חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

קוסמטיקה באסתטיקה

קוסמטיקה

    מרפאות נבחרות

ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתם יודעים הכל על טיפולי שיזוף מלאכותי?

הכנסו לשאלון וגלו!


טיפול מניקור

ניתוחים פלסטיים   > קוסמטיקה  > מניקור פדיקור  > טיפול מניקור - ציפורניים מטופחות ועור ידיים נעים ורך

טיפול מניקור - ציפורניים מטופחות ועור ידיים נעים ורך

 
שיתוף פייסבוק

טיפול מניקור במקום מקצועי מבטיח לכם טיפול מפנק ותוצאות מרשימות, אומנם הטיפול אינו כרוך בסיכונים כלשהם, אך ישנם מספר כללים שכדאי לשמור עליהם

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

תוצאות טיפול מניקור

לאחר טיפול מניקור עור הידיים נראה נקי ורך, הציפורניים מטופחות - נקיות מלכלוך ועור מיותר ומשויפות. בטיפול מניקור שכולל צבע וקישוט של הציפורניים (כמו רוב טיפולי המניקור לנשים) יתקבלו בסוף הטיפול ציפורניים מעוצבות ומסוגננות. כל זאת בהנחה שהמצב הראשוני של הציפורניים והידיים היה סביר. במקרה של ציפורניים קצרות מידי למשל, אפשרויות העיצוב מצטמצמות, ובמקרה שכזה ניתן לשלב בטיפול המניקור גם בניית ציפורניים מלאכותיות, גם למטופלים גברים.

במקרה של תוצאה לא מוצלחת מהבחינה האסתטית, ההשלכות אינן מרחיקות לכת. ציפורניים הרי גדלות, כך שגם אם עיצוב הציפורניים לא משביע את רצון הלקוח, ניתן יהיה לשנות אותו לחלוטין תוך פרק זמן קצר.

טיפול מניקור הוא טיפול שיש לחזור עליו. תדירות הטיפולים משתנה בעיקר על פי התרשמות אישית ממראה הציפורן, ומושפעת מאורח החיים ומקצב הצמיחה של הציפורניים. בממוצע ציפורני הידיים גדלות בכעשירית המילימטר בכל יום, וכ- 3 מילימטר בחודש. עם זאת, גורמים רבים כגון גיל, מין, גנטיקה ואפילו עונות השנה עשויים להשפיע על קצב הצמיחה.

כאשר מבצעים טיפול מניקור הכולל לק צבעוני, אופי הצבע והקישוט משפיעים על דחיפות המניקור הבא. ככל שהעיצוב פחות קרוב לצבע הטבעי, הוא יראה פחות אסתטי עם התקלפות הצבע או צמיחת הציפורן.

בין טיפולי מניקור רצוי לשמור על ניקיון הציפורניים- להסיר לכלוך המצטבר תחתן באמצעות מים זורמים, אך לא באמצעות מכשירים, ואת עור הידיים ניתן לטפח ולרכך בבית בעזרת קרם לחות.

טיפול מניקור - סיכונים

מניקור הוא טיפול בטוח אשר אינו כולל חדירה לשכבות עמוקות של העור. שמירה על היגיינת הציפורניים באמצעות טיפול מניקור, לצד תחזוקה וניקיון שוטפים, יגנו על המטופל ממחלות ובעיות בריאותיות שונות.

עם זאת, טיפולי מניקור יש לבצע במקום מקצועי ומיומן שכן שימוש במכשירים שאינם חד פעמיים, שלא עוברים חיטוי בין מטופל למטופל, עשוי להוביל להעברת מחלות בין מטופלים ולזיהום, כמו כן שימוש בחומרים לא מאושרים לריכוך העור או צביעת הציפורן. כדי להימנע מכך יש לוודא שהטיפול נעשה על ידי מניקוריסטית מורשה, רצוי כזו שעברה קורס מקצועי בתחום, שקיימת הקפדה גבוהה על רמת ההיגיינה במקום ושהחומרים שנעזרים בהם מאושרים לשימוש.

פורומים הדפסה שלח לחבר
תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
לא נמצאו תגובות