חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

ניתוחי חזה באסתטיקה

ניתוחי חזה  
מנתחים פלסטיים
פורום ניתוחים פלסטיים

    מרפאות נבחרות

ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
  מרפאות נוספות


השאלון

האם את יודעת הכל על טיפול הרמת חזה?

הכנסו לשאלון וגלו!


הקטנת חזה לגבר

ניתוחים פלסטיים   > ניתוחי חזה  > הקטנת חזה לגבר  > הקטנת חזה לגבר בהליך גינקומסטיה לחזה גברי ושטוח
לפורום בנושאלוח מרפאות

לקבלת ייעוץ חינם

בתחום הקטנת חזה לגברים
לקבלת יעוץ שלח טופס

הקטנת חזה לגבר בהליך גינקומסטיה לחזה גברי ושטוח

 
שיתוף פייסבוק

מהי גינקומסטיה ומה חשוב לבדוק לפני שפונים לאופציה הכירורגית של הקטנת חזה לגבר? קראו כאן הכל על הליך הקטנת חזה לגבר - גינקומסטיה

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

נהוג לחשוב שביצוע ניתוחים פלסטיים הוא נחלתם הבלעדית של נשים, אך בשנים האחרונות יותר ויותר גברים מתגברים על הסטיגמה ובוחרים להיעזר גם הם בניתוח כדי להגיע למראה הרצוי להם. אחד הניתוחים ה"גבריים" הפופולאריים ביותר הוא הקטנת חזה לגבר, ואין פלא בדבר – הגדלת יתר של החזה היא תופעה שכיחה בקרב גברים רבים בכל הגילאים. התופעה יכולה להופיע בשד אחד או בשניהם והיא גורמת לחזה בולט או מדולדל, ולעיתים לחוסר סימטריה בין השדיים או הפטמות. ע"פ רוב תופעה זו מופיעה בגיל ההתבגרות. המונח המקצועי לתופעה הוא גינקומסטיה – שילוב של המילים היווניות ל-'שדיים' ול-'אישה'.

שם זה מרמז על הבעייתיות האסתטית שבתופעה: הנורמות החברתיות קובעות כי החזה הגברי צריך להיות שטוח ומוצק, בניגוד לחזה הנשי הרך והעגול. טיפול גינקומסטיה לצורך הקטנת חזה לגבר אינו מסובך, כשהתאמת שיטת הניתוח למטופל תלויה בגורמים לגינקומסטיה, שיכולים להיות רבים ומגוונים, ובדרגת הגדלת היתר של החזה אצל המטופל. טיפול הקטנת חזה לגבר מתאים כמעט לכל גבר וניתן לבצעו כבר מגיל 13 והילך, אלא אם מצב הגינקומסטיה תלוי בשינויים הורמונאליים (המצב השכיח בגיל ההתבגרות) וטרם התייצב למשך שנה לכל הפחות.

לפני שמחליטים על הקטנת חזה בהליך גינקומסטיה

ישנם מקרים בהם ניתן לנסות ולפתור את הבעיה בדרכים פשוטות יותר בטרם מחליטים על האופציה הניתוחית של הקטנת חזה לגבר:

גינקומסטיה בדרגות נמוכות יחסית יכולה לעיתים להיגרם מעודף משקל פשוט, ועל כן היא עשויה להשתפר במידה ניכרת ע"י הורדה במשקל והתעמלות לבניית שריר החזה. אם אתם גברים בעלי משקל עודף, ייתכן שפעולות אלו יפתרו את הבעיה ללא התערבות כירורגית ויהפכו את רקמת השומן לשריר.

סיבה חיצונית המעודדת גינקומסטיה היא צריכה מרובה של אלכוהול וסמים, כולל סמים קלים. על מנת לשפר את מצב הגינקומסטיה אשר נגרמת בשל השימוש בחומרים אלו יש להפסיק לחלוטין את השימוש. כך גם נטילת תרופות מסוימות, כמו תרופות פסיכיאטריות או סטרואידים, העלולים לגרום לגינקומסטיה, ולכן יש להימנע מהשימוש בהם, או להמתין לסיום הטיפול כדי לבחון את השפעת ההפסקה על המצב. חשוב להבין כי כל עוד נמשך השימוש בחומרים מעודדים גינקומסטיה אין טעם לפנות להליך חיצוני של הקטנת חזה לגבר.

פורומים מנתחים פלסטיים הדפסה שלח לחבר

לקבלת ייעוץ חינם! בתחום - הקטנת חזה לגבריםשלח

תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
1. הלוואי עליי כזה חזה! (כמו שבתמונה)
גולן, 26/06/2009