חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

ניתוחי בטן באסתטיקה

ניתוחי בטן  
מנתחים פלסטיים
פורום ניתוחים פלסטיים

    מרפאות נבחרות

ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתם יודעים הכל על טיפול להרמת גוף?

הכנסו לשאלון וגלו!


ניתוח טבור

ניתוחים פלסטיים   > ניתוחי בטן  > עיצוב טבור  > ניתוח טבור מעוצב
לפורום בנושאלוח מרפאות

לקבלת ייעוץ חינם

בתחום עיצוב הטבור
לקבלת יעוץ שלח טופס

ניתוח טבור מעוצב

 
שיתוף פייסבוק

למי שחשב שכבר שמע על הכל, עכשיו מסתבר מגיע גם תורו של ניתוח טבור פלסטי. לבעלי טבור בולט, שקוע וגם עבור מי שפשוט רוצה טבור מעוצב יותר

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

אחד מאותם ניתוחים פלסטיים ההולכים וצוברים תאוצה בארץ הוא שיפוץ הטבור או עיצוב טבור. לרוב מדובר בנשים, אך מצויים אף גברים שמראה הטבור מציק להם והם מעוניינים בביצוע ניתוח טבור על מנת לעצבו למראה אסתטי יותר.

ישנם כאלו שנולדו עם טבור בולט, לאחרים השתנתה צורת הטבור בעקבות הגיל, המשקל או לאחר הריון ולידה - הוא איבד את צורתו ובולט החוצה או שיש לו מראה שמוט, בכל מקרה ניתוח טבור לעיצובו יכול לשנות את הצורה הלא הרצויה כמעט לכל צורה מבוקשת.

מבחינת ההליך הרפואי:

כאשר מדובר בעודפי עור בבטן התחתונה, העיצוב מתבצע בדרך כלל כחלק מניתוח כללי של מתיחת בטן, במהלכו מעצבים מחדש את הטבור. ניתן, כמובן, לבצע שיפוץ טבור ללא מתיחת בטן כללית ואז מדובר בהליך רפואי קטן ומהיר יותר, שבו המנתח מסיר את עודפי העור בבטן התחתונה, כדי לשנות את מיקום הטבור או לחילופין עושה חתך בתוך או מסביב לטבור כדי לשנות את צורתו בהתאם למבוקש. החתך נעשה בתוך הטבור, כך שהצלקת אינה נראית. במידה ומסירים עודפי עור, התפרים יהיו כלפיי פנים, כך שלא ניתן יהיה להבחין כלפי חוץ בצלקת.

לפני שמחליטים על ניתוח טבור מסוג שיפוץ הטבור כדאי להיפגש עם המנתח ולהגיע איתו להחלטה לגביי סוג הניתוח הנדרש וכן לגביי מראה הטבור המבוקש. ייתכן שהמנתח יציע ניתוח כללי יותר, כמו מתיחת בטן, שבמהלכו מעצבים אף את הטבור, אך יש לשקול היטב אם ישנו צורך אמיתי לעשות ניתוח טבור עם הליך רפואי ארוך ויקר יותר.

ההרדמה במהלך ניתוח טבור למטרת עיצוב הטבור - לרוב, ניתוח טבור מבוצע תחת הרדמה מקומית, דבר המבטיח התאוששות מהירה יותר. בהרדמה מקומית המנותח אינו חש בכאב, אך הוא מודע לכל מה שמתרחש במהלך הניתוח. בכל מקרה, ניתן לבקש לבצע את ניתוח שיפוץ הטבור תחת הרדמה כללית, אולם יש לקחת בחשבון את הסיכונים הקיימים בהרדמה כזאת.

פורומים מנתחים פלסטיים הדפסה שלח לחבר

לקבלת ייעוץ חינם! בתחום - עיצוב הטבורשלח

תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
5. ניתוח בטבור
משה, 02/02/2012
4. ניתוח בטבור
שירי, 25/01/2012
3. היי נעמה
מורו, 06/12/2011
2. גם הבת שלי (גיל 12) עם אותה בעיה
נעמה, 13/07/2011
1. טבור בולט
אריאלה פנחס, 27/05/2011