חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

ניתוחי חזה באסתטיקה

ניתוחי חזה  
מנתחים פלסטיים
פורום ניתוחים פלסטיים

    מרפאות נבחרות

ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתה יודע הכל על טיפול גניקומסטיה?

הכנסו לשאלון וגלו!


גינקומסטיה הקטנת חזה לגבר

ניתוחים פלסטיים   > ניתוחי חזה  > הקטנת חזה לגבר  > גינקומסטיה וביצוע הקטנת חזה לגבר
לפורום בנושאלוח מרפאות

לקבלת ייעוץ חינם

בתחום הקטנת חזה לגברים
לקבלת יעוץ שלח טופס

גינקומסטיה וביצוע הקטנת חזה לגבר

 
שיתוף פייסבוק

מידע חשוב על גינקומסטיה ואופן ביצועו של ניתוח הקטנת חזה לגבר. האם הוא טומן בחובו תופעות לוואי או סיכונים כלשהם שיש להיות ערים להם?

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

ההליך

ניתוח הקטנת חזה לגבר אשר בא לפתור תופעה של גינקומסטיה אורך פרק זמן שבין שעה וחצי (במקרים הסטנדרטיים) ל-3 שעות. ע"פ רוב ביצוע הניתוח כרוך בהרדמה כללית (לבד ממקרים פשוטים ביותר). במהלך הניתוח יוצרים חתך בצורת חצי סהר בחלק התחתון של העטרה. החתך משמש כ'שער' לביצוע הפעולות הנדרשות – שאיבת שומן ו/או כריתת בלוטת השד.

הן גודל החתך והן הפעולות הנדרשות תלויים בגורם להופעת גינקומסטיה: אם הגורם העיקרי הוא בלוטות שד מוגדלות, ייתכן והחתך יגדל מעט כדי לאפשר גישה נוחה אליהן, בעוד שבהופעת גינקומסטיה שנובעת בעיקר מתאי שומן ניתן לעיתים להסתפק בחתך קטן יותר, ולעיתים אף אין צורך בכריתת רקמת השד במהלך ניתוח הקטנת חזה לגבר. במרבית המקרים של גינקומסטיה, יש צורך בשילוב שתי הפעולות כדי לקבל מראה מוצק, וגודל החתך אינו עולה על סנטימטרים ספורים.

במקרים הסטנדרטיים בניתוחים מסוג זה, אין כל צורך בהסרה של שאריות העור שנותרות, משום שאחרי זמן מה העור מתכווץ בהתאמה לתוצאות הניתוח. רק במקרים קשים, כאשר קיים צורך לטפל בעודפי עור משמעותיים, תתבצע גם הסרה של עודפי עור, ואז החתך יהיה גדול ועמוק יותר.

יש כיום מספר שיטות לשאיבת שומן, אולם כל השיטות פועלות בטכניקה דומה: צינורית חלולה מוחדרת אל תוך השד, ובאמצעות הפעלת כוח של המנתח, או – בטכניקות החדישות של הקטנת חזה לגבר – רטט של הצינורית המרכך את רקמת השומן, עובר השומן החוצה דרך הצינורית. למרות הדמיון בין השיטות, לשיטת הצינורית הרוטטת יש יתרון בכך שהיא מאפשרת עבודה מדויקת יותר. בנוסף, היא גם מקצרת את הניתוח ומקלה על תהליכי ההתאוששות.

גינקומסטיה - סיכונים ותופעות לוואי

הקטנת חזה לגבר באמצעות ניתוח גינקומסטיה אינה מסוכנת יחסית וטומנת בחובה רק תופעות לוואי מועטות, כל עוד המנתח מיומן. מספר תופעות שעלולות להופיע בכל זאת:

• חוסר תחושה באזור השד או תחושת עקצוץ קלה (בד"כ תופעה זו חולפת במשך 12 החודשים שלאחר הניתוח).

• במהלך הניתוח עלולים להיווצר זיהום, שטפי דם והצטברות נוזלים.

• במקרים נדירים הניתוח יוצר אי-שוויון בין השדיים, ובמקרים קיצוניים ביותר יידרש ניתוח נוסף כדי לתקן זאת.

חשוב להדגיש שוב כי אלו תופעות נדירות הקשורות לניתוח הקטנת חזה לגבר, וכי הסיכון ללקות בהן קיים בעיקר אצל גברים מבוגרים (מעבר לגיל הפוריות).

פורומים מנתחים פלסטיים הדפסה שלח לחבר

לקבלת ייעוץ חינם! בתחום - הקטנת חזה לגבריםשלח

תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
לא נמצאו תגובות