חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

טיפולים אסתטיים

אסתטיקה רפואית  
מרפאות אסתטיקה רפואית
פורום אסתטיקה רפואית

    מרפאות נבחרות

ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתם יודעים הכל על טיפול העלמת ורידים?

הכנסו לשאלון וגלו!


הסרת נקודות חן בלייזר

ניתוחים פלסטיים   > אסתטיקה רפואית  > הסרת נקודות חן  > הסרת נקודות חן בלייזר
לפורום בנושאלוח מרפאות

לקבלת ייעוץ חינם

בתחום הסרת נקודות חן ושומות
לקבלת יעוץ שלח טופס

קרופניק

הסרת נקודות חן בלייזר

 
שיתוף פייסבוק

המדריך המלא לטיפול הסרת נקודות חן בלייזר - כל המידע על ביצוע ההליך, ההכנות לטיפול, תוצאות הסרת שומות ונקודות חן בלייזר ועוד

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

שיטה פופולארית לצורך הסרת שומות או הסרת נקודות חן היא צריבה בלייזר. היתרון בשיטה זו הוא שהמטופל יוצא מהמרפאה ללא תפרים בדרך כלל. החסרון הוא שהצריבה אינה מאפשרת לקיחת דגימה לבדיקה פתולוגית ולכן משתמשים בה בדרך כלל להסרת נגעים שפירים. שיטת הסרת נקודות חן בלייזר מתאימה לנגעים שטוחים ובעלי צבע חום-שחור, אך היא אינה אפקטיבית כאשר מדובר בנגעים בולטים שכן קרן הלייזר אינה מסוגלת לחדור מספיק עמוק. גם בטיפול זה אין הגבלת גיל אך יש צורך בחתימת ההורים למטופל קטין.

הסרת נקודות חן בלייזר - ההכנות להליך

לפני שמחליטים על הסרת שומות או הסרת נקודות חן בלייזר, כמו לפני כל פרוצדורה אחרת, יש להתייעץ תחילה עם רופא עור מומחה או כירורג פלסטי מומחה. בפגישה זו יבחן הרופא את השומה/נקודת החן ויסביר לכם על פי גודלה, מיקומה והנתונים האישיים שלכם מהו הטיפול המומלץ ביותר עבורכם.

כמו כן, חשוב לברר מהם חומרי ההרדמה שבהם ישתמש הרופא וזה הזמן לעדכן אותו במידה ויש חשש לאלרגיה או לרגישות לאחד החומרים. אנשים בדרך כלל מעוניינים בטיפול הסרת שומה או נקודת חן מסיבות אסתטיות, אך חשוב לזכור שכמו בהליכים ניתוחיים רבים, גם כאן תישאר צלקת כלשהי. גודל הצלקת תלוי בגודל השומה או נקודת החן, בסוג הטיפול שבוחרים וכמובן במיומנות המנתח, לכן חשוב לוודא שאתם מקבלים את כל הפרטים החשובים הללו בפגישת הייעוץ.

הסרת נקודות חן בלייזר - ביצוע ההליך

לאחר שהמטופל נמצא תחת הרדמה מקומית, המנתח צורב את השומה באמצעות קרן לייזר המייצרת חום גבוה אשר צורב ומאדה את הנגע. טיפול הסרת נקודות חן ושומות בלייזר אינו לוקח יותר מכמה דקות, אך יש צורך במספר טיפולים חוזרים (3 בממוצע) עד שהשומה או נקודת החן נעלמת לחלוטין.

הסרת נקודות חן בלייזר - התאוששות והחלמה

המטופל משוחרר לביתו לאחר סיום הטיפול, שם יתחיל את תהליך ההחלמה הקצר יחסית. לאחר הטיפול, האזור שבו בוצעה הסרת שומה או הסרת נקודת חן בלייזר עשוי להיות רגיש ואדמדם, ובדרך כלל העור מחלים לחלוטין כעבור שבוע-שבועיים. במהלך תקופת ההחלמה אין ללכת לים או לבריכה, מומלץ להימנע מחשיפה לשמש ורצוי להשתמש בקרם הגנה. כמו כן, יש להקפיד על ניקיון הפצע וחבישתו.

תוצאות הסרת נקודות חן בלייזר

מכיוון שמדובר בקרן חום, נשארת צלקת כוויה אשר תלך ותתבהר עם הזמן, אך לא תיעלם לחלוטין. מכיוון שבהליך זה יש צורך במספר טיפולים להסרה מלאה של השומה או נקודת החן, תוצאה סופית תתקבל רק לאחר סיום כל הטיפולים.

סיכונים ותופעות לוואי בטיפולי הסרת שומות ונקודות חן בלייזר

גם בשיטה זו,כמו בשיטה הכירורגית, הסיכונים ותופעות הלוואי הם מינימאליים בלבד. פרט לקיומה של אפשרות לרגישות לחומרי ההרדמה, רגישות באזור הפצע וסיכוי נמוך לזיהום. הסרת שומות או הסרת נקודות חן בלייזר בהליך זה נחשבת לבטוחה וקלה.

פורומים מרפאות אסתטיקה רפואית הדפסה שלח לחבר

לקבלת ייעוץ חינם! בתחום - הסרת נקודות חן ושומותשלח

תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
לא נמצאו תגובות