חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

טיפולים אסתטיים

אסתטיקה רפואית  
מרפאות אסתטיקה רפואית
פורום אסתטיקה רפואית

    מרפאות נבחרות

ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתם יודעים הכל על טיפול פוטורג'וביניישן?

הכנסו לשאלון וגלו!


הסרת קעקועים בלייזר

ניתוחים פלסטיים   > אסתטיקה רפואית  > הסרת קעקועים  > הסרת קעקועים בלייזר
לפורום בנושאלוח מרפאות

לקבלת ייעוץ חינם

בתחום הסרת קעקועים
לקבלת יעוץ שלח טופס

קרופניק

הסרת קעקועים בלייזר

 
שיתוף פייסבוק

חשים חרטה על קעקוע ישן שעשיתם? מחפשים דרכים להפטר ממנו? לפניכם המדריך המלא לשיטה החדישה והנפוצה ביותר להסרת קעקועים - הלייזר

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

דגמי מכשירי הלייזר הרבים פועלים באופן מעט שונה אחד ממשנהו, אולם העיקרון של הסרת קעקועים באמצעות לייזר דומה: המכשיר מקרין קרן לייזר לתוך העור, הקרן נספגת בפיגמנטים המצויים בעור (אותם מקומות שנצבעו בתהליך הקעקוע) ובאמצעות חימום גורמת להם להיכוות. באמצעות תהליכי ריפוי טבעיים של הגוף הצבעים שנקלטו באותם פיגמנטים מסולקים החוצה.

בטיפול הלייזר יש צורך במספר קרניים כדי להסיר קעקוע בכמה צבעים, כיוון שכל קרן משפיעה על פיגמנט מסוים בעור. כך למשל יש רובי לייזר היעילים במיוחד לצורך הסרת קעקועים כהים, משום שהם נקלטים במבנה המתאים בעור. במכשירים מתקדמים יותר טכניקת הסרת קעקועים בלייזר מתבססת על שימוש בקרניים המפיקות אור וחום בתדירות הקרנות גבוהה. דבר זה גורם לקיצור זמן הטיפול וליעילות גדולה יותר בהסרה. במהלך הטיפולים, הנמשכים בין 10-20 דקות, הצבעים הולכים ודוהים עד להיעלמות המקסימאלית.

טכניקת לייזר נוספת מאפשרת 'שכתוב' של הקעקוע, כלומר- מחיקת פרטים קיימים בו והוספת אחרים על מנת ליצור קעקוע שונה. טכניקה זו של הסרת קעקוע באה להחליף את שיטת ה - 'קעקוע על קעקוע', שבד"כ יצרה קעקועים מסורבלים ומטושטשים רק כדי להסתיר קעקוע קיים.

הסרת קעקועים בלייזר מפחיתה באופן משמעותי את הסיכוי לצלקות ונזקי פיגמנטציה. הטכניקות החדשות משמעותיות בעיקר לבעלי עור כהה, שבעבר סבלו מאוד מתופעות לוואי של שינוי צבע העור, והסרת קעקוע הותירה אצלם כמעט תמיד כתמים בהירים מצבע העור. למרות שמדובר במספר טיפולים, ההסרה בלייזר מהירה ביחס לשיטת השיוף, ונחשבת לכואבת פחות מאשר השיטות האחרות.

השיטה נותנת את המענה הטוב ביותר כיום לטיפול בקעקועים גדולים. הסרת קעקועים בלייזר כרוכה במספר טיפולים (בין 3-10, תלוי באיכות הטיפול, באיכות הצבע ובגודל הקעקוע), ובין הטיפולים יש להמתין – בד"כ בין 4-8 שבועות. תופעות לוואי העשויות להתרחש כוללות צלקות, אך בעיקר נזקי פיגמנטציה. כמו כן, לאחר הטיפול עשויה להופיע נפיחות ורגישות של העור או הופעת כלי דם, אך אל דאגה, חלק מהתופעות הללו נעלמות כבר בימים שלאחר הטיפול, וחלקן כעבור מספר חודשים, כאשר מצבו של העור שב לחלוטין לקדמותו. לעיתים, במקרים בהם לא ניתן להסיר את הקעקוע לגמרי, יישארו על העור מעט כתמי צבע דהויים, אך בולטים הרבה פחות מאשר הקעקוע עצמו. יש לציין כי עם הניסיון וההשתכללות בתחום, התוצאות משתפרות וניתן לגרום למרבית הקעקועים להעלם או לפחות לדהות במידה ניכרת ביותר.

שימו לב! המחירים של הסרת קעקועים בלייזר משתנים מאוד. המחירים נקבעים לא רק בהתאם לגודל הקעקוע, אלא גם בהתאם לשכלול של המכשירים המשמשים להסרתו ולשיטות בהן משתמשים המסירים. בחלק מהמקומות ניתן לשלם באופן גלובלי על כל הטיפולים שיידרשו עד להסרה אופטימאלית. שיטת תשלום נוספת היא תשלום נפרד לכל אחד מטיפולי הסרת קעקועים באמצעות לייזר עד להשגת התוצאה הרצויה מבחינתכם.

פורומים מרפאות אסתטיקה רפואית הדפסה שלח לחבר

לקבלת ייעוץ חינם! בתחום - הסרת קעקועיםשלח

תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
לא נמצאו תגובות