חיפוש מידע מרפאה
חפש
אסותא אופטיק

ייעוץ והכוונה

לחץ לייעוץ והכוונה

מתלבטים?

הרשמו לקבלת יעוץ חינם!

  לקבלת ייעוץ

טיפולי עיניים באסתטיקה

טיפולי עיניים
מרפאות הסרת משקפיים
פורום הסרת משקפיים

    מרפאות נבחרות

ד"ר רון עזריה - מומחה לכירורגיה פלסטית
ד"ר רוני מוסקונה- מרפאות ניתוחים פלסטיים
  מרפאות נוספות


השאלון

האם אתם יודעים הכל על טיפול הסרת משקפיים בלייזר?

הכנסו לשאלון וגלו!


הסרת משקפיים ללא ניתוח

ניתוחים פלסטיים   > טיפולי עיניים  > הסרת משקפיים ללא ניתוח  > הסרת משקפיים ללא ניתוח – אורתו קיי
לפורום בנושאלוח מרפאות

הסרת משקפיים ללא ניתוח – אורתו קיי

 
שיתוף פייסבוק

האם הייתם מאמינים שניתן לבצע תיקון ראייה בזמן השינה ועוד בלי ניתוח? קראו על שיטת אורתו קיי - שיטה חדשנית ומעניינת לשיפור הראייה תוך כדי שינה

מאת: צוות אתר "אסתטיקה"

בתור צרכנים וצרכניות שרגילים להתאכזב מהכרזות על שיטות חדשות 'ללא ניתוח' שאמורות לשפר את חיינו, הפעם מדובר על הבטחה שיש לה כיסוי. אורתו קיי היא שיטה חדשה ופשוטה למדי שמיועדת להקל על מי שמרכיב משקפיים או למנוע את הצורך במשקפיים. הסרת משקפיים ללא ניתוח בשיטה זו לא מחזיקה לנצח, אבל יחסית לניתוחים שכרוכים בשיטות האחרות, מדובר באופציה נוחה, ידידותית ולא מאיימת. אז מה זה בכלל הסרת משקפיים ללא ניתוח בשיטת אורתו קיי?

תחילה, יש להבין מהי הסרת משקפיים. הרכבת משקפיים אינה נוחה, ואת זה יודעים כולם - ובמיוחד אלו שמרכיבים משקפיים. בהרבה מצבים, גם תחליפים כמו עדשות לא עושים את העבודה, או עושים אותה ביותר מדי סבל: העיניים מגורות, יבשות, ולא בכל סיטואציה אפשרי ונוח להרכיב עדשות. פתרונות שונים ניסו ועדיין מנסים לתת מענה לאנשים שסובלים מהעובדה שהם צריכים להיעזר בכל מיני אביזרים כדי לראות: בעבר שמענו על הסרת משקפיים ללא ניתוח והכוונה הייתה להסרת משקפיים בלייזר, שלא מצריך הרדמה מלאה אלא אלחוש מקומי של העין. היום אנחנו שומעים על הסרת משקפיים ללא ניתוח - אורתו קיי, וזה כבר משהו אחר לגמרי.

שיטת אורתו קיי להסרת משקפיים ללא ניתוח

אם נדמה לכם שאתם יודעים משהו על עדשות מגע, תשכחו אותו. אורתו קיי הן עדשות מגע שמיועדות להרכבה במהלך הלילה, ואינן משמשות בתפקיד משקפיים בלתי נראים אלא מיועדות לתקן את הקרנית למשך יום שלם. העדשות למעשה מחקות מצב של הסרת משקפיים ללא ניתוח, אלא שבמקום שהתיקון יהיה פרמננטי, בלתי הפיך וכרוך בנזקים אפשריים, הוא זמני בלבד – בכל לילה מחדש אפשר להחליט האם מעוניינים למחרת להתהלך ללא משקפיים וללא עדשות. אין צורך להחליט פעם אחת, לזמן ארוך ולקחת סיכון כלשהו – העדשות בטוחות לעיניים ואין בהן שום נזק בלתי הפיך.

איך זה עובד?

הסרת משקפיים ללא ניתוח בעזרת אורתו קיי פועלת על הרעיון של עדשה שטוחה, אחת לכל עין, שאיתה ישנים במהלך הלילה. מבנה העדשה מאפשר לקרנית לספוג חמצן במהלך הלילה, בזמן שהעיניים עצומות, ולהתיישר – מה שמאפשר שינוי ו'תיקון' של העיוות שנגרם בראיה כתוצאה ממבנה הקרנית. ההשפעה מחזיקה מעמד למשך היום שלמחרת. אחרי לילה של שינה עם עדשות אורתו קיי אין צורך במשקפיים או עדשות ואפשר לראות ללא עזרים כלל. יחסית לאפשרויות הסרת משקפיים ללא ניתוח – אורתו קיי הוא פיתרון בטוח ופשוט, שלא מצריך ניתוח וגם לא הליכים פולשניים דמויי-ניתוח. במידה והעין מגורה (בגלל אלרגיה, חילופי עונות, יובש או מכל סיבה אחרת) אפשר לוותר לילה אחד על אורתו קיי, לחזור למשקפיים או לעדשות המגע ומרגע שמרגישים טוב יותר להרכיב שוב את עדשות הלילה.

למי זה מתאים

השיטה מתאימה לכל מי שיש לו קוצר ראיה עד מספר 6-. עם זאת יש לבצע התאמה מדוייקת אצל אופטומטריסט מומחה. ניתן להתאים עדשות לכל מספר, כך שגם אם המספר משתנה אפשר להמשיך לטפל בבעיות ראייה בעזרת שימוש באורתו קיי – כל מה שנדרש הוא להחליף את העדשות ולבצע התאמה מחדש. פיתרון זה של הסרת משקפיים ללא ניתוח מתאים גם לילדים ומתבגרים, שראייתם למרחק (קוצר ראייה) הולכת ופוחתת עם השנים, וניתוח של ממש לא מומלץ עבורם. היתרון של אורתו קיי למבוגרים הוא כמובן הגמישות בהזדקקות למשקפיים ומרחב הבחירה שנפתח הודות לתכונותיו הלא מחייבות של המוצר. כך שמי ששוקל הסרת משקפיים ללא ניתוח – אורתו קיי בהחלט מספק פיתרון הולם.

פורומים מרפאות הסרת משקפיים הדפסה שלח לחבר
תגובות פייסבוקרשימת התגובות
הוספת תגובה
3. מאיזה גיל אפשר לשים את העדשות
הראל, 29/03/2012
2. מה מכיר העדשות
יוני אריאל, 10/02/2012
1. איפה ניתן להשיג את העדשות הללו?
נילי, 03/05/2011