חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

טיפולי שיער באסתטיקה

טיפולי שיער  
מרפאות הסרת שיער
פורום טיפולי שיער

    מרפאות נבחרות

ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתם יודעים הכל על הסרת שיער בלייזר?

הכנסו לשאלון וגלו!


השתלת שיער כחוט השיערה

ניתוחים פלסטיים   > טיפולי שיער  > השתלת שיער  > השתלת שיער כחוט השיערה
לפורום בנושאלוח מרפאות

לקבלת ייעוץ חינם

בתחום השתלת שיער
לקבלת יעוץ שלח טופס

ענת אלקין

השתלת שיער כחוט השיערה

 
שיתוף פייסבוק

שיער ראש תמיד סימל יופי ובריאות ואנשים חיפשו דרכים להאדיר את הרעמה שעל ראשם. אם חשבתם, כי ההתקרחות שלכם היא יד הגורל ולכם אין כל השפעה עליה אז דעו כי טעיתם. קיראו כאן מידע חיוני על טיפול להשתלת שיער

מאת: צוות "לייזר קומפני"

מתקרחים? זו לא גזירה משמיים

התקרחות והדלדלות של שיער הראש, שתי תופעות שמתרחשות אצל נשים ואצל גברים כאחד, אף פעם אינן מתקבלות בברכה. כיום, השתלת שיער הפכה לפופולארית בזכות הצלחתה הגדולה וכל זאת ללא כאבים ותופעות לוואי - רק טוב יצא לכם מזה.

מהי השתלת שיער?

לעומת המיתוס הידוע כי השתלת שיער היא הדבקת שיערות על הראש - משל לראש דשא - ניתן לומר כי אין זה נכון. אי אפשר להדביק שיערות על ראש, מוצלחות ככל שתהיינה. השתלת שיערות ראש הינו מיצוי הפוטנציאל של שיערות הראש שלכם.

אז איך משתילים שיער בעידן המודרני?

שתי השיטות המקובלות אך המיושנות הן: השתלת שיער בלייזר והשתלה של פיסות קרקפת שעליהן שיער ראש. לעומתן, השתלת שיער מודרנית מבטיחה פעולה המתבצעת בקליניקה לאסתטיקה רפואית על ידי גורם רפואי מוסמך ובמהלכה נעשה שימוש בצינורית חלולה מזערית (היקפה מתחת למילימטר) אשר מבודדת שיערה משטח עשיר בשיער. השערה הנבחרת נשלפת בשלמותה ומושתלת לאחר כבוד באזור אשר סומן כבעייתי מבחינת התקרחות.

צורת ההשתלה היא אינה בהדבקה כאמור, אלא החדרת השערה אל תוך נקבובית בעור הקרקפת הנמצאת שם כבר באופן טבעי כמובן. השערה המושתלת בנקבובית הינה למעשה זקיק שיער קטנטן אשר יצמח בתום תקופת זמן וימלא את שטח הנסיגה או ההתקרחות. כמובן, שהפעולה לוקחת זמן, שהרי מדובר בעבודת נמלים ולשם השתלת זקיקי השיער תאלצו להצטייד בסבלנות, אולם התוצאה שווה את ההמתנה ללא כל ספק.

טיפול נטול תופעות לוואי וכאבים

השתלת שיער, בניגוד לטיפולים אחרים המתיימרים לעצור את ההתקרחות או להשיב את השיער שאבד, הינו טיפול נטול תופעות לוואי וכאבים, דבר אשר אינו טריוויאלי כלל בנושא האסתטיקה של השבת השיער לקרקפת. טרם פותחה טכניקת השתלת שיער בישראל ולפני כן, אנשים היו מענים עצמם עם משחות פלא, גלולות כזב או הלכו על הטיפולים הדרמטיים כגון טיפולי לייזר או יצירת הצטלקות הקרקפת באופן מכוון. השתלת שיער אינה מסכנת את האדם, אינה גורמת לו אי נוחות לא בזמן הטיפול ולא לאחריו. ככלל, ניתן לומר כי השתלת שיער מוכיחה את עצמה כשיטה המוצלחת ביותר להחזיר עטרה על יושנה!

מחירים לטיפול השתלת שיער נקבעים לאחר בניית מערך הטיפול. כיצד זה נעשה?

אינכם צריכים להשלים עם מראה שאינו מוצא חן בעיניכם. גברים ונשים אשר קו צמיחת השיער שלהם נסוג או אשר שיער ראשם מתדלדל בדרכים שונות, יכולים להשתיל בנוחות שיער מראשם ולזכות במראה צעיר ורענן, ללא סיבוכים. השתלת שיער אינה תהליך קבוע ואחיד אצל כל לקוח ולקוחה. בעוד שאצל אחד נדרשת עבודה מעטה יחסית במפרצים שנוצרו בקו השיער, אצל אחר עשויה להיות השתלה מסיבית יותר הפרושה על כל היקף הראש.

לכן, קביעת מחירים לטיפול השתלת שיער נעשית רק לאחר קביעת תור ואבחון מוקדם של מצב השיער. במפגש זה, אשר נעשה ללא כל התחייבות, תוכלו להביע את דרישתכם מבחינת מטרת ההשתלה ולהגיד כמה שיער תרצו שיופיע באזור הדליל. גודל האזור הדליל וכמות השיער שתרצו להעביר אליו הוא מה שיקבע את המחירים לטיפול השתלת שיער. המחירים לטיפול השתלת שיער משתנים בהתאם לסוג הטיפול, טכניקת ההשתלה וכמובן, כמות השיער הרצויה להישתל באזורים הקרחים.

הצטרפו להצלחה הגדולה!

כיום אחוזי ההצלחה של טיפולי השתלת שיער בישראל עומדים על אחוז נכבד ומוכתרים כיעילים ביותר בתחום השבת השיער לתפארתו כבימי קדם. טיפולי השתלת השיער הפכו להצלחה גדולה בקרב הישראלים, אשר עד כה נאלצו לגלח את ראשם או להלחם בתופעת ההתקרחות מלחמות חורמה אשר לא תמיד הועילו וברוב המקרים הסבו רק יותר נזק.

אם הנכם מעוניינים להשיב את רוח הנעורים אל ראשכם, קבעו תור ללא כל התחייבות, בו אנשי מקצוע מהמעלה הראשונה יענו על שאלותיכם וימסרו לכם פרטים נוספים על תהליך של השתלת שיער. הכול בדרך לראש עטור שיער יפה.

המאמר באדיבות "לייזר קומפני" השתלות שיער

פורומים מרפאות הסרת שיער הדפסה שלח לחבר

לקבלת ייעוץ חינם! בתחום - השתלת שיערשלח

תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
לא נמצאו תגובות