חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

טיפולים אסתטיים

אסתטיקה רפואית  
מרפאות אסתטיקה רפואית
פורום אסתטיקה רפואית

    מרפאות נבחרות

ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתם יודעים הכל על טיפולי הסרת קעקועים?

הכנסו לשאלון וגלו!


המסת שומן בלייזר

לפורום בנושאלוח מרפאות

לקבלת ייעוץ חינם

בתחום המסת שומן
לקבלת יעוץ שלח טופס

קרופניק

המסת שומן בלייזר

 
שיתוף פייסבוק

המסת שומן בלייזר הפכה בשנים אחרונות לאחד ההליכים היעילים להצרת היקפים. הכל על המסת שומן בלייזר – בכתבה הבאה

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

רבים מאיתנו מפנטזים על היום שבו השומן המיותר ייעלם מעצמו מגופנו, ללא דיאטות או מאמץ גופני, ויותיר אותנו חטובים לתמיד. טיפול המסת שומן בלייזר הומצא כדי להגשים את הפנטזיה. הטיפול הגיע לארץ לפני מספר לא רב של שנים, והפך במהרה לטיפול מבוקש בכל מכוני האסתטיקה הרפואית. בתחילה לא השיגו הטיפולים את המראה המיוחל, אולם עם שיפור הטכניקה ושיטת הטיפול הפכה המסת שומן בלייזר לאחד ההליכים היעילים ביותר למטרת הצרת היקפים.

לפני טיפול המסת שומן בלייזר

המסת שומן בלייזר, הידועה גם בשם Smartlipo, מתאימה לעודף שומן קל עד בינוני, ולכן אינה מהווה תחליף לניתוח שאיבת שומן. בכל טיפול של המסת שומן ניתן להמס עד אלף סמ"ק של שומן, ובמקרים של כמות גדולה יותר יש אפשרות לבצע שני טיפולים באותו אזור. באופן ספציפי מיועד הטיפול למצבורי שומן עקשנים, שאינם מושפעים מירידה כללית במשקל. ע"פ רוב ממוקמים עודפי השומן באזור הברכיים, בפימה (סנטר כפול), במותניים או בזרועות. על מנת לוודא כי אתם אכן מועמדים מתאימים לטיפול המסת שומן בלייזר, יש להתייעץ לפני תחילת הטיפולים עם רופא מומחה. שימו לב כי לרוב מומלץ לשלב את הטיפול עם שאיבת שומן מקומית, המזרזת את תהליך הצרת ההיקפים ומסייעת למראה מחוטב יותר. בשלב השיחה הראשונית חשוב להגדיר לרופא המטפל את ציפיותיכם ולקבל תשובה ברורה לגבי אפשרות הטיפול לספק אותן.

המסת שומן בלייזר: מהלך הטיפול

טיפול המסת שומן בלייזר אורך בד"כ כשעה, ואינו מצריך הכנות מיוחדות. הטיפול נעשה תחת הרדמה מקומית ואינו כרוך בכאבים, אך לעיתים תיתכן אי נוחות קלה במהלך הטיפול ולאחריו. לאחר שההרדמה מתחילה להשפיע מחורר המטפל את העור באמצעות מחט זעירה ועדינה במיוחד, ולחור שנוצר מוחדרת צינורית דקיקה. סיב הלייזר השוכן המצוי בתוך הצינורית מקרין קרן לייזר לעבר תאי השומן, ואלו מתפרקים ושופכים את תכולתם (היינו: השומן) אל תוך מערכת הלימפה. קרני לייזר בתדר אחר מופנות לשכבה העליונה של העור, ומעודדות ייצור קולגן שגורם לעור להיראות מתוח ובריא יותר. אם מתלווה לטיפול ההמסה גם שאיבת שומן, מרבית השומן אינו ממשיך לשוטט בגוף אלא נשאב החוצה כבר באותו טיפול. בסיום הטיפול מתבקשים המטופלים להישאר להשגחה קצרה, ולאחר מכן יכולים להמשיך בסדר היום הרגיל שלהם. בימים שלאחר הטיפול יש להימנע מפעילות גופנית מאומצת ומעיסויים, אולם למעט מגבלות אלו ניתן לתפקד כרגיל. למעשה, מומלץ לעסוק בספורט בדופק נמוך על מנת לשפר את ההחלמה. באזורים המטופלים נדרשת חבישה הדוקה למשך מספר ימים.

תוצאות

שיפור מסוים ניכר מיד לאחר הטיפול, אולם על מנת לראות את תוצאותיה המלאות של המסת שומן בלייזר יש להמתין לפחות חודשיים. הסיבה לכך היא שהרס התאים שמתבצע בטיפול ממשיך להתרחש גם לאחר ההקרנה עצמה, כך שצמצום ההיקפים צפוי להגיע בהדרגה. המסת שומן בלייזר אינה אמורה להותיר צלקות, שקעים או סימנים אחרים בעור, ואם אתם מבחינים בתופעה כזו יש לפנות בהקדם לרופא המטפל.כאמור, בחודשיו הראשונים של הטיפול בארץ נשמעו לא מעט תלונות על יעילותו, אולם השילוב עם שאיבת השומן ושיפור מיומנות העוסקים בטיפול הניב תוצאות מרשימות בהרבה.

סיכונים ותופעות לוואי

המסת שומן בלייזר הומצאה כדי להתגבר על תופעות הלוואי והסיכונים של ניתוחים פלסטיים מסוג שאיבת שומן, ולכם נחשבת לבטוחה במיוחד וכמעט נטולת סיבוכים. הסיכון הגדול ביותר הוא חוסר הצלחת הטיפול, אולם במקרים כאלו ניתן לחזור שנית על הטיפול או לשלב אותו בשאיבת שומן. כמו כן קיים סיכון קטן לשטפי דם, לכאבים קלים או לאדמומיות בעור, אולם אלו חולפים לרוב בימים שלאחר ההמסה. במקרים של טיפול רשלני יכולים להיווצר באזור שקעים וסימנים על העור, הנובעים מהמסה לא אחידה של תאי השומן.

פורומים מרפאות אסתטיקה רפואית הדפסה שלח לחבר

לקבלת ייעוץ חינם! בתחום - המסת שומןשלח

תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
לא נמצאו תגובות