חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

ניתוחי פנים באסתטיקה

ניתוחי פנים  
מנתחים פלסטיים
פורום ניתוחים פלסטיים

    מרפאות נבחרות

ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתם יודעים הכל על ניתוח אף?

הכנסו לשאלון וגלו!


הרמת גבות ומצח

ניתוחים פלסטיים   > ניתוחי פנים  > הרמת גבות  > הרמת גבות ומצח - שאלות ותשובות
לפורום בנושאלוח מרפאות

לקבלת ייעוץ חינם

בתחום הרמת מצח וגבות
לקבלת יעוץ שלח טופס

הרמת גבות ומצח - שאלות ותשובות

 
שיתוף פייסבוק

במרוצת השנים ניתוחים פלסטיים הפכו לפופולאריים הן בקרב גברים והן בקרב נשים. אחד מהניתוחים הינו ניתוח הרמת גבות ומצח המעניק רעננות חדשה למראה הפנים. כל התשובות לשאלות הנפוצות

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

ניתוח הרמת גבות הניתוח נעשה לרוב בצירוף הרמת מצח, ניתוח הרמת עפעפיים או מתיחת פנים.

מי רשאי לעבור את ניתוח הרמת גבות?

עם השנים המצח נוטה ליפול ואיתו מראה הגבות, נוצרים קמטים והאיזור נראה עייף וזקן. תופעה זו היא תוצאת חשיפה לשמש ואובדן הגמישות הטבעית של העור.

יש שיחפצו בניתוח הרמת מצח וגבות בשל המראה האסתטי ויש שנפילת המצח, בצירוף נפילת הגבות, עלולים להוות עבורם בעיה רפואית של ממש שיכולה להשפיע על הראייה.

כל אדם רשאי לעבור הרמת גבות, אם כי הפרוצדורה פופולארית בעיקר בקרב גילאי 40 עד 60. בקבוצת גילאים זו, רוב האנשים חפצים בפרוצדורה של הרמת גבות או הרמת מצח כיוון שהם מעוניינים להפחית את השינוי הויזואלי של ההזדקנות. עם השנים מתפתחים קמטים המכונים קמטי זעף. קמטים אלה נוצרים כתוצאה מפעילות השרירים באיזור.

כיצד מתבצעת פרוצדורת הרמת גבות ומצח?

ניתוח הרמת מצח מתבצע לרוב בהרדמה מקומית ואורך כשעה עד שעתיים. לעיתים תצורף להרדמה המקומית גם זריקת טשטוש. ישנן שתי שיטות עיקריות לביצוע הרמת גבות. האחת נעשית באמצעות חתך הנעשה באיזור שיער הראש כך שהצלקת לא תראה לעיני כל. השיטה השנייה הינה השיטה האנדוסקופית בה מבוצעים מספר חתכים נפרדים, זעירים ביותר. בשתי השיטות אשפוז אינו נדרש ולאחר כמספר שעות בחדר התאוששות, המטופל משוחרר לביתו. בשבוע הראשון שלאחר הניתוח יתכן כאב מקומי שיחלוף עם הזמן. ההחלמה לאחר ניתוח הרמת גבות ומצח אורכת לרוב כשבוע, לאחריו ניתן לחזור בהדרגה לפעילות שגרתית. יש להימנע מפעילות גופנית בשבועות הראשונים.

חשוב לדעת כי את התוצאה הסופית ניתן יהיה לשפוט רק לאחר כמספר שבועות.

במקרים מסויימים, בהם נפילת המצח אינה חמורה וקיימים בעיקר קמטים, ניתן לטפל בהם שלא באמצעות ניתוח פלסטי, אלא באמצעות הזרקת בוטוליניום טוקסין. יש לציין כי השפעת הבוטוליניום טוקסין הינה זמנית ויש לחזור על הטיפול לאחר זמן מה.

גם הרמת גבות ומצח באמצעות ניתוח אינה לנצח נצחים, שכן במשך הזמן רפיון העור חוזר ונוצר שוב עודף ברקמת העור.

כיצד לבחור את מנתח פלסטי?

על פי חוק אין מניעה כי כל רופא יוכל לבצע ניתוח פלסטי. על כן, חשוב מאוד לבדוק כי בידי הרופא תעודת מומחה בכירורגיה פלסטית. ניתן לבדוק זאת הן באמצעות אתר משרד הבריאות והן באמצעות האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית.

שיחה עם אנשים שנותחו על ידי אותו הרופא בניתוח הרמת גבות ומצח עשויה להניב מידע מועיל.

גם שיחה עם איש צוות מהמרפאה או המכון עשויים לשפוך אור על שאלות מטרידות.

מקובל בתחום הכירורגיה הפלסטית להציג בפני המנותחים הפוטנציאלים תמונות המציגות את "העבודות" הקודמות של המנתח. יש לקחת תמונות אלה בערבון מוגבל שהרי סביר להניח שאותו מנתח פלסטי יציג בפניכם את עבודותיו המוצלחות ביותר, וידאג להסתיר את הפחות מוצלחות.

מנתח פלסטי אחראי יפרט בפניכם לא רק את הצלחותיו, אלא גם את הסיכונים הכרוכים בהליך הרמת גבות ומצח. חשוב לזכור שבכל ניתוח כרוכים סיכונים וחשוב לדעת מהם מבעוד מועד.

מומלץ לבחור במנתח שאתם מרגישים עימו בנוח לשאול כל שאלה. עליכם להרגיש נעים במחיצת המנתח ועל כן לפגישה אישית עימו, לבחינת הכימיה האישית שלכם עימו, יש משקל רב.

חשוב לפרט בפני המנתח את ציפיותכם מהתהליך וזאת על מנת שיוכל להתאימן לתוצאות הניתוח.

יש לפרט בפני המנתח מחלות עבר או הווה כגון בעיות בלחץ דם, נטילת תרופות באופן קבוע, בעיות בתהליך קרישת דם ועוד.

פרוצדורת הרמת גבות או מצח תשפר את מראה הפנים ותטיב עם המראה הכללי של המטופל. סביר להניח כי בעקבות כך יחול שיפור גם בהרגשתו הפנימית של המטופל ובבטחונו העצמי.

פורומים מנתחים פלסטיים הדפסה שלח לחבר

לקבלת ייעוץ חינם! בתחום - הרמת מצח וגבותשלח

תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
לא נמצאו תגובות