חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

ניתוחי חזה באסתטיקה

ניתוחי חזה  
מנתחים פלסטיים
פורום ניתוחים פלסטיים

    מרפאות נבחרות

ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
  מרפאות נוספות


השאלון

האם את יודעת הכל על הגדלת חזה?

הכנסו לשאלון וגלו!


הרמת חזה

ניתוחים פלסטיים   > ניתוחי חזה  > הרמת חזה  > החלמה לאחר ניתוח הרמת חזה
לפורום בנושאלוח מרפאות

לקבלת ייעוץ חינם

בתחום הרמת חזה
לקבלת יעוץ שלח טופס

החלמה לאחר ניתוח הרמת חזה

 
שיתוף פייסבוק

החלמה לאחר ניתוח הרמת חזה נחשבת קצרה יחסית מכיוון שמדובר בהליך פשוט למדי. לפעילות יום יומית קלה ניתן לשוב יום או יומיים אחרי ביצוע הניתוח

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

ככלל, ניתוח הרמת חזה הינו ניתוח פלסטי פשוט יחסית, לכן החלמה לאחר ניתוח הרמת חזה קצרה ופחות כואבת מאשר החלמה מניתוח הגדלת או הקטנת חזה. במידה ומשלבים כמה ניתוחים פלסטיים בהליך אחד, כגון הרמת החזה עם הגדלת חזה או הקטנה, אזי הניתוח הופך למורכב יותר ומתלווים לו גם קשיי ההחלמה הכרוכים בהליך הנוסף.

כאשר מדובר על ניתוח קטן ופשוט, כלומר, הרמת חזה בלבד אשר לא מצריכה חתכים גדולים במיוחד, תוכלי להשתחרר לאחר מספר שעות לביתך, אולם, במידה ומדובר בביצוע ניתוח הרמת חזה משולב, לרוב, יהיה צורך באשפוז של לילה אחד. מהניתוח תתעוררי כאשר לגופך תחבושת אלסטית או חזייה רפואית. את החזייה הרפואית יש ללבוש בימים הראשונים שלאחר הניתוח לצורך החלמה, ולאחר מכן ניתן לעבור לחזיות תומכות (כגון חזיות ספורט נטולות ברזלים) אותן עלייך ללבוש למשך כחודש ימים וברוב שעות היממה (כולל במהלך השינה).

הרמת חזה - הוצאת התפרים

את התפרים מוציאים לאחר כשבועיים מתום ניתוח הרמת חזה, זאת במידה ולא נעשה שימוש בחוטים המתמוססים לאיטם ואינם מצריכים את הוצאתם לאחר ההליך. תוכלי להתרחץ ולהרטיב את אזור הניתוח כיממה לאחריו.

כאבים לאחר ניתוח הרמת חזה

בימים הראשונים של תקופת החלמה לאחר ניתוח הרמת חזה את עשויה לחוש כאב ונפיחות באזור המנותח. על מנת להקל בתופעות אלו תוכלי להעזר במשככי כאבים פשוטים (אקמול, אופטלגין וכו'). ייתכן שהעור באזור הניתוח יסבול מיובש, ניתן למרוח קרם לחות לפתרון הבעיה, אך יש להמנע ממגע ישיר בין הקרם לחתכים. רצוי להמנע מעישון למשך כשלושה שבועות לפחות לאחר ניתוח הרמת חזה על מנת למנוע בעיות החלמה מניתוח הרמת חזה. הצלקות לאחר הניתוח יהיו בולטות ואדומות אך לרוב, עם הזמן, משתפר מראן והן מטשטשות. יש להמנע מחשיפת הצלקות לשמש שכן השמש עשויה להכהותן ובכך לפגום בהליך הריפוי התקין.

לפעילות יומיומית קלה ניתן לחזור כבר יום או יומיים לאחר ניתוח הרמת חזה. מומלץ שלא לשוב לעבודה בשבוע הראשון לאחר ההליך, ולא לבצע פעילות פיזית למשך חודש אחד לפחות. יש להימנע מטלטול חזק של הגוף ומלחץ על השדיים, לכן, מומלץ להמנע בפרט מריצה, קפיצה, שינה על הבטן, מגע מיני אשר עשוי להפעיל לחץ שכזה וכן מגירוי או שפשוף אזור החזה וכל זאת למשך תקופה של חודש לפחות. ישנם רופאים אשר ממליצים אף שלא לקיים כלל יחסי מין למשך כשבוע לאחר ניתוח הרמת חזה, על מנת שלא יווצרו גודש או נפיחות בשדיים. בנוסף, אין למתוח או למשוך את העור בזמן תקופת החלמה החלמה מניתוח הרמת חזה, לכן, יש במיוחד להמנע מהרמה או נשיאת דברים מעל לראש למשך כחודש ימים.

פורומים מנתחים פלסטיים הדפסה שלח לחבר

לקבלת ייעוץ חינם! בתחום - הרמת חזהשלח

תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
לא נמצאו תגובות