חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

ניתוחי חזה באסתטיקה

ניתוחי חזה  
מנתחים פלסטיים
פורום ניתוחים פלסטיים

    מרפאות נבחרות

ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
  מרפאות נוספות


השאלון

האם את יודעת הכל על הקטנת חזה?

הכנסו לשאלון וגלו!


אסימטריה בחזה

ניתוחים פלסטיים   > ניתוחי חזה  > חזה אסימטרי  > אסימטריה בחזה - מידע
לפורום בנושאלוח מרפאות

לקבלת ייעוץ חינם

בתחום תיקון אסימטריה של החזה
לקבלת יעוץ שלח טופס

אסימטריה בחזה - מידע

 
שיתוף פייסבוק

אסימטריה בחזה הנה תופעה נפוצה אשר מטרידה נשים ונערות רבות. כל המידע על אסימטריה, שכיחותה והגורמים להופעת חזה אסימטרי

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

נשים ונערות רבות מוטרדות מכך שהינן בעלות חזה אסימטרי. מה שרובן אינן יודעות הוא שתופעת אסימטריה בחזה הנה תופעה שכיחה ביותר המופיעה כמעט אצל כל אחת ואחת ברמה זו או אחרת. ברוב המקרים האסימטריה הנה שולית ביותר ואינה מצדיקה התערבות כירורגית, אך בחלק קטן מהמקרים מדובר בתופעת אסימטריה בולטת לעין אשר גורמת לכאבי גב קשים, כתוצאה מחלוקת משקל לא שוויונית בחזה, ובמקרים אלו נהוג לבצע ניתוחים פלסטיים כגון תיקון אסימטריה בחזה.

אצל נשים הסובלות מתופעת אסימטריה בחזה, ובמיוחד אצל בחורות צעירות, פרט לבעיה האסתטית קיימת תחושת אי נוחות המובילה לעיתים קרובות להימנעות מהליכה בבגדים צמודים ובגדי ים, אצל חלקן מתפתחות בעיות חברתיות ותפיסה שלילית בנוגע לדימוי הגופני והמיני וחשש מפיתוח קשרים רומנטיים עם בני המין השני, במקרים כאלו הצורך בטיפול ותיקון האסימטריה גדול ומומלץ לבצע ניתוח חזה אסימטרי לטיפול בתופעה.

אסימטריה בחזה - הגורמים לתופעה

לרוב, הסיבה להופעת אסימטריה משמעותית בשדיים הנה התפתחות לא תקינה של שד אחד. כמו כן, אסימטריה בחזה יכולה להיגרם כתוצאה מניתוח שהשתבש, תאונה או מחלה. פרט לכך, קיימת מחלה נדירה אשר נקראת "תסמונת פולנד", המתבטאת בחוסר התפתחות בצדו האחד של הגוף שגורמת לתופעה של חזה לא סימטרי.

למרות שתסמונת זו היא תסמונת מולדת, ניתן להבחין בה רק בגיל ההתבגרות כאשר השדיים מתחילים לצמוח. כאשר האסימטריה בחזה נובעת מתסמונת זו, ניתן לנתח בגיל צעיר מאוד, כבר מגיל 16, וזאת כיוון שהמתנה נוספת לא תביא לפתרון הבעיה או לשינוי כלשהו בשדיים וככל שהזמן חולף עשויה להיות רק החמרה בביטחון העצמי של הנערה, הסתגרות והתעסקות אובססיבית בנוגע לדימוי הגוף.

אסימטריה בחזה מתבטאת בהבדלים בגודל השדיים, נפח השדיים, צורתם או מיקום הפטמה. לרוב, ישנו שד אחד מפותח ובעל מראה תקין, ושד אחד קטן יותר או בעל צורה גלילית ושמוטה. קיימים גם מקרים נוספים, נפוצים פחות, בהם שד אחד מפותח ובעל מראה תקין ושד אחד גדול מאוד ונפול. אסימטריה בחזה רצוי לתקן רק לאחר שהבחורה הגיעה לבגרות מלאה, בשלב בו השדיים סיימו להתפתח, כלומר לרוב בסביבות גיל 18, וזאת פרט לתסמונת פולארד בה ניתן לבצע ניתוח לתיקון אסימטריה בחזה, כאמור, כבר מגיל 16.

פורומים מנתחים פלסטיים הדפסה שלח לחבר

לקבלת ייעוץ חינם! בתחום - תיקון אסימטריה של החזהשלח

תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
לא נמצאו תגובות