חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

טיפולים אסתטיים

אסתטיקה רפואית
מרפאות אסתטיקה רפואית
פורום אסתטיקה רפואית

    מרפאות נבחרות

ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתם יודעים הכל על טיפול פוטורג'וביניישן?

הכנסו לשאלון וגלו!


טיפים לעיבוי שפתיים

ניתוחים פלסטיים   > אסתטיקה רפואית  > טיפים לעיבוי שפתיים
לפורום בנושאלוח מרפאות

קרופניק

טיפים לטיפולי אסתטיקה

 

טיפים לעיבוי שפתיים

דאגו שכל מידע רפואי רלוונטי עליכם יגיע לרופא, כדי למנוע סיבוכים מיותרים. חשוב לדווח בעיקר על מחלות באזור המטופל (כמו הרפס), על רגישויות שונות ועל בעיות בקרישת דם. בעקבות המידע הזה, יתכן שתדרשו לקחת תרופות מסוימות, או להפסיק לקחת תרופות אחרות לפני עיבוי השפתיים. 1.
התרשמו מאחרים שעברו את הטיפול (אך קחו בחשבון שאצלכם זה יראה שונה). אם לא ראיתם אף פעם מישהו שעבר עיבוי שפתיים, בקשו להיפגש עם מטופל. מלבד ההזדמנות לבחון את מיומנות הרופא המטפל, כדאי שתראו איך נראות מקרוב שפתיים שעובו בהצלחה בשיטה שבה תטופלו על אדם אמיתי, ולא על כוכבת קולנוע במגזין. 2.
חשבו מראש האם אתם רוצים מילוי קבוע או זמני. האם אתם מעוניינים בעיבוי שפתיים לטווח ארוך? או אולי אתם רק רוצים להראות במיטבכם בחתונה של הבת בעוד חודש, ולא אכפת לכם שהתוצאה תעלם לאחר מכן? הבחירה בין עיבוי שפתיים זמני או קבוע תלויה בכם, ובציפיות שלכם מההליך. 3.
החליטו באיזה עובי וצורה של שפתיים אתם מעוניינים. קחו בחשבון שלא תמיד ניתן להגיע בדיוק לתוצאה המבוקשת, שכן גם לנתונים האישיים שלכם (מבנה הלסת, השפתיים, העור וכו') יש לא מעט השפעה. בררו עם הרופא לאיזו תוצאה ניתן יהיה להגיע עם הנתונים שלכם.4.
הכירו את חומרי המילוי המוצעים לכם. קיימים בשוק חומרי מילוי רבים, זמניים וקבועים, טבעיים ומלאכותיים. לכל חומר יש יתרונות וחסרונות, וישנם רופאים שאוהבים להשתמש בחומר מסוים ולעומת זאת רופאים אחרים שנמנעים ממנו לגמרי. התייעצו עם הרופא וקראו על החומרים שמוצעים לכם- אילו תוצאות הם מבטיחים, ומהן תופעות הלוואי המיוחדות להם (עוד על חומרי מילוי תוכלו לקרוא כאן).5.
קחו חופש או לפחות הכינו את מקום העבודה לאפשרות של חופשת התאוששות קצרה. למרות שהטיפול אינו כרוך בהרדמה מלאה או באשפוז, וההחלמה נחשבת לקלה יחסית, לעתים נותרת נפיחות משמעותית בשפתיים בימים שאחרי העיבוי. אם לא בא לכם שכל המשרד ידע שניפחתם שפתיים, הישארו מספר ימים בבית. 6.
בשעות שלאחר הטיפול הרגיעו את המקום בקרח, כדי להפחית נפיחות. כמו כן הימנעו בשלב הזה משתיית משקאות חמים, מעישון ומאיפור השפתיים. בנוסף לכך, בימים הראשונים כדאי מאוד להימנע מחשיפה לשמש. 7.
במידה ואינכם רוצים עיבוי שפתיים באמצעות חומרי מילוי שונים, אופציה נוספת היא ליצור אפקט של שפתיים עבות יותר בעזרת איפור קבוע.8.
בחרו מומחה עם ניסיון. רבים מהסיבוכים שדווחו לאחר עיבוי שפתיים נבעו מטיפול בלתי מקצועי. לכן חשוב לעבור את הטיפול אצל רופא (פלסטיקאי או רופא עור) שצבר ניסיון בעיבוי שפתיים, ביצע את ההליך פעמים רבות ומכיר את הסיבוכים האפשריים. המלצות של מטופלים מרוצים הן התחלה טובה. 9.