חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

טיפולי שיניים באסתטיקה

טיפולי שיניים  
מרפאות שיניים
פורום טיפולי שיניים

    מרפאות נבחרות

ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתם יודעים הכל על הלבנת שיניים?

הכנסו לשאלון וגלו!


ציפוי שיניים

ניתוחים פלסטיים   > טיפולי שיניים  > ציפוי שיניים  > השלמת שיניים באמצעות חרסינה
לוח מרפאות

לקבלת ייעוץ חינם

בתחום ציפויי שיניים
לקבלת יעוץ שלח טופס

השלמת שיניים באמצעות חרסינה

 
שיתוף פייסבוק

השלמת שיניים בעזרת ציפוי חרסינה דורשת שתי פגישות בלבד אצל רופא שיניים. רוצים לדעת כיצד מבוצעת השלמת שן בעזרת חרסינה? קראו כאן

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

שיטת השלמת שיניים באמצעות ציפוי חרסינה יקרה ומסובכת יותר משיטת קומפוזיט לכן כמעט ולא משתמשים בה למקרים של השלמת שיניים פשוטה, אלא רק למקרים בהם יש צורך גם לצפות את השן מסביב לשבר.

אם בחרתם בשיטה זו בכל זאת, דעו שהיא דורשת מיומנות רבה ובחרו רופא שיניים בקפידה. כיוון שקיימים מספר גווני חרסינה, לפני תחילת ההליך יש לבחור ביחד עם הרופא המטפל את הגוון הדומה ביותר לשיניים הטבעיות שסביב השן השבורה.

השלמת שיניים בעזרת ציפוי חרסינה - ההליך

השלמת שיניים באמצעות חרסינה כרוכה ב- 2 פגישות. בפגישה הראשונה הרופא משתמש בחומר מיוחד כדי ליצור תבנית של השן השבורה, ואת התבנית שולחים למעבדת שיניים. הטכנאים במעבדה יוצרים חזית מלאכותית לשן ע"פ התבנית ושולחים אותה בחזרה למרפאה.

בפגישה השנייה של טיפולי שיניים להשלמת שן שבורה הרופא מצמיד את החזית אל השן השבורה באמצעות דבק מיוחד וכך מתקן את השבר. גם בהליך השלמת שיניים באמצעות חרסינה, בדומה להשלמה בעזרת קומפוזיט, מומלץ שלא לנגוס בדברים קשים בזמן סמוך לאחר לטיפול.

כיוון שהחזית המלאכותית בנויה בהתאמה לשן ההשלמה המתקבלת אסתטית מאוד ודומה בשקיפותה ובצבעה לשיניים האמיתיות. השלמת שיניים באמצעות חרסינה עמידה יותר מהשלמת קומפוזיט ושומרת על הגוון שלה לאורך זמן רב יותר. יש לקחת בחשבון כי במידה והשלמת חרסינה נפגעת אין אפשרות לשחזרה ויש לחזור על כל התהליך מחדש.

פורומים מרפאות שיניים הדפסה שלח לחבר

לקבלת ייעוץ חינם! בתחום - ציפויי שיניים







שלח

תגובות פייסבוק



רשימת התגובות
הוספת תגובה
1. השלמת שיניים קדמיות
יפה, 15/09/2010