חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

טיפולים אסתטיים

אסתטיקה רפואית  
מרפאות אסתטיקה רפואית
פורום אסתטיקה רפואית

    מרפאות נבחרות

ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתם יודעים הכל על טיפול העלמת ורידים?

הכנסו לשאלון וגלו!


מיזותרפיה לטיפול בעור

ניתוחים פלסטיים   > אסתטיקה רפואית  > מיזותרפיה  > מיזותרפיה לטיפול בעור
לפורום בנושאלוח מרפאות

לקבלת ייעוץ חינם

בתחום מזותרפיה
לקבלת יעוץ שלח טופס

קרופניק

מיזותרפיה לטיפול בעור

 
שיתוף פייסבוק

מיזותרפיה לטיפול בעור מציעה פתרונות בשלל תחומים ומבוצעת ללא הרדמה וללא חתכים, קראו עוד על השיטה ועל אופן ביצועה

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

עבור כל אלו המעוניינים בשינוי אך אינם מעוניינים בפרוצדורה הכירורגית הנלוות, קיים הליך המכונה מיזותרפיה לטיפול בעור. שיטת המיזותרפיה הומצאה במחצית המאה הקודמת ע"י רופא צרפתי בשם מ. פסטור ומציעה פתרונות בשלל תחומים, כאשר הבעיות בהן נעשה שימוש מרבי בהליך מיזותרפיה נוגעות בעיקר לצלוליטיס והזדקנות העור. כאמור, הטיפולים הם ללא הרדמה וללא חתכים, דבר המהווה יתרון משמעותי עבור מטופלים רבים. הפרוצדורה עצמה של מיזותרפיה לטיפול בעור יכולה להתבצע ע"י רופא המתמחה בתחום ולא רק ע"י פלסטיקאי.

מיזותרפיה לטיפול בעור - כיצד זה עובד?

במהלך טיפול מיזותרפיה, באמצעות מחטים זערוריות בקוטר של בין 0.4 ל 0.6 מ"מ, מוחדרת לשכבה המרכזית של העור (בין פני השטח לכלי הדם), בהזרקות ידניות או באמצעות מכונה אוטומטית במהירות גבוהה, תרכובת של חומרים קונבנציונאליים והומיאופתיים מדוללים אשר מותאמת באופן אישי לעורו ולבעיה הפרטיקולארית שממנה סובל המטופל. יתרון מרכזי בשיטת מיזותרפיה לטיפול בעור הוא שהחומר מוזרק ישירות למקום הבעייתי, ולא עובר בגוף טרם ההגעה לאזור, מה שמוביל לתוצאות מהירות ואפקטיביות יותר.

טיפולי מיזותרפיה מומלץ להתחיל בגיל צעיר יחסית. מטופלים שרוצים לרענן את חזות עור פניהם ולמגר קמטוטים סוררים יכולים להתחיל את הטיפול כבר בשנות ה- 30 וה – 40 לחייהם. מטופלות אשר מעוניינות לפתור בעיית צלוליטיס יכולות להתחיל בטיפול מיזותרפיה ברגע שהבעיה מתעוררת – בדרך כלל בין גיל 25 ל 35. נשים מניקות או בהריון ומטופלים אשר לוקחים מדללי דם, סובלים מסכרת, שחמת הכבד, אי ספיקת כליות, מחלות לב, בעיות בקרישת דם, מחלות עור כמו הרפס או אקזמות, סרטן או אלרגיה חריפה לתרופות אינם מתאימים לעבור הליך של מיזותרפיה לטיפול בעור.

פורומים מרפאות אסתטיקה רפואית הדפסה שלח לחבר

לקבלת ייעוץ חינם! בתחום - מזותרפיהשלח

תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
לא נמצאו תגובות