חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

ניתוחי פנים באסתטיקה

ניתוחי פנים  
מנתחים פלסטיים
פורום ניתוחים פלסטיים

    מרפאות נבחרות

ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתם יודעים הכל על ניתוח אף?

הכנסו לשאלון וגלו!


מתיחת פנים בחוטים

ניתוחים פלסטיים   > ניתוחי פנים  > מתיחת פנים  > מתיחת פנים בחוטים
לפורום בנושאלוח מרפאות

לקבלת ייעוץ חינם

בתחום מתיחת פנים
לקבלת יעוץ שלח טופס

מתיחת פנים בחוטים

 
שיתוף פייסבוק

שיטה חדשה מציעה מתיחת פנים באמצעות חוטים: בלי צלקות, עם תקופת החלמה קצרה במיוחד ובהרדמה מקומית בלבד. הכל על השיטה החדשה שמסעירה את עולם הרפואה האסתטית

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

עבור כל אלו שרוצים להיראות צעירים יותר, השיטה החדשה יחסית של מתיחת פנים בעזרת חוטים היא בשורה משמחת: הביצוע נערך תחת הרדמה מקומית, זמן ההחלמה קצר להפליא, הטראומה לעור מינימלית וצלקת – אין. איך לא חשבו על זה קודם? השיטה קיימת זה מספר שנים בארה”ב, ומתחילה להופיע בימים אלה גם במרפאות מומחים בישראל.

מיני מתיחה או הרמת פנים בחוטים?

לפני הכל, קצת סדר: אין להתבלבל בין מתיחת פנים בחוטים למה שקרוי “מיני מתיחה”. מיני מתיחת פנים כוללת חתכים בעור, באזורים נסתרים, הרמה קלה של רקמת העור ותפירתה מחדש, כך שהפנים מקבלים מראה מתוח וצעיר יותר. הרמת פנים או מתיחת פנים בעזרת חוטים אינה כוללת חתכים ולא הרדמה מלאה והיא מבוצעת על ידי החדרה של חוטים זעירים אל רקמת העור, באזורים שבהם העור נפול, רפוי או מקומט: קו לסת, צוואר, לחיים, אזור הפה או הגבות והעפעפיים.

איך זה עובד?

החוטים מוחדרים אל העור באמצעות מחט לעומק הרקמה הרכה. הודות למבנה הייחודי של החוטים, הם משמשים כמעין תופסנים פנימיים. הרופא המבצע את ההליך מותח את החוטים בעדינות בכיוון הדרוש, כך שהחוטים נתפסים ברקמה וגורמים להרמה של העור ולטשטוש של הקמטים. ישנן שיטות שונות לביצוע ההליך, והן נבדלות זו מזו בעיקר במידת השליטה בכיוון ההרמה ובמידת השליטה בקיבוע התוצאה הסופית.

החוטים הזעירים, שעשויים פוליפרופילן, קיימים במספר צורות – ישנם חוטים בעלי זיזים חד כיווניים, שנפתחים כמו מטריה וכך מאפשרים למתוח את העור בכיוון הרצוי. חוטים מסוג אחר מורכבים מזיזים דו כיווניים לכל אורכם, והמבנה משמש לא רק למתיחה אלא גם ליצירה של מעט נפח, למשל באזור הלחיים.

יתרונות מתיחת פנים בחוטים

מבחינת תוצאות, היתרון בשיטה הוא שניתן לטפל בכמה אזורים במקביל ולמתוח את העור לכיוונים שונים, על ידי שימוש במספר משתנה של חוטים (בין 2 ל-20). בניגוד למתיחת פנים מסורתית או מיני מתיחה, שבהן נדרש המנתח למתוח את העור בזווית קבועה בכל צד של הפנים (לרוב באזור הרקות, המצח ומאחורי האזניים) – הרמת פנים בחוטים מאפשרת לקבוע מספר גדול יחסית של כיווני מתיחה, כשכל חוט או כמה חוטים משמשים למתיחה ממוקדת באזור מסויים בפנים או בצוואר. כך ניתן ליצור מעין רשת גמישה שמאפשרת לשלוט על מידת ההרמה של העור, כיוון המתיחה ופרמטרים אחרים שבסופו של דבר יוצרים מראה טבעי ו'נכון' של הפנים.

יתרון נוסף הוא משך ההחלמה הקצר. אמנם קיימת טראומה כלשהי לרקמה, ועלולים להופיע גם שטפי דם פנימיים, אך זמן ההחלמה הממוצע הוא כיומיים בלבד. מתיחת פנים בעזרת חוטים פונה גם למי שחוששים או אינם יכולים לעמוד בהרדמה כללית – מדובר בהליך שמתבצע באלחוש מקומי בלבד.

פורומים מנתחים פלסטיים הדפסה שלח לחבר

לקבלת ייעוץ חינם! בתחום - מתיחת פניםשלח

תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
2. מחיר
עפרה ק, 14/10/2013
1. מחיר
נאוה רחביה, 03/07/2013