חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

טיפולי שיניים באסתטיקה

טיפולי שיניים  
מרפאות שיניים
פורום טיפולי שיניים

    מרפאות נבחרות

ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתם יודעים הכל על הלבנת שיניים?

הכנסו לשאלון וגלו!


גשר בשיניים

ניתוחים פלסטיים   > טיפולי שיניים  > גשר בשיניים  > גשר לשיניים להשלמת שיניים חסרות
לוח מרפאות

לקבלת ייעוץ חינם

בתחום השלמת שיניים
לקבלת יעוץ שלח טופס

גשר לשיניים להשלמת שיניים חסרות

 
שיתוף פייסבוק

חסרה לכם שן אחת או יותר? גשר לשיניים יכול להשלים שיניים חסרות בצורה קלה ובטוחה. בדקו האם טכניקת גשר לשיניים מתאימה עבורכם

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

אובדן שן, הן קדמית והן אחורית, יוצר בד"כ מראה לא אסתטי ואף עלול לגרום לבעיות בריאותיות, כמו נסיגת עצם. השלמת שיניים חסרות ניתן לבצע במספר שיטות שונות של טיפולי שיניים ואחת מהן היא גשר לשיניים - שרשרת שיניים מלאכותיות המוצמדת ללסת באמצעים שונים ויוצרת תחליף שיניים קבוע. כיום קיימים כמה סוגי גשרים לשיניים הנבדלים זה מזה הן בחומרים מהם הם עשויים והן בדרכי הביצוע שלהם, והבחירה ביניהם נעשית על פי מצבו של המטופל וציפיותיו מהתוצאות. באם נמצאתם מתאימים לטיפול גשר בשיניים, מדובר בפתרון קבוע וטוב להשלמת שן אחת או יותר.

גשר לשיניים - למי זה מתאים?

כאמור, גשר לשיניים מתאים להשלמת שן אחת וגם למספר שיניים, אולם ישנם גם אמצעים אחרים לצורך השלמת שיניים חסרות, כמו כתרים בודדים, שתלים דנטליים ושיניים תותבות. לפני ההחלטה על ביצוע השלמה יש להיוועץ ברופא שיניים, מומחה לשיקום הפה שימליץ על הדרך הטובה ביותר בשבילכם. ככלל, גשר לשיניים דורש פגיעה מסוימת בשיניים עליהן הוא נשען ולכן יתאים יותר במקרים בהם שיניים אלו אינן בריאות ממילא.

לאחר שנמצאתם מתאימים לטיפול השלמת שיניים חסרות באמצעות גשר לשיניים, יש לבחור בין מספר סוגי גשרים לשיניים: גשר קבוע, גשר קנטילבר או גשר מרילנד. לכל אחד מגשרים אלו ישנם יתרונות וחסרונות מסוימים וכל אחד מהם מתאים למצבים שונים האופייניים באופן אינדיבידואלי לכל מטופל ומטופל. על כל סוגי הגשרים, ההבדלים ביניהם, הליכי התקנתם בפה, ודברים חשובים שיש לשים לב אליהם לפני ואחרי ההליך נדון בהרחבה בכתבות הבאות.

פורומים מרפאות שיניים הדפסה שלח לחבר

לקבלת ייעוץ חינם! בתחום - השלמת שינייםשלח

תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
לא נמצאו תגובות