חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

ניתוחי חזה באסתטיקה

ניתוחי חזה  
מנתחים פלסטיים
פורום ניתוחים פלסטיים

    מרפאות נבחרות

ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
  מרפאות נוספות


השאלון

האם את יודעת הכל על הגדלת חזה?

הכנסו לשאלון וגלו!


הרמת חזה נפול

ניתוחים פלסטיים   > ניתוחי חזה  > הרמת חזה  > הרמת חזה נפול
לפורום בנושאלוח מרפאות

לקבלת ייעוץ חינם

בתחום הרמת חזה
לקבלת יעוץ שלח טופס

הרמת חזה נפול

 
שיתוף פייסבוק

ניתוח הרמת חזה נפול כולל הסרת עודפי עור, הידוק רקמות ועיצוב שדיים מוצקים וזקופים. בהליך ניתוחי משולב תבוצע הרמה עם הגדלה או הקטנה של החזה

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

ניתוח הרמת חזה נפול מבוצע, לרוב, בהרדמה מלאה ואורך בין שעה לארבע שעות, תלוי בהיקפו של הניתוח. במקרים מועטים, כאשר מדובר בהליך קטן, כלומר, הרמה של החזה בלבד וביצוע חתכים קטנים, ניתן לבצע את ההליך תחת הרדמה מקומית בלבד, עם טשטוש. במהלך ניתוח הרמת חזה נפול מבצעים חתך, מסירים עודפי עור, מהדקים את רקמות השד, משיבים את הפטמה והעטרה למקומן הטבעי, ובצורה זו, למעשה, מעצבים את השד על מנת שיראה מוצק וזקוף. ככל שהחזה גדול יותר ויש יותר עודפי עור להסיר, כך החתכים יהיו גדולים וארוכים יותר. כאשר מדובר בביצוע ניתוחים פלסטיים פשוטים של הרמת חזה נפול בלבד הכוללים חתכים קטנים, המטופלות יכולות להשתחרר לאחר מספר שעות, אולם, במידה ומדובר בניתוח משולב, לרוב, יהיה צורך באשפוז של לילה אחד.

הרמת חזה לתיקון צניחת חזה

צניחה קטנה של החזה – במידה וישנה צניחת חזה קטנה בלבד, ניתוח הרמת חזה יהיה קל ופשוט יותר, ועם חתכים קטנים ומעטים. הכירורג יבצע חתך מסביב לעטרת הפטמה, חלקו התחתון של השד יורם יחד עם הפטמה שתמוקם במקומה הטבעי עודפי העור יוסרו ורקמות השד יהודקו. לאחר ניתוח הרמת חזה כזה תוותר צלקת אחת בלבד – מסביב לעטרת הפטמה.

צניחה משמעותית של החזה - במידה וקיימת צניחת חזה משמעותית יותר, אזי יהיה צורך בחתך מסביב לעטרת הפטמה וכלפי מטה עד לקפל שמתחת לשד, על מנת שהכירורג יוכל להקטין את מעטפת העור שסביב החזה. בעבר, היה נהוג לבצע גם חתך לאורכו של הקפל התת שדי, אך כיום, ברוב המקרים ניתן להמנע מחתך זה. הצלקת שתתקבל לאחר ניתוח הרמת חזה נפול מסוג זה, תהיה בהיקף הפטמה ולאורך השד, במקום בו בוצעו החתכים (ובמקרה בו בוצע חתך אף לאורכו של הקפל התת שדי, תתקבל צלקת דמויית עוגן). הליך זה דומה לניתוח הקטנת חזה בשיטת הצלקת הארוכה, אך ההבדל בין השניים הנו שבניתוח הקטנת החזה מסיר הכירורג עודפי עור ושומן ואילו במהלך ניתוח הרמת חזה נפול מסיר הכירורג עודפי עור בלבד.

במהלך ניתוח הרמת החזה ניתן לשלב גם הקטנה או הגדלת חזה, במידת הצורך. במידה ואת בעלת חזה גדול מאוד, עשוי הכירורג להמליץ לך על הרמת חזה נפול בשילוב הקטנה, על מנת להבטיח שתוצאות ההליך ישמרו לפרק זמן ארוך יותר. כאשר מבוצעת הרמת חזה לבחורה בעלת חזה קטן שאיבד מנפחו, החזה המורם יראה, לרוב, קטן אף יותר, לכן, במקרים כאלו ייתכן והכירורג ימליץ על החדרת שתלי סיליקון להגדלת החזה והשבת נפחו, במקביל להרמתו. חשוב מאוד לדעת שבמקרה שכל רצונך הוא לבצע הגדלת חזה ואת כלל אינך מעוניינת בניתוח הרמת חזה, עדיין, ישנה חשיבות מכרעת לקביעתו של הכירורג לגבי חזה נפול, שכן במידה והתשובה לכך חיובית, החדרת שתל ללא הרמה של החזה אינה פתרון טוב. התוצאה שתתקבל תהיה חזה גדול ומלא אך גם חזה נפול כאשר הפטמות נוטות כלפי מטה. ההליך המתאים במקרה זה יהיה כמובן הליך משולב של ניתוח הרמת חזה נפול והגדלתו.

פורומים מנתחים פלסטיים הדפסה שלח לחבר

לקבלת ייעוץ חינם! בתחום - הרמת חזהשלח

תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
לא נמצאו תגובות