חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

ניתוחי חזה באסתטיקה

ניתוחי חזה  
מנתחים פלסטיים
פורום ניתוחים פלסטיים

    מרפאות נבחרות

ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
  מרפאות נוספות


השאלון

האם את יודעת הכל על הגדלת חזה?

הכנסו לשאלון וגלו!


הרמת חזה ללא ניתוח

ניתוחים פלסטיים   > ניתוחי חזה  > הרמת חזה  > הרמת חזה ללא ניתוח - האם זה אפשרי?
לפורום בנושאלוח מרפאות

לקבלת ייעוץ חינם

בתחום הרמת חזה
לקבלת יעוץ שלח טופס

הרמת חזה ללא ניתוח - האם זה אפשרי?

 
שיתוף פייסבוק

נשים רבות מעוניינות לבצע הרמת חזה, אך לא מעוניינות לעבור ניתוח מלא. האם אפשר לעבור הרמת חזה ללא ניתוח? כל התשובות בכתבה שלפניכן

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

בעקבות הריונות והנקה או עם חלוף הזמן, מוצאות את עצמן נשים רבות עם עודפי עור ומראה חזה נפול ומדולדל מנפח. עד היום, ניתוח הרמת חזה (פרוצדורה כירורגית מורכבת שבמהלכה מוסרים עודפי עור ומעצבים מחדש את מראה החזה) היה הפתרון הבלעדי לבעיה רווחת זו. ניתוחי הרמת חזה הם לא ניתוחים פלסטיים קלים - הם נעשים, לרוב, תחת הרדמה כללית וכמו כל ניתוח אחר, כרוכים בסיכונים ותופעות לוואי שונות, בין היתר היוותרות צלקות באזור המנותח. יותר ויותר נשים המבקשות לשפר את מראה החזה שלהן, מחפשות אחר פתרונות טבעיים ודרכים לא פולשניות שיאפשרו להן הרמת חזה ללא ניתוח. אך האם טיפול כזה אפשרי?

הרמת חזה ללא ניתוח – הזרקה תספיק?

לצניחת השדיים יש 4 דרגות חומרה שונות, וניתוח הגדלת חזה לבדו עשוי להעניק מראה זקוף יותר לשדיים רק בתנאי שמדובר בצניחה מדרגה ראשונה, צניחה הידועה גם בשם "צניחה מדומה". נשים רבות המבקשות להשיב לחזה שלהן את זקיפותו נוטות לחשוב כי הגדלת חזה, בין אם באמצעות שתלים ובין אם באמצעות שיטות חדשניות של הגדלת חזה ללא ניתוח, עשויה להוות פתרון הולם למצבן. חשוב ביותר לציין כי ניתוח הרמת חזה והגדלת חזה אינם היינו הך – מתן נפח לחזה במקומות הנכונים או הגדלתו באמצעות שתלים עשויה להעניק לשדיים מראה זקוף יותר אך ורק במקרים של "צניחה מדומה". בשאר המקרים, בהם צניחת השדיים חמורה יותר, הגדלת חזה לבדה עשויה רק להחמיר את המצב, להגדיל את משקל השד ולזרז את הנטייה הטבעית שלו לצנוח. במקרים של צניחת שדיים קטנים מדרגה 2-4 יש צורך בניתוח המשלב הרמת חזה והגדלתו לשם השגת התוצאה המבוקשת.

הרמת חזה ללא ניתוח – פיתרון ל"צניחה מדומה"

ישנן נשים הסובלת ממצב של "צניחה מדומה" – מצב בו יש צניחת שדיים מינורית. במצב שכזה, הגדלת נפח החזה יכולה להעניק את המראה הזקוף לו הן מייחלת. במידה ונשים אלו אינן מעוניינת בניתוח הגדלת חזה קלאסי, הן יכולות לפנות לאחת משתי פרוצדורות שונות הצוברות תאוצה בשוק הרפואה האסתטית: זריקת המקרוליין או הזרקת שומן עצמי. לכל אחת מן השיטות שללו יתרונות וחסרונות, אך שתיהן תוכלנה לאפשר אפקט של הרמת חזה ללא ניתוח.

בשיטה הראשונה של הרמת חזה ללא ניתוח - שיטת הזרקת המקרוליין- מזריקים בהרדמה מקומית חומר מילוי מיוחד הקרוי מקרוליין אל רקמת השד. היתרון של החומר הוא שניתן להעניק נפח לרקמת השד במקומות הרצויים ולעצב את מראה השד בדיוק רב למדי. יתרון נוסף הוא שמדובר בפרוצדורה הפיכה – המקרוליין נספג בגוף כעבור שנה עד שלוש שנים. אם תהיי מרוצה מהתוצאה תוכלי להמשיך ולעבור עוד סדרת טיפולים ו"לשחק" עם נפח החזה ועיצובו. החיסרון המרכזי של השיטה הוא מחירה, שעלול להיות גבוה ממחירו של ניתוח פלסטי קלאסי.

בשיטה השנייה של הרמת חזה ללא ניתוח – הזרקת שומן עצמי – משתמשים בשומן הנלקח מאזורי גוף של המטופלת ומשתילים אותו במקומות אחרים לתורך הענקת נפח לרקמה. השימוש בשומן עצמי לצורך עיצוב החזה הנשי נמצאת בחיתוליה ועוד נבדקות יעילותה ובטיחותה. היא עשויה להתאים במידה והשינויים שאת זקוקה להם הם יחסית מינוריים ובהנחה שיש באפשרותך לשלם לסדרת טיפולים, שכן רוב השומן המוזרק בטיפול נספג ויש צורך בטיפולים חוזרים בכדי להגיע לתוצאה הרצויה.

הרמת חזה ללא ניתוח – אילו שיטות קיימות?

הביקוש הרב לשיטות לא פולשניות להרמה, הגדלה ועיצוב החזה הנשי, מוביל לכך שפיתוחים חדשים המבטיחים גדולות ונצורות צצים בשוק הקוסמטיקה חדשות לבקרים. בין השיטות השונות הנפוצות המתיימרות ליצור אפקט של הרמת חזה ללא ניתוח ניתן למצוא משחות, קרמים, טיפולי לייזר ואינפרה-אדום, המבטיחים למצק את עור החזה באופן שייתן אפקט של הרמה. רבים מהפיתוחים הללו מבטיחים הבטחות שבפועל אין להן כיסוי ואחרים אכן יוצרים אפקט כלשהו אך בדרך-כלל מדובר באפקט קצר-טווח שאינו מתקרב לאפקט שניתן להשיג בניתוח. אחרים מסוכנים לא רק לכיס, אלא גם לבריאות המשתמש. זה בסדר להתעניין בשיטות השונות המציעות דרכים לא פולשניות להרמת החזה, אך יש לנקוט משנה זהירות ולא לנהור אחר כל חידוש בכדי למנוע מפח נפש ונזקים כלכליים וגופניים. מעבר לכך, אימון של שרירי החזה עשוי ליצור שיפור קל של צניחת השדיים וכמובן שחזיות שונות יכולות ליצור אפקט של הרמת חזה ללא ניתוח.

פורומים מנתחים פלסטיים הדפסה שלח לחבר

לקבלת ייעוץ חינם! בתחום - הרמת חזהשלח

תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
לא נמצאו תגובות