חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

ניתוחי חזה באסתטיקה

ניתוחי חזה  
מנתחים פלסטיים
פורום ניתוחים פלסטיים

    מרפאות נבחרות

ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
  מרפאות נוספות


השאלון

האם את יודעת הכל על טיפול הרמת חזה?

הכנסו לשאלון וגלו!


חזה לא סימטרי

ניתוחים פלסטיים   > ניתוחי חזה  > חזה אסימטרי  > חזה לא סימטרי - החלמה ותוצאות לאחר הניתוח
לפורום בנושאלוח מרפאות

לקבלת ייעוץ חינם

בתחום תיקון אסימטריה של החזה
לקבלת יעוץ שלח טופס

חזה לא סימטרי - החלמה ותוצאות לאחר הניתוח

 
שיתוף פייסבוק

למה ניתן לצפות בתקופת החלמה לאחר ניתוח חזה לא סימטרי? מהן תופעות הלוואי או הסיכונים בניתוח חזה אסימטרי וכיצד יראו התוצאות? על ההחלמה לאחר הניתוח בכתבה הבאה

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

ניתוח חזה לא סימטרי - החלמה

לאחר ניתוח חזה לא סימטרי תתעוררי עם חבישה באזור החזה אשר מיועדת להגנת האזור ותמיכתו. במידה והתפרים שנעשה בהם שימוש אינם מהסוג המסיס (נמסים מעצמם), הם יוסרו כעבור כ 10 ימים. הצלקות הנותרות בעקבות ניתוח חזה אסימטרי יראו בולטות ואדומות בתקופה שלאחר הניתוח, אך עם הזמן ילכו ויטשטשו.

לאחר ניתוח לתיקון חזה לא סימטרי את עשויה לחוש עייפות וחולשה כללית, נוקשות, נפיחות, רגישות בשדיים וכאבים באזור החזה. תוכלי להיעזר במשככי כאבים פשוטים ובמידת הצורך ירשום עבורך הכירורג משככי כאבים מעט חזקים יותר.

הנפיחות בשדיים צפויה להישאר בשלושת השבועות הראשונים שלאחר ניתוחים פלסטיים לתיקון חזה לא סימטרי ולאחר מכן להעלם בהדרגה. בנוסף, לאחר ניתוח אסימטריה בחזה עשויים להופיע שטפי דם והפרשות מאזורי החתך, לכן ישנם רופאים הנוהגים להותיר צינורית קטנה בחתכים על מנת שדרכה יתנקזו כל הנוזלים אשר עשויים להיות מופרשים.

במידה לאחר הניתוח לתיקון חזה לא סימטרי יופיע יובש בעור, ניתן לטפל בו באמצעות קרמים אותם ניתן למרוח על אזור החזה אך לא על החתכים עצמם. לרוב ניתן לשוב לעבודה שאינה כרוכה במאמץ פיזי בתוך כשבוע, אך יש להימנע מהרמת הזרועות אל מעבר לראש על מנת למנוע מתיחה של אזור החזה, ומפעילות גופנית מאומצת יש להימנע למשך חודש לפחות.

בהתאם להליך הניתוחי שעברת לתיקון חזה לא סימטרי תקבלי הוראות ספציפיות מהכירורג בנוגע להמשך תקופת ההחלמה. ניתן לומר ככלל כי תקופת ההחלמה מניתוח תיקון חזה לא סימטרי תכלול בתוכה את כל המאפיינים של אותו ניתוח אשר בוצע במקרה שלך – הגדלת חזה, ניתוח הקטנת חזה או שילוב של שניהם.

ניתוח תיקון חזה לא סימטרי - תוצאות

כאשר מדובר בהליך פשוט בו מגדילים או מקטינים שד אחד בלבד, תוצאות חזה לא סימטרי יהיו טובות ביותר וקרובות לסימטריה מלאה בין השדיים. כאשר מדובר בהליך מורכב יותר אשר נובע מבעיה מסובכת המצריכה הליך ניתוחי בשני השדיים, לרוב, לא תתקבל סימטריה מלאה, אך כמובן יהיה שיפור ניכר לעומת המצב הטרום ניתוחי, ומבעד לבגדים המראה יהיה אחיד ולכן אסימטריה בחזה כמעט ולא תורגש.

ניתוח חזה לא סימטרי - סיכונים ותופעות לוואי

כמו בכל פרוצדורה ניתוחית, גם ניתוח תיקון חזה לא סימטרי טומן בחובו סיכונים מסוימים ותופעות לוואי העשויות להופיע ויש להיות מודעים להם. סיבוכים אפשריים מהניתוח כוללים: זיהום, דימום, שטפי דם, נפיחות, כאב, התקשות, הצטברות נוזלים, ירידה בתחושה וכו'.

במידה ובוצעה הגדלה, הקטנה או שילוב של שניהם במהלך ניתוח חזה לא סימטרי, הסיכונים ותופעות הלוואי של אותם הליכים יחולו גם כאן ועל כך תוכלי לקרוא בכתבות על הגדלת חזה והקטנת חזה.

פורומים מנתחים פלסטיים הדפסה שלח לחבר

לקבלת ייעוץ חינם! בתחום - תיקון אסימטריה של החזהשלח

תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
לא נמצאו תגובות