חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

קוסמטיקה באסתטיקה

קוסמטיקה

    מרפאות נבחרות

ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתם יודעים הכל על טיפולי שיזוף מלאכותי?

הכנסו לשאלון וגלו!


מניקור

ניתוחים פלסטיים   > קוסמטיקה  > מניקור פדיקור  > מניקור - תענוג לכפות הידיים

מניקור - תענוג לכפות הידיים

 
שיתוף פייסבוק

טיפול מניקור בסיסי תוכלו לבצע בביתכם, אך במקום מקצועי תזכו לטיפול מיומן יותר ואף תוכלו לצאת עם קישוטים מיוחדים המותאמים לציפורניים

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

טיפול מניקור בסיסי הוא פשוט וניתן לבצעו בבית. עם זאת, במקום מקצועי תקבלו טיפול של יד מיומנת, תוך שימוש בחומרים ואביזרים שלא נמצאים בכל בית. שלבי העבודה משתנים מעט ממקום למקום וממטרה למטרה, ובעקבותיהם גם משך הטיפול. נשים הבאות לטיפול מניקור שמות בדרך כלל דגש על קישוט הציפורניים בלק, ולעתים משלבות את טיפול המניקור יחד עם בניית ציפורניים מלאכותיות, בעוד שגברים לרוב יוותרו על החלק הזה.

מניקור יכול להיפתח בריכוך של העור, שמתבצע בעזרת מריחה של חומר מיוחד או השריית הידיים במים חמים המכילים מלחים או שמנים. השלב הבא בתהליך מניקור הוא טיפול בעור הסובב את הציפורן, שנקרא עור קרני (קיוטיקל). הטיפול בעור כולל דחיפה אחורה של חלקים מסוימים הצמודים לציפורן והסרה של חלקים אחרים של רקמה מתה. זהו שלב בטיפולי מניקור הדורש מיומנות, ובטיפול ביתי יש לבצעו בזהירות כדי לא לפצוע את העור הבריא. כמו כן חשוב שלא להסיר יותר מדי מהעור הסובב, דבר שיחשוף את הציפורן לחדירת מזהמים.

בשלב הבא בטיפול מניקור מטפלים בציפורן עצמה, גוזרים או קוצצים, ומשלימים את העיצוב בשיוף של הציפורן בפצירה. מלבד גימור של הצורה הכללית, השיוף מבטיח שקצה הציפורן יהיה חלק, לא דוקר ולא מתפצל.

בטיפול מניקור, הטיפול בכפות הידיים עצמן מתרחש בדרך כלל בשלב מאוחר יותר, לאחר הטיפול בציפורניים. הוא כולל פילינג לניקוי עור הידיים, עיסוי שלהן והחדרת לחות לעור.

צביעה בלק וקישוט הציפורן הן שלב שחשוב מאוד ללקוחות מסוימים, אך ניתן גם לוותר עליו בטיפול מניקור ולהסתפק רק במריחת חומר מחזק בגימור מאט. בחלק זה של הטיפול, ככל שהעיצוב המבוקש מורכב יותר, למקצועיות ולניסיון של המניקוריסט, כמו גם לעין האמנותית שלו, יש משקל רב יותר לגבי התוצאה הסופית.

ולמי ששמע על הביטוי פרנץ' מניקור ולא ידע לאן לייחסו נסביר, כי ביטוי זה מתייחס לסגנון עיצוב הלק על הציפורניים ולא לשלב כלשהו בתהליך המניקור. משתמשים בו יותר לתיאור מראה הציפורניים המסוים שמתקבל - לק בגוון טבעי או ורוד על הציפורן וקצה שצבוע בפס לבן- ופחות כשם של טיפול ממשי.

פורומים הדפסה שלח לחבר
תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
לא נמצאו תגובות