חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

טיפולי שיניים באסתטיקה

טיפולי שיניים  
מרפאות שיניים
פורום טיפולי שיניים

    מרפאות נבחרות

ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתם יודעים הכל על הלבנת שיניים?

הכנסו לשאלון וגלו!


הלבנת שיניים ביתית

ניתוחים פלסטיים   > טיפולי שיניים  > הלבנת שיניים  > הלבנת שיניים ביתית
לוח מרפאות

הלבנת שיניים ביתית

 
שיתוף פייסבוק

תוכלו לבחור בין תבנית להלבנת שיניים אשר תותאם לכם אישית ע"י רופא השיניים, או אחד ממוצרי ההלבנה הרבים שניתן לרכוש בבתי המרקחת השונים

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

הלבנת שיניים ביתית בעזרת תבנית

במידה ואתם מעוניינים לבצע הלבנת שיניים בביתכם, רופא השיניים יכין עבורכם תבנית מותאמת אישית מחומר פלסטי המחקה באופן מושלם את מתאר שיניכם. במהלך תהליך זה עליכם להזריק ג'ל הלבנה בריכוז נמוך יותר מהריכוז בו משתמשים בעת הלבנת שיניים אצל רופא שיניים (בין 10 ל 20 אחוז). התבנית מבטיחה שהג'ל יישאר במקומו ולא ידלוף אל מחוצה לו לאזורים רגישים שעלולים להיפגע מהחמצון כדוגמת החניכיים. הסד מורכב בפה בין שעתיים לארבע שעות ביום (שעתיים בבוקר ושעתיים בערב) לפרק זמן של שבועיים עד שישה שבועות.

תבניות מותאמות אישית ניתן להזמין גם ממעבדות דרך רשת האינטרנט בתמורה לטביעת שיניכם (וסכום כסף..). כמובן שתבניות אלו ירודות באיכותן יחסית לאלו המיוצרות ע"י רופא השיניים. לפני טיפול זה יש לבצע ניקוי שיניים ולוודא שמצבן של השיניים תקין. בעיה שמורידה מן הפופולאריות של הטיפול היא הצורך להסתובב עם גוף זר בפה במשך מספר שעות. עם זאת, במידה ומתמידים בטיפול התוצאות טובות וניכרות לעין.

הלבנת שיניים בעזרת תבנית אשר מבוצעת במרפאה

לאלו מביניכם אשר אינם מסוגלים להתמיד עם הטיפול הביתי לבד, ישנה אפשרות לבצע טיפול דומה במרפאתו של הרופא כאשר ההבדל הוא בריכוז החומר הפעיל שמוחדר לתבנית. הטיפול בדרך כלל מסתיים לאחר שלוש או ארבע חזרות והוא נחשב לטיפול אפקטיבי ביותר.

חומרים להלבנת שיניים ביתית שניתן לרכוש בבתי המרקחת

הלבנת שיניים ניתן לבצע באופן עצמאי בבית באמצעות חומרים שונים אותם ניתן לרכוש בבתי המרקחת. לרוב, תוצאות השימוש בחומרים אלו, גם אם ניתן להגיע להלבנה טובה בעזרתם, מחזיקות פרק זמן קצר יותר מאשר טיפולי ההלבנה המבוצעים במרפאות השיניים.

CREST WHITE STRIPES – אריזה המכילה 28 פסי הלבנה המיועדים לשיניים העליונות ו28 פסים המיועדים לשיניים התחתונות, הפסים מיועדים לשימוש דו יומי, לפרק זמן של 14 יום. הרצועות מכילות חומר פעיל בריכוז של שישה אחוז ומורכבות למשך חצי שעה כל פעם (פעמיים ביום). לפי דיווחי משתמשים, הרצועות אכן אפקטיביות וניתן לראות תוצאות לאחר שבועיים. התוצאות עצמן נשמרות לפרק זמן של חצי שנה עד שנה לכל היותר. למרות האפקטיביות שלהן הפרוצדורה עצמה אינה נוחה והרצועות נוטות 'לברוח' ממיקומן.

XANTIA– בקבוק המכיל 10 מ"ל ג'ל שקוף עם ריכוז הלבנה של 18 אחוז ומברשת עדינה. את החומר מורחים על השיניים למשך 30 דק' לאחר שאלו צוחצחו ויובשו. הטיפול יכול להמשך עד להשגת תוצאה רצויה של הלבנת שיניים. לפי דיווחי המשתמשים טעמה של המשחה אינו טוב, אך היא אפקטיבית ביותר.

משחות שיניים - רוב המשחות אשר מיועדות לצורך הלבנת שיניים ביתית ואשר נמכרות בחנויות ומצוין עליהן שהן מלבינות את השיניים, כלל אינן מכילות רכיב מחמצן, מה שלמעשה מעיד על חוסר יעילותן. המשחות הללו מנקות את פני השן ואינן חודרות לשכבות הדנטין. הפעולה שלהן היא חיצונית בלבד. הן מסירות כתמים מהשכבה העליונה של השן ויוצרות שינוי מינורי עד בלתי נראה בלבד. חלק מהמשחות הללו מכילות חומרי ניקוי גסים אשר במשך הזמן פוגעים בשכבת האמייל של השן וגורמים לרגישות מוגברת לחום ולקור. עם זאת, קיימות משחות אשר מכילות רכיב מחמצן פעיל והן יעילות יותר ואפקט הלבנת השיניים שלהן נראה לעין.

פורומים מרפאות שיניים הדפסה שלח לחבר
תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
11. ל-אבי מתגובה 19
טל, 08/01/2012
10. שאלה חשובה
אבי, 15/12/2010
9. למס' 5
מרינה, 17/11/2010
8. שם המשחה
אורית, 21/10/2010
7. היכן ניתן לקנות את המשחה הז?
יסמין, 27/04/2010
6. אנה מצאת משחה אפקטיבית שתפי מה שמה איפה אפשר לימצוא כזאת???
בר, 16/01/2010
5. מצאתי משחת שיניים שכן מלבינה
אנה, 19/12/2009
4. הלבנת שיניים בבית
דלית, 11/07/2009
3. לשניכם ..
ליטל, 25/06/2009
2. מה את חיה באשליה?!
לימור, 30/05/2009
1. מעניין
דנה, 05/01/2009