חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

ניתוחי פנים באסתטיקה

ניתוחי פנים  
מנתחים פלסטיים
פורום ניתוחים פלסטיים

    מרפאות נבחרות

ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתם יודעים הכל על ניתוח אף?

הכנסו לשאלון וגלו!


ניתוח מתיחת פנים

ניתוחים פלסטיים   > ניתוחי פנים  > מתיחת פנים  > ניתוח מתיחת פנים להשבת הנעורים
לפורום בנושאלוח מרפאות

לקבלת ייעוץ חינם

בתחום מתיחת פנים
לקבלת יעוץ שלח טופס

ניתוח מתיחת פנים להשבת הנעורים

 
שיתוף פייסבוק

ניתוח מתיחת פנים ניתן לבצע במספר טכניקות שונות אשר תלויות במספר קריטריונים אינדיבידואלים. רוצים לדעת עוד על מתיחת פנים? קראו כאן

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

ניתוח מתיחת פנים הוא הליך אותו עוברים גברים ונשים, לרוב, בגילאים 40 עד 65, למרות שלעיתים ניתוחים פלסטיים לצורך מתיחת פנים מבוצעת גם בגילאים מבוגרים בהרבה. התוצאות הטובות ביותר מתקבלות כאשר העור עדיין לא איבד לחלוטין את האלסטיות שלו.

ניתוח מתיחת פנים

באופן בלתי נמנע, השנים שחולפות מותירות סימנים על פנינו. עם הגיל והחשיפה לשמש העור מדלדל, הקמטים מעמיקים, השומן נעלם ממקומות מסוימים ומצטבר במקומות אחרים, והאלסטיות של העור פוחתת. חומרי המילוי והקרמים השונים הראו תוצאות בתחילת הדרך, אך עם התקדמות תהליכי הזדקנות העור הדרך היחידה להחזיר את הגלגל לאחור הינה ניתוחי פנים כגון ניתוח מתיחת פנים. לעיתים בכדי להגיע לתוצאה מושלמת יש לצרף לניתוח מתיחת פנים גם ניתוח הרמת עפעפיים ו/או הרמת מצח וגבות.

הליך ניתוח מתיחת פנים

ישנן מספר טכניקות שונות לביצוע ניתוח מתיחת פנים, הטכניקה המתאימה נקבעת בהתאם למצב העור, מבנה עצמות הפנים והיקף השינוי המבוקש, ויכול לכלול גם את עור הצוואר. ניתוח פלסטי בפנים לצורך מתיחת פנים נמשך בין שעתיים לארבע שעות, ומבוצע בהרדמה חלקית או מלאה, תלוי בטכניקה ובהיקף.

בטכניקה הנפוצה ביותר של ניתוח מתיחת פנים, עושה המנתח חתך מעל קו השיער, באזור הרקות לכיוון האוזניים, עובר מתחת לתנוכים וממשיך כלפי החלק האחורי של הראש והעורף. רוב החתך מבוצע באזורים בהם גדל שיער ולרוב הצלקת אינה בולטת לעין. לאחר מכן שכבת העור מופרדת משכבת השרירים ושאר השכבות העמוקות, לעיתים אף מפרידים את שכבת השרירים מהשאר, ומבוצעת מתיחה לכיוון הרקות, האוזניים והעורף. לאחר המתיחה וההידוק מסירים עור עודף, לעיתים מקצרים גם את שכבת השרירים ומעטפות השרירים ואף מסירים רקמות שומן מיותרות. לאחר מכן מקבעים את העור על ידי תפירה או שימוש בסיכות. בסיום ניתוח מתיחת פנים חובשים את הפנים בחבישה מיוחדת למשך יומיים.

פורומים מנתחים פלסטיים הדפסה שלח לחבר

לקבלת ייעוץ חינם! בתחום - מתיחת פניםשלח

תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
לא נמצאו תגובות