חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

קוסמטיקה באסתטיקה

קוסמטיקה

    מרפאות נבחרות

ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתם יודעים הכל על טיפולים לטיפוח העור?

הכנסו לשאלון וגלו!


פילינג לפנים

ניתוחים פלסטיים   > קוסמטיקה  > פילינג  > פילינג לפנים

לקבלת ייעוץ חינם

בתחום פילינג
לקבלת יעוץ שלח טופס

פילינג לפנים

 
שיתוף פייסבוק

טיפולי פילינג לפנים נחשבים לאחת הטכניקות הפופולאריות ביותר לחידוש והצערת מראה עור הפנים. במה כרוכה ההחלמה לאחר פילינג לפנים והאם ישנן תופעות לוואי

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

משהופיעו קפלים וחריצים בעור הפנים, ואף קמטים וכתמים, לרוב הדבר אומר כי הגיע הזמן לפנות לטיפול הצערה וחידוש של עור הפנים, וטיפול פילינג לפנים הינו אחת הדרכים הפופולאריות ביותר להשיג מטרה זו. משמעות המילה פילינג הינה קילוף, ולמעשה הטיפול כולל קילוף והרס של שכבות תאי עור, במקומם ייווצרו תאים צעירים. טיפול פילינג לפנים מאפשר להעלים קמטוטים, לעדן קמטים עמוקים, להבהיר ולהעלים כתמים, נמשים, צלקות, פצעי אקנה, להקנות מראה חלק, אלסטי ורענן יותר, כמו כן לשפר בצורה משמעותית את זרימת הדם והנוזל הלימפטי.

פילינג לפנים - שלושה סוגים

ישנם שלושה סוגי פילינג:

1. פילינג כימי

2. פילינג מכני

3. פילינג באמצעות לייזר

על כל אחד מסוגי פילינג אלו תוכלו לקרוא בהרחבה בכתבות הבאת, אך לפני כן, בואו ונבדוק מהם הסיכונים ותופעות הלוואי בהליך של טיפול פילינג לפנים ומהי תקופת ההתאוששות הנדרשת.

פילינג לפנים - סיכונים ותופעות לוואי

בטיפולי קוסמטיקה של פילינג לפנים עשויות להופיע תופעות לוואי שונות, אך ניתן להפחיתן או למנוען ע"י בחירת רופא מוסמך ובעל ניסיון. ככל שמבוצע פילינג עמוק ואינטנסיבי יותר, כך הסיכון להופעת תופעות לוואי שונות עולה. בין תופעות הלוואי והסיכונים העיקריים כתוצאה מביצוע טיפולים קוסמטיים של פילינג לפנים ניתן למנות כוויות, הופעת צלקות במקום ההחלמה של העור, שינויים לא אחידים בגוון העור, ואדמומיות שנשארת לאורך זמן רב. טיפולי פילינג לפנים אינם מתאימים לאנשים בעלי נטייה לבעיות הצטלקות או פיגמנטציה. לאנשים בעלי גוון עור כהה ישנה נטייה רבה יותר לסבול משינויים בגוון העור לכן טיפול זה פחות מומלץ עבורם, ובמידה ונעשה בכל זאת, יש להעדיף פילינג קל ושטחי. בנוסף, יש לציין כי הטיפול אינו יעיל לבעלי עור שומני.

החלמה לאחר פילינג לפנים

כשבוע עד שבועיים לאחר טיפול פילינג לפנים, הגלד שנוצר כחלק מתהליך ההחלמה נושר, אז נחשף העור המחודש, נפוח ואדום. המטופל עשוי לחוש תחושות של צריבה ואי נוחות, איתם ניתן להתמודד בקלות על ידי נטילת תרופות מתאימות. יכולים להופיע סימנים נוספים המופיעים לאחר כווית שמש כגון שלפוחיות, קילוף מתמשך של העור, והופעת סדקים. תופעות הלוואי מחמירות ככל שהטיפול אינטנסיבי ועמוק יותר, עם זאת לסוג העור יש השפעה רבה על תהליך החלמה. במידה והתגובה לטיפול פילינג לפנים חריפה במיוחד יש אפשרות להשתמש במשחות מרגיעות, קומפרסים קרים, חבישה מיוחדת ואף טיפול בסטרואידים. כעבור מספר שבועות העור יחזור לגוון טבעי והתוצאה המרבית תושג. עד שלא הסתיימה תקופת ההחלמה העור עדין ורגיש במיוחד לחבלות ולנזקי השמש כמו כן, רצוי שלא להשתמש במייק-אפ לפחות כשבוע לאחר טיפול פילינג לפנים.

פורומים הדפסה שלח לחבר

לקבלת ייעוץ חינם! בתחום - פילינגשלח

תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
לא נמצאו תגובות