חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

ניתוחי בטן באסתטיקה

ניתוחי בטן  
מנתחים פלסטיים
פורום ניתוחים פלסטיים

    מרפאות נבחרות

ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתם יודעים הכל על טיפול שאיבת שומן?

הכנסו לשאלון וגלו!


עיצוב הטבור

ניתוחים פלסטיים   > ניתוחי בטן  > עיצוב טבור  > עיצוב הטבור - כל מה שרציתם לדעת
לפורום בנושאלוח מרפאות

לקבלת ייעוץ חינם

בתחום עיצוב הטבור
לקבלת יעוץ שלח טופס

עיצוב הטבור - כל מה שרציתם לדעת

 
שיתוף פייסבוק

כל המידע החשוב על עיצוב הטבור - כיצד מתבצע ניתוח עיצוב טבור, מהי תקופת ההחלמה הנדרשת, האם ישנן תופעות לוואי כלשהן ומתי ניתן יהיה להבחין בתוצאות

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

ניתוח עיצוב הטבור

במידה והחלטתם לבצע עיצוב טבור, ההליך יכול להתבצע במרפאה פרטית ללא צורך באשפוז. ההחלטה לגביי אופן ביצוע הניתוח תלויה בטבור עצמו – כל טבור מצריך סוג שונה של טיפול.

תיקון טבור הנו הליך ניתוחי פשוט וקל יחסית, הדבר בא לידי ביטוי במשך זמן ההליך, אשר עומד על כ 20 – 30 דקות בלבד, כל עוד מדובר בתיקון טבור פשוט. במקרים מורכבים יותר, בהם יש צורך במתיחה של הבטן או תיקון הרניה, הליך עיצוב הטבור ימשך כמובן פרק זמן ארוך יותר.

טבור הבולט החוצה

במהלך ניתוח פלסטי למטרת עיצוב הטבור הבולט החוצה כתוצאה מעודפי עור, יסיר המנתח את עודפי העור ויכניס את העור מסביב פנימה אל תוך שרירי הטבור. חשוב לציין כי, במידה והבלט נוצר כתוצאה מהרניה (בקע טבורי) יש לבצע קודם כל תיקון כירורגי של הבקע ורק לאחריו להמשיך עם הניתוח של עיצוב טבור.

טבור "בייגלה"

הליך דומה של ניתוח טבור נעשה במקרה של עיצוב הטבור, שבו עודפי העור מקנים לו מראה עם חור (צורת "בייגלה"). הניתוח הזה נחשב לניתוח קל ונמשך בדרך כלל כעשרים עד שלושים דקות, תחת הרדמה מקומית. לרוב לא נראית צלקת חיצונית בשל התפירה הפנימית.

טבור פחוס

במקרה של טבור פחוס, אשר לרוב נובע כתוצאה מהריונות היוצרים קפלי עור בבטן התחתונה וצורת טבור פחוסה, נהוג לבצע מתיחת בטן שבה מותחים את העור כלפיי מטה, חותכים את עודפי העור ודואגים שהצלקת תהיה מוצנעת בקו שיער הערווה. לנשים שיש להן טבור ארוך לטעמן, ניתן באותה הזדמנות לחתוך את השריד הטבורי ולהקטין את מימדי הטבור.

החלמה לאחר ניתוח עיצוב הטבור

כאמור, ההחלמה מניתוח עיצוב הטבור היא מהירה וכמעט נטולת כאב. לאחר הניתוח ניתן לחזור לפעילות עוד באותו היום. לרוב, התפרים נמסים מעצמם ועל כן אין צורך לחזור לרופא על מנת להסירם. יחד עם זאת, לעיתים מופיעה נפיחות קטנה באיזור וחוסר נוחות. במידה והופיעה נפיחות ניתן להפחיתה על ידי הנחת קומפרסים קרים וחבישת תחבושת אלסטית על מקום הניתוח. במקרה של מתיחת בטן, הניתוח מתבצע תחת הרדמה כללית, אורך כשעתיים וחצי ומחייב אשפוז. גם זמן ההחלמה ארוך יותר ולוקח מספר שבועות. במידה ומופיע זיהום חריף או דימום, יש כמובן לפנות מיידית לרופא המטפל.

תוצאות עיצוב הטבור

תוצאות הניתוח ניכרות לעין באופן מיידי לאחר הניתוח. צורת הטבור תישאר קבועה, פרט למקרים כמו השמנה קיצונית או הריון לאחר הניתוח.

עיצוב הטבור - סיכונים ותופעות לוואי

כאמור, עיצוב הטבור מבוצע בניתוח פשוט, אולם ייתכנו סיבוכים כמו צלקות, זיהום, פגיעה בעצב, סימני חבלה, א-סימטריות ואף חוסר שביעות רצון מהצורה החדשה שתצריך ניתוח עיצוב טבור חוזר.

פורומים מנתחים פלסטיים הדפסה שלח לחבר

לקבלת ייעוץ חינם! בתחום - עיצוב הטבורשלח

תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
2. טבור
אא'קא, 18/09/2010
1. כמה ניתוח כזה עולה?
ענת, 05/02/2009