חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

טיפולים אסתטיים

אסתטיקה רפואית  
מרפאות אסתטיקה רפואית
פורום אסתטיקה רפואית

    מרפאות נבחרות

ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתם יודעים הכל על הצרת היקפים?

הכנסו לשאלון וגלו!


הצרת היקפים בלייזר

ניתוחים פלסטיים   > אסתטיקה רפואית  > הצרת היקפים  > הצרת היקפים בלייזר
לפורום בנושאלוח מרפאות

לקבלת ייעוץ חינם

בתחום הצרת היקפים
לקבלת יעוץ שלח טופס

קרופניק

הצרת היקפים בלייזר

 
שיתוף פייסבוק

הצרת היקפים בלייזר מהוה פיתרון מושלם עבור מי שאינו מצליח להוריד קילוגרמים עודפים אך גם לא מעוניין בשאיבת שומן. הצרת היקפים בלייזר – כל המידע

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

למי שכבר ניסתה לעשות דיאטות פעמים רבות, וכל שילוב של דיאטה עם ספורט לא הוביל לתוצאות הרצויות מבחינת הצרת היקפים, למי שהליך כירורגי כמו ניתוח שאיבת שומן הוא בכלל לא אופציה מבחינתה, קיים כיום טיפול חדש בשוק. הטיפול הוא הצרת היקפים בלייזר, טיפול שעושה שימוש בטכנולוגיה של אולטרה סאונד בעוצמה נמוכה. יתרונות טיפול הצרת היקפים בלייזר מתבטאים בכך שהטיפול אינו פולשני ומתמקד ברקמות השומניות באזור שברצונך לשפר בגוף.

מהו טיפול הצרת היקפים בלייזר?

שיטת הטיפול של הצרת היקפים בלייזר מתבססת על תהליכים טבעיים בגוף. הטיפול מאיץ את חילוף החומרים בגוף, ממיס שומן ומגביר את קצב מחזור הדם. שינויים פיזיולוגיים אלה מאפשרים הצרת היקפים מהירה יותר, התחדשות רקמות וניקוז טבעי של עודפי שומן על ידי מערכת הדם ומערכת הלימפה. בשיטה זאת גם משתפר מראה העור אחרי הצרת היקפים, שפעמים רבות הרזייה מסיבית יוצרת מראה של עור רפוי, זאת על ידי ההאצה במחזור הדם המאפשרת הזנה מוגבר של חמצן ומינרלים ומאפשרת התחדשות רקמות. ניתן לראות תוצאות כבר לאחר 6-10 טיפולים באזורים ספציפיים בגוף.

הטיפול מתמקד ברקמת השומן ובצלוליטיס. תהליך הצרת היקפים בלייזר משנה את מצב הצבירה של השומן באזור הנבחר לנוזל, מזייף צורך של הגוף בפירוק השומן. היות והטיפול מקל על הלחץ שיוצרים השומנים בכלי הדם, קצב זרימת הדם עולה, תוך ניקוז עודפי שומן, שעושה שימוש בתהליכים טבעיים המתרחשים בגוף. אין צורך לשלב טיפול הצרת היקפים בלייזר עם תזונה נכונה ועם פעילות גופנית, אך כמובן שהן ישפרו את התוצאות.

איך טיפול הצרת היקפים בלייזר עובד?

טיפול הצרת היקפים בלייזר, שפותח בישראל, עושה שימוש בטכנולוגיית אולטרה סאונד בעוצמה נמוכה או גלי RF בעוצמה נמוכה, בשילוב עם מסאז' מכני. הטיפול מאפשר עידוד של המסת שומנים טבעית של הגוף וגורם להאצה בזרימת הדם במערכת הדם. יעילות הטיפול היא בכך שעודפי השומן מאזור ספציפי שנבחר על ידי המטופלת מתנקזים מהגוף בתהליך טבעי מואץ, ללא התערבות כירורגית פולשנית.

בלה קונטור הוא שמו של הטיפול שפותח, ומתייחס לקונטור הגוף, קו המתאר של הגוף. נשים וגברים רבים אינם מרוצים מהמראה החיצוני שלהם, בעיקר באזור הבטן. הטיפול המסייע בהמסת השומנים הטבעית, מסייע לקבלת קווי מתאר אסתטיים יותר של הגוף וליצירת שביעות רצון ממראה הגוף. נשים וגברים לרוב אינם מרוצים ממראה הבטן שלהם, והטיפול מבטיח הסרה של 4 סנטימטרים לפחות מהיקף הבטן.

אזורים נוספים הניתנים לטיפול הצרת היקפים בלייזר הם הירכיים, המותניים, הברכיים, הזרועות והישבן. הטיפול נועד לחיטוב הגוף, ואפקטיבי יותר כאשר הוא משולב בתזונה נכונה ובפעילות גופנית סדירה. נשים ואנשים רבים אחרי גיל מסוים, מתקשים להצר היקפים באמצעות דיאטה, וטיפול זה מהווה האצה של תהליכים גופניים, כמו חילוף חומרים וקצב זרימת הדם, שבאופן טבעי מואטים ככל שהגוף מתבגר. הטיפול מיועד למי שסובל משומן מיותר או צלוליטיס, ואינו סובל מבעיות עור, סוכר, דם או מחלות זיהומיות שונות. סילוק השומן מאפשר מבנה גוף עם פרופורציות אסתטיות יותר.

 

אופן טיפול הצרת היקפים בלייזר

בדומה לטיפולים אסתטיים אחרים, גם טיפול הצרת היקפים בלייזר דורש פגישה מקדימה עם הרופא המטפל, בכדי לברר מהו האזור בו המטופל מעוניין בהצרת היקפים. כל טיפול מיועד להצרת היקפים באזור ספציפי לפי דרישות המטופל. האזורים בהם ניתן לעבור את הטיפול הם אזור הבטן, המותניים, הירכיים, הברכיים, הישבן והזרועות.

במהלך הטיפול, המטופל או המטופלת שוכבים על מיטת טיפולים, המטפל עובר על גופם באזור הנבחר עם מכשיר אולטרה סאונד, בהתאם לרצון המטופל והצרכים של המטפל. הטיפול גורם לתחושה של עקצוצים וחימום קל של האזור המטופל. בתחילת הטיפול ובסופו נמדדים ההיקפים של המטופל או המטופלת.

ביומיים שאחרי טיפול הצרת היקפים בלייזר, על המטופל לעשות פעילות גופנית מינימאלית, כגון הליכה של כמחצית השעה ביום, מכיוון שפעילות גופנית מסייעת בניקוז השומן הטבעי של הגוף, המואץ בתהליך זה.

חשוב לזכור שהטיפול עצמו איננו מיועד להורדה במשקל, אלא למטרת המסת שומן באזורים ספציפיים להצרת היקפים ולעיצוב הגוף. הצרת היקפים בלייזר תהיה יעילה אם נדאג לשמור אחרי הטיפול על תזונה נכונה ולחשוב עליו כעל טיפול המעודד דיאטה, ולא כעל תחליף.

פורומים מרפאות אסתטיקה רפואית הדפסה שלח לחבר

לקבלת ייעוץ חינם! בתחום - הצרת היקפיםשלח

תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
לא נמצאו תגובות