חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

טיפולים אסתטיים

אסתטיקה רפואית  
מרפאות אסתטיקה רפואית
פורום אסתטיקה רפואית

    מרפאות נבחרות

ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתם יודעים הכל על טיפול העלמת ורידים?

הכנסו לשאלון וגלו!


מיזותרפיה לטיפול בצלוליטיס

ניתוחים פלסטיים   > אסתטיקה רפואית  > מיזותרפיה  > מיזותרפיה לטיפול צלוליטיס ושיפור מראה עור הפנים
לפורום בנושאלוח מרפאות

לקבלת ייעוץ חינם

בתחום מזותרפיה
לקבלת יעוץ שלח טופס

קרופניק

מיזותרפיה לטיפול צלוליטיס ושיפור מראה עור הפנים

 
שיתוף פייסבוק

כיצד יוכל טיפול מיזותרפיה לעזור לכם להיפטר מבעית צלוליט ולשפר את מראה עור הפנים. קראו כאן על מיזותרפיה לטיפול בצלוליטיס ומראה הפנים

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

מיזותרפיה לטיפול צלוליטיס

צלוליט היא בעיה מטרידה ממנה סובלות 90 אחוז מהנשים מעל גיל 25. הצלוליט הוא למעשה תא שומן מוגדל היוצר על פני השטח מראה גבשושי. צלוליטיס נוצר כתוצאה מבעיה בתפקוד המערכת הלימפטית ומכמות עודפת של הורמונים ורעלנים המצטברת בתאי השומן. אחד מהשימושים הנפוצים ביותר של מיזותרפיה נסוב סביב בעיית צלוליט.

מיזותרפיה מסוגלת לטפל במפגע גם בשלביו היותר מאוחרים כאשר הוא כבר נראה לעין במצב של ישיבה ושכיבה. התרכובת המוזרקת משתנה ממטופל למטופל ותלויה כמובן בחומרת מצבו של הצלוליט ודרגתו. התרכובת שמוחדרת לשכבה המרכזית באזור הנגוע, גורמת לצמצום גודלם של תאי השומן ע"י הריסתם ופינוים דרך מערכת השתן או הצואה. מלבד הרס תאי השומן ופיזורם ההזרקות התת עוריות במהלך מיזותרפיה לטיפול בצלוליטיס גם מסייעות לשיפור זרימת הדם באזור, להסרת משטחים שהתקשו ברקמה המחברת ולהטבת הניקוז במערכת הלימפטית.

מיזותרפיה לשיפור מראה עור הפנים

מיזותרפיה משמשת בין היתר לשיפור מראה עור הפנים, הידוקו, הפחתת שומנים במקומות בלתי רצויים והשבת רעננות וזוהר לעור. הההליך מתאים גם לגילאים צעירים ולמצבים בהם העור רק החל לאבד מחיוניותו - בסביבות העשור השלישי לחייהם של המטופלים.

כדי לשפר את מראהו של העור משתמשים הרופאים בתערובת המכילה ויטמינים, שתפקידם להגביר את קצב הפקתם של הקלוגן והאלסטין, נוגדי חמצון המסייעים לעור להיאבק בנזקי השמש שנוצרים כתוצאה מרדיקליים חופשיים, מלחים ומינראליים התורמים לפעילות האנזימטית, חומרים המונעים חנק של העור וחומצה ששומרת על נפחו ועל לחותו של העור. בטיפול מיזותרפיה לשיפור מראה הפנים תרכובת זו מוזרקת לעור, משפרת ומרעננת את מראהו. על מנת להגיע לתוצאה רצויה יש לחזור על הטיפול מספר פעמים לאורך תקופה מסוימת, כמובן על פי המלצתו של הרופא.

פורומים מרפאות אסתטיקה רפואית הדפסה שלח לחבר

לקבלת ייעוץ חינם! בתחום - מזותרפיהשלח

תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
לא נמצאו תגובות