חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

ניתוחי חזה באסתטיקה

ניתוחי חזה  
מנתחים פלסטיים
פורום ניתוחים פלסטיים

    מרפאות נבחרות

ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
  מרפאות נוספות


השאלון

האם את יודעת הכל על טיפול הרמת חזה?

הכנסו לשאלון וגלו!


ניתוח חזה אסימטרי

ניתוחים פלסטיים   > ניתוחי חזה  > חזה אסימטרי  > ניתוח חזה אסימטרי
לפורום בנושאלוח מרפאות

לקבלת ייעוץ חינם

בתחום תיקון אסימטריה של החזה
לקבלת יעוץ שלח טופס

ניתוח חזה אסימטרי

 
שיתוף פייסבוק

במהלך ניתוח חזה אסימטרי מגדילים או מקטינים את השד הרצוי, ובמקרים חריפים יותר מבצעים את שתי הפעולות. כל המידע על ניתוח חזה לא סימטרי

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

ניתוח חזה אסימטרי - ההכנות לניתוח

במהלך פגישתך עם מנתח םלסטי שיבצע את ההליך של ניתוח חזה אסימטרי בגופך, יבחן הרופא בצורה מדוקדקת ויסודית את השדיים, מבנה הגוף ואת גמישות רקמות החזה, על מנת שיוכל לתכנן בצורה נכונה את ההליך שיש לבצע במהלך ניתוח חזה אסימטרי.

במהלך הפגישה יסביר לך הרופא מהן האופציות הניתוחיות לביצוע התיקון ובמה הן כרוכות, מהן התוצאות הצפויות להתקבל בסוף, איך להתכונן להליך ומהם הסיכונים הכרוכים בו.

יתכן כי לפני ביצוע ניתוח חזה אסימטרי יהיה צורך בהפסקת נטילת וויטמינים ומדללי דם למיניהם (כדוגמת אספירין וקומדין), הפסקה בעישון ובשתיית אלכוהול לפני ואחרי ניתוח תיקון אסימטריה בחזה, וצום של מספר שעות קודם להליך, הכל לפי הנחיות הכירורג ובהתאם להליך אשר יבחר כמתאים במקרה האישי שלך לצורך ניתוח חזה אסימטרי. בתום הפגישה תופני לביצוע בדיקות דם מלאות ולעיתים, תלוי בגיל, תתבקשי אף לבצע בדיקת ממוגרפיה.

ניתוח חזה אסימטרי - ביצוע הניתוח

במהלך ניתוח חזה אסימטרי מגדילים או מקטינים את השד הרצוי, ובמקרים חריפים יותר מבצעים את שתי הפעולות. כאשר מדובר בהגדלה של שד אחד, ישנם רופאים המעדיפים לבצע ניתוחים פלסטיים כאלה בשני שלבים נפרדים (כלומר שני הליכים ניתוחיים נפרדים) וישנם שמעדיפים לבצעו בשלב אחד. בשיטה המבוצעת בשני שלבים, מבצעים חתך בשד אותו רוצים להגדיל, מכניסים מותחן ולאחר מכן סוגרים את החתך. זהו ניתוח חזה פשוט יחסית שאינו אורך זמן רב וההחלמה ממנו היא קלה. בשלב השני של ניתוח חזה אסימטרי מוציאים את המותחן, מכניסים שתל סיליקון ומעצבים את השד לצורה הרצויה, מדובר בניתוח מעט מורכב יותר מהניתוח בשלב הראשון, שאורך זמן ממושך יותר וההחלמה ממנו לוקחת כ 10 ימים. כאשר ניתוח חזה אסימטרי מבוצע בשלב אחד בלבד, נעשה שימוש בשתל סיליקון אשר מכיל בתוכו את המותחן ולכן מתבטל הצורך בביצוע ההליך בשני שלבים.

חשוב לציין כי בכל הקשור לניתוח חזה אסימטרי אין טכניקה אחת מסוימת ואחידה שבה נעשה שימוש בכל המצבים, וזאת כיוון שמדובר בבעיה העשויה להיות שונה מאוד בין בחורה אחת לשנייה ותלויה בגורמים רבים כגון חומרת הבעיה של חזה לא סימטרי, האם יש להגדיל שד אחד או שמא דווקא להקטין שד אחר, האם יש צורך בניתוח של שני השדיים או אחד בלבד וכו' הטכניקות משתנות מאוד ומותאמות באופן ספציפי לכל אחת ואחת. במקרים בהם מחליטים לבצע הגדלה או הקטנה על מנת להגיע לסימטריה, ההליך הניתוחי במקרים מסוימים דומה למעשה להליך רגיל של הגדלת חזה או ניתוח הקטנת חזה.

ההליך של ניתוח חזה אסימטרי נערך בהרדמה כללית ונע בין שעה למספר שעות, בהתאם למורכבות ההליך וההחלטה אם לנתח שד אחד או שניים. במידה ומדובר בהליך פשוט, משתחררים באותו יום הביתה ולעומת זאת בהליך מורכב יותר עשוי להידרש אשפוז של יום אחד.

פורומים מנתחים פלסטיים הדפסה שלח לחבר

לקבלת ייעוץ חינם! בתחום - תיקון אסימטריה של החזהשלח

תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
לא נמצאו תגובות