות בגלל מיקומו האסטרטגי לצד איבר הפרשה. לאחר ביצוע החתך יוצר הרופא חלל שדרכו יוחדר השתל וימוקם מעל או מתחת לשריר העכוז – מתחת, במידה ורוצים להגדיל את החלק העליון של הישבן ומעל, בין השריר לרקמה שמכסה אותו, אם רוצים להגדיל את חלקו התחתון - מיקום זה מתאים גם לאנשים רזים אשר כמות השומן בגופם מעטה. השתלים יוחדרו תמיד לחלקו העליון של הישבן ולא לאזור הישיבה.

הפרוצדורה של עיצוב הישבן באמצעות שתלי סיליקון נמשכת לרוב בין שעתיים לשלוש שעות, כאשר ישנם מקרים בהם הניתוח נמשך זמן רב יותר, תלוי כמובן באנטומיית המנותח ובמורכבות ההליך של עיצוב הישבן אצל כל מטופל ומטופל.

פורומים מנתחים פלסטיים הדפסה שלח לחבר

לקבלת ייעוץ חינם! בתחום - עיצוב ישבןשלח

תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
לא נמצאו תגובות