חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

טיפולים אסתטיים

אסתטיקה רפואית  
מרפאות אסתטיקה רפואית
פורום אסתטיקה רפואית

    מרפאות נבחרות

ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתם יודעים הכל על טיפולי הסרת קעקועים?

הכנסו לשאלון וגלו!


מזותרפיה

ניתוחים פלסטיים   > אסתטיקה רפואית  > מיזותרפיה  > מזותרפיה - כיצד מתבצע ההליך?
לפורום בנושאלוח מרפאות

לקבלת ייעוץ חינם

בתחום מזותרפיה
לקבלת יעוץ שלח טופס

קרופניק

מזותרפיה - כיצד מתבצע ההליך?

 
שיתוף פייסבוק

קראו כאן על ההכנות לטיפול מזותרפיה, כיצד הוא מבוצע ומה צפוי במהלך תקופת החלמה לאחר מזותרפיה. כל המידע בכתבה שלפניכם

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

מזותרפיה - ההכנות לטיפול

מאחר והפרוצדורה של מיזותרפיה אינה מלווה בהרדמה או בחתכים, ההכנה אליה היא מינימאלית. על הרופא המטפל בראש ובראשונה לאבחן את מצבו של המטופל ולקבוע כמה טיפולי מזותרפיה ידרשו עד לקבלת התוצאה הרצויה, ומהו טיב והרכב החומרים בהם יש להשתמש על מנת לטפל בבעיה.

הרופא יבצע חלוקה דמיונית של עור המטופל ויקבע להיכן וכיצד יש לבצע את הזרקות התרכובת במהלך מזותרפיה. לאחר מכן יוודא הרופא שמצבו הרפואי של המטופל תקין ויערוך בדיקת אלרגיה לתרכובת. בדיקה זו רצוי לערוך 24 שעות לפני הביצוע של טיפול מזותרפיה. כדי למקסם את אפקט הטיפול יש להפסיק לצרוך אלכוהול, לנטול ויטמין E ואספירין כמה ימים לפני ההליך.

אופן ביצוע טיפול מזותרפיה

טרם הזרקות התרכובת מנוקה העור בחומר אלכוהולי ונמרח בג'ל מאלחש אשר אמור להקהות את הכאב. לאחר מכן מתחילה הזרקה באמצעות מחטים דקיקות המחוברות למזרק המכיל את התרכובת. בין זריקה אחת לשנייה ייקח הרופא מרווח של כ 25 ממ"ר. התרופה מוחדרת לשכבת העור המרכזית – המזודרמיס, משך טיפול מזותרפיה במלואו אורך בין 20 ל 30 דקות.

במהלך הזרקות התרכובת ייתכן כי יורגש כאב קל או תחושת עקצוץ מסוימת. מידת הכאב תלויה כמובן בסף הסיבולת של המטופל אך ברמה העקרונית ההליך עצמו של מזתורפיה אינו כואב ורוב המטופלים יחוו תחושה דמוית צביטה בלבד.

החלמה לאחר מזותרפיה

ההחלמה מהפרוצדורה של מזותרפיה היא כמעט מיידית וניתן לשוב לפעילות סדירה מייד עם תום הזרקות התרכובת. המטופלים עלולים לחוש כאב באזור ההזרקות ועשויים להופיע אדמומיות, סימנים כחולים, נפיחות וגירוי, כל התופעות הללו עוברות לאחר מספר ימים. כדי להימנע מכאבים כתוצאה מהליך מזותרפיה ניתן לטול משככי כאבים לפרק זמן של 24 שעות לאחר ההליך. רצוי להימנע מפעילות גופנית ביומיים – שלושה שלאחר טיפול מזותרפיה. ישנם רופאי עור הממליצים על לבישת בגדים רחבים לאחר הפרוצדורה. על מנת למקסם את תוצאות פרוצדורת מזותרפיה מומלץ ורצוי לשלב אותה עם תזונה נכונה, פעילות ספורטיבית ושתיית מים מוגברת.

פורומים מרפאות אסתטיקה רפואית הדפסה שלח לחבר

לקבלת ייעוץ חינם! בתחום - מזותרפיהשלח

תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
לא נמצאו תגובות