חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

ניתוחי פנים באסתטיקה

ניתוחי פנים  
מנתחים פלסטיים
פורום ניתוחים פלסטיים

    מרפאות נבחרות

ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתם יודעים הכל על ניתוח אף?

הכנסו לשאלון וגלו!


ניתוח הצמדת אוזניים

ניתוחים פלסטיים   > ניתוחי פנים  > הצמדת אוזניים  > ניתוח הצמדת אוזניים - מידע חשוב
לפורום בנושאלוח מרפאות

לקבלת ייעוץ חינם

בתחום הצמדת אוזניים
לקבלת יעוץ שלח טופס

ניתוח הצמדת אוזניים - מידע חשוב

 
שיתוף פייסבוק

מהו פרק הזמן הנדרש להחלמה לאחר ניתוח הצמדת אוזניים, לאילו תוצאות ניתן לצפות והאם ישנם סיכונים כלשהם בניתוח להצמדת אוזניים

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

ניתוח הצמדת אוזניים - החלמה והתאוששות

מבוגרים וילדים בוגרים משתחררים לביתם מספר שעות לאחר ניתוח הצמדת אוזניים. הרופאים מעדיפים להשאיר ילדים צעירים להשגחה ללילה אחד, כדי לוודא שהילד מתאושש היטב מההרדמה המלאה. עשויים להיות כאבים ונפיחות באוזניים ולצורך הקלה בסימפטומים אלו ניתן להיעזר במשככי כאבים פשוטים, במידת הצורך ירשום עבורכם הרופא משככי כאבים חזקים יותר. לאחר ניתוח הצמדת אוזניים האוזניים חבושות בתחבושת מרופדת למניעת דימומים ולקיבוע עיצוב האוזן החדש. את התחבושות שמקיפות את הראש מסירים כחמישה ימים לאחר הניתוח.

במשך הזמן הזה אחרי ניתוח הצמדת אוזניים מומלצת מנוחה, הימנעות מעישון, ויש להתייעץ עם הרופא המנתח לגבי נטילת התרופות הקבועות. לאחר הסרת התחבושות ניתן לחזור לפעילות מלאה. לילדים מומלץ להיזהר בעת משחק כדי שלא לפגוע באוזניים המחלימות. לאחר הסרת התחבושות הגדולות מניחים תחבושות חלקיות התומכות באוזן ומקבעות את המנח החדש שלהן.

יש להשתמש בתחבושות אלה במשך כשבועיים ביום ובלילה. לאחר מכן, במשך ארבעה עד שישה שבועות לאחר ניתוח הצמדת אוזניים משתמשים בתחבושות המיוחדות רק בזמן השינה, כדי למנוע פגיעה באוזן המחלימה, ובכל מקרה – מומלץ שלא לישון על האוזן שנותחה.

תוצאות ניתוח הצמדת אוזניים

ניתן לראות את השינוי במנח האוזניים מיד לאחר הניתוח, אך יש להקפיד על החבישה המתאימה כדי לשמור על המנח החדש. תוצאות ניתוח הצמדת אוזניים הינן קבועות לכל החיים ואין צורך בביצוע ניתוחים פלסטיים חוזרים. יש לציין כי לא תמיד התוצאה מושלמת אך תמיד ישנו שיפור ניכר לעומת המצב הטרום ניתוחי.

ניתוח הצמדת אוזניים - סיכונים ותופעות לוואי

הסיבוכים של ניתוח הצמדת אוזניים הנם סיבוכים כשל כל ניתוח אחר – דימום באזור הניתוח, התרופפות התפרים, כאב, הפרעות בתחושה, התפתחות צלקת גדולה (קלואיד), זיהום באזור הניתוח ואף זיהום המערב את הסחוס המנותח. יש לציין כי התפתחות של קלואיד תלויה בגנטיקה של המנותח, ולא ניתן למנוע זאת. ברוב המקרים הצלקת במקום בו בוצע החתך במהלך ניתוח הצמדת האוזניים תטשטש עם הזמן וכמעט ולא תראה. בכל מצב של עליית חום, או סימני זיהום אחרים (אודם, נפיחות, רגישות למגע, מעבר לרגישות שאחרי הניתוח) יש לפנות לרופא.

פורומים מנתחים פלסטיים הדפסה שלח לחבר

לקבלת ייעוץ חינם! בתחום - הצמדת אוזנייםשלח

תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
לא נמצאו תגובות