חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

קוסמטיקה באסתטיקה

קוסמטיקה

    מרפאות נבחרות

ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתם יודעים הכל על טיפולים לטיפוח העור?

הכנסו לשאלון וגלו!


פילינג מכני, פילינג בלייזר

ניתוחים פלסטיים   > קוסמטיקה  > פילינג  > פילינג מכני - פילינג בלייזר

לקבלת ייעוץ חינם

בתחום פילינג
לקבלת יעוץ שלח טופס

פילינג מכני - פילינג בלייזר

 
שיתוף פייסבוק

פילינג בלייזר וטיפולי פילינג מכני - כל מה שרציתם לדעת על שני סוגי טיפולי פילינג פופולאריים שיצעירו ויחליקו את עור פניכם פילינג מכני ופילינג לייזר

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

פילינג מכני

פילינג מכני משמש לטיפולי קוסמטיקה בפצעי וצלקות אקנה, העלמת קמטוטים, עידון קמטים (בעיקר באזור הפה), הבהרת כתמים ושיפור המרקם של העור. חלק מהטכניקות מתאימות גם לעור הצוואר, החזה והזרועות.

פילינג מכני נעשה על ידי שימוש במכשיר אשר בקצהו מברשת או אבן שיוף מיוחדת, המסתובבים במהירות גבוהה ולמעשה משייפים ומלטשים את העור. השכבות העליונות מוסרות וכחלק מתהליך ההחלמה של העור נוצר גלד הנושר כעבור מספר ימים, כאשר במקומו יופיעו שכבות של תאים צעירים.

בתום טיפול פילינג מכני העור עלול להאדים ולהתנפח. תקופת ההחלמה נעה בין יום לשבועיים ותלויה במכשיר, עומק הטיפול וסוג העור, אלה משפיעים גם על סוג ההרדמה שתבוצע במהלך טיפול פילינג מכני. לעיתים המטופל משוחרר לביתו עם חבישה מיוחדת מסיליקון דק, המוסרת כעבור מספר ימים או עם משחה אנטיביוטית למריחה על האזור המטופל. לעיתים יש לחזור על הפעולה מספר פעמים עד שמגיעים לתוצאה המבוקשת.

חשוב להימנע מחשיפה לשמש במשך מספר חודשים לאחר טיפול פילינג מכני, ולהימנע משימוש במייק-אפ עד לסיום תקופת ההחלמה.

פילינג בלייזר

פילינג לייזר משמש להעלמת קמטוטים, עידון קמטים (בעיקר באזור העיניים והפה) וצלקות, טיפול בכתמים ושיפור מרקם העור. זהו בעצם סוג של פילינג מכני חדשני, כאשר קילוף העור נעשה באמצעות קרן אור שעברה הגברה. מדובר בקרינה שאינה מזיקה לרקמות אחרות בגוף, עם זאת עדיין נוקטים באמצעי זהירות כגון אמצעי מיגון מיוחדים. הליך פילינג בלייזר מבוצע בהרדמה מקומית והרגעה או בהרדמה כללית, תלוי בעומק הטיפול.

היתרון הגדול של טיפול פילינג בלייזר נובע מכך שניתן לשלוט באופן מדויק על עומק החדירה של הקרן, ומכאן על עומק הטיפול. בנוסף, בניגוד לפילינג המכני השמרני, באמצעות לייזר ניתן להסיר שכבות עור עמוקות יותר. יחד עם זאת, לעיתים הרופא המטפל יעדיף לחלק את הטיפול ולבצעו על פני שני מפגשים, בכדי להגיע בהדרגה לעומק הדרוש. לאחר טיפול פילינג בלייזר עור הפנים עשוי להתנפח ולהאדים באופן מועט עד בינוני, תופעות שייעלמו כעבור מספר ימים עד שבועות. לעיתים, אם בוצע פילינג עמוק, המטופל ישוחרר לביתו עם תחבושת שתוסר כעבור כשבוע. במקרה של כאב או אי נוחות, קומפרסים קרים ונטילת תרופות מתאימות יקלו מאוד.

חשוב לציין כי מכיוון שהשימוש בלייזר לטיפול פילינג הינו חדש יחסית, עוד לא נאסף מידע רב לגבי השפעת טיפול פילינג בלייזר בטווח הארוך.

פורומים הדפסה שלח לחבר

לקבלת ייעוץ חינם! בתחום - פילינגשלח

תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
לא נמצאו תגובות