חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

טיפולים אסתטיים

אסתטיקה רפואית
מרפאות אסתטיקה רפואית
פורום אסתטיקה רפואית

    מרפאות נבחרות

ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתם יודעים הכל על טיפול העלמת ורידים?

הכנסו לשאלון וגלו!


טיפים לאיפור קבוע

ניתוחים פלסטיים   > אסתטיקה רפואית  > טיפים לאיפור קבוע
לפורום בנושאלוח מרפאות

קרופניק

טיפים לטיפולי אסתטיקה

 

טיפים לאיפור קבוע

איפור קבוע אינו מחייב שבסופו של הטיפול תצאו עם מראה של פנים מאופרות. ניתן לבחור איפור אשר אך ורק מדגיש תווים קיימים או מטשטש פגמים לא רצויים, לכן, טיפול זה מתאים גם לגברים. 1.
לפני שעוברים הליך של איפור קבוע, רצוי לעבור באותו מקום איפור ניסיון בצבעים רגילים, מחיקים, על מנת לוודא שהמאפר הבין את סגנון העיצוב שבחרתם.2.
אם אינך רגילה להסתובב עם איפור בחיי היום יום, רצוי שתבצעי איפור ניסיון בצבעים רגילים –מחיקים, במקום בו את מתכננת לעשות את האיפור הקבוע, על מנת שתוכלי להסתובב מספר ימים עם המראה החדש, להתרגל אליו ולהיות בטוחה בהחלטה.3.
ישנם אין ספור סגנונות לבחירה באיפור קבוע. במידה ויש סגנון המועדף עליך, הביאי עמך מגזין או תמונה של הסגנון הנבחר לפגישה עם המאפרת.4.
ישנם אין ספור סגנונות שונים לאיפור קבוע של כל חלק וחלק בפנים. מומלץ שלא להשתולל בבחירת הסגנון או הצבעים, ולא ללכת לפי הטרנד העכשווי, שכן האיפור יישאר על פניך תקופה של כשלוש שנים ואילו הטרנד יכול להתחלף כבר בעונה הקרובה.5.
איפור קבוע של השפתיים עם תוחם שצבעו רחוק מצבע השפתיים המקורי עשוי ליצור מראה בולט ודרמטי ולעיתים מוגזם, לכן, רצוי לבחור בגוון שאינו בולט או יוצא דופן יתר על המידה. 6.
בעיצוב גבות בעזרת איפור קבוע מומלץ שלא להסתמך על הטרנד הנוכחי, אלא לבחור בצורת הגבה המתאימה ביותר למבנה הפנים. 7.
בחירת ציור קו או נקודות בין הריסים באיפור הקבוע של העיניים תביא לקבלת מראה של ריסים עבים וסמיכים יותר.8.
בחירת ציור קו דק מעל העפעף באיפור הקבוע של העיניים תביא לקבלת מראה מאופר וזוהר יותר של העיניים.9.
איפור קבוע הנה שיטה אשר מתאימה גם למי ששערו דליל ואינו מעוניין לפנות להליך כירורגי. ניתן לצבוע באיפור קבוע את האזורים הדלילים בקרקפת על מנת להקנות אשליה של שיער צפוף יותר. 10.
לאחר הליך של איפור קבוע, ישנם אזורים אשר רגישים יותר לטיפול ויהיו מעט נפוחים או אדמומיים. את הנפיחות והאדמומיות ניתן להפחית ע"י קירור האזור בקרח.11.
שימו לב! איפור קבוע, למרות שמו, הוא זמני. האיפור מחזיק מעמד לפרק זמן של עד 3 שנים. על מנת לשמור על המראה שהושג יש לחזור על הטיפול עם תחילת העלמות הצבע.12.